Перейти до змісту

З Днем Піонерії (Піонерської організації)


yura2281

Рекомендовані повідомлення

где то в местных инет изданиях класный комент по этому поводу... про то, что не надо срать на самих себя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

где то в местных инет изданиях класный комент по этому поводу... про то, что не надо срать на самих себя.

Неосилив! Це Ти до чого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

где то в местных инет изданиях класный комент по этому поводу... про то, что не надо срать на самих себя.

Неосилив! Це Ти до чого?

Він і тут не зміг стриматися :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

где то в местных инет изданиях класный комент по этому поводу... про то, что не надо срать на самих себя.

Неосилив! Це Ти до чого?

Що небуть аби лиш запостити !

где то в местных инет изданиях класный комент по этому поводу... про то, что не надо срать на самих себя.

Неосилив! Це Ти до чого?

Гетто Що небуть аби лиш запостити !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ыыы))) как интересно наблюдать за минусами и плюсами кармы :) ну был я пионером,но сначала я был октябрëнком, и шо?

Тем, кто не имеет понятия, как правильно повязать пионерский галстук,просьба не беспокоить. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ще й комсомольцем був.

В партію, я так паніма, вступить не встиг? )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

правильно панімаєш, але не правильно думаєш, шо я був ідєйним комуністом, зовсім навпаки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але не правильно думаєш, шо я був ідєйним комуністом

І ні разу не думала, до речі. Просто стандартна ієрархічна тенденція того часу, не більше: піонер, комсомол і партія.)

Просто селекція в партію була набагато жорсткіша, то раз, та й хронологічно ти, по ходу, не попадаєш.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щоб в тому вiцi, коли приймали в пiонери, бути категорично проти пiонерii, треба було або айкю мати бiльше 150 або бути просто асоцiальним типом. Всi (i я в тому числi) вiрили в праве дiло пiонера, бо по iншому, пiд таким потужним тиском пропаганди на дитячий мозок, могло бути лише при вищенаведених випадках

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якшо бы було навпаки, то не был бы ни пианером, ни камсамольцем...

а ти далб@й0п аказуєцця, якшо насправді так думаєш. в комсомол нікого особо не заганяли, а піанєром бил бить абязан. чого вступив в комсомол, вище написано. питання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання только одне.... зачем переходить на личности, и хамить, прятаясь за монитор ? я задал вопрос... жду ответа... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання только одне.... зачем переходить на личности, и хамить, прятаясь за монитор ? я задал вопрос... жду ответа... :)

Я можу помилятися, але мені здається, що на це питання вже є відповідь постом вище.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти можеш помилятися... і ти помиляєшся.. :) я чекаю відповіді на своє запитання, а те, що вище - не має жодного відношення до мого запитання :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) ну был я пионером,но сначала я был октябрëнком, и шо? :)

1312803840.jpg

Вичерпна відповідь?)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

где то в местных инет изданиях класный комент по этому поводу... про то, что не надо срать на самих себя.

Неосилив! Це Ти до чого?

Виділив червоним...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...