Перейти до змісту

Шукаю прийом склотари


Venom

Рекомендовані повідомлення

Цікавить, де є в Луцьку пункти прийому склотари за гроші.

Тара: Чернігівське, Старопрамен, Львівське, Балтика, Бердичівське, Йоданка, Оболонь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вивчав цей ринок також, не так давно. Непогані, імхо, ціни в пункті прийому, який знаходиться по вул. Дубнівській. Номер будівлі нажаль не пам"ятаю, але координати наступні: за переїздом (але не відразу) по праву сторону знаходиться. Старі "совдеповські" ворота, на загальній території розташовані автобуси і маршрутки поломані, магазин запчастин до с/г техніти. Запитуйте в людей і дивіться на вивіски типу "прийом склотари", думаю знайдете.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще пляшки від Йоданки, Павліського та Земана приймають в обмін на пиво Земанське. Одна пляшка еквівалентна 50 коп. Я так назбирав на дві "півторачки" Земан темне та Земан традиційне.

Ніби дрібниця, але приємно...)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще пляшки від Йоданки, Павліського та Земана приймають в обмін на пиво Земанське. Одна пляшка еквівалентна 50 коп. Я так назбирав на дві "півторачки" Земан темне та Земан традиційне.

Ніби дрібниця, але приємно...)))

за якою адресою? а то вже 5 ящиків назбиралось)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вулиця І. Франка, навпроти ВНУ (корпус біля Проміня). Обмінюють не в "Пивній хаті", а у ""віконечку", на місці зорієнтуєшся...

ПС: я обмінював десь тижня три назад. Могли бути зміни. Давай уточню чи 100 % ще приймають. завтра напишу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вулиця І. Франка, навпроти ВНУ (корпус біля Проміня). Обмінюють не в "Пивній хаті", а у ""віконечку", на місці зорієнтуєшся...

ПС: я обмінював десь тижня три назад. Могли бути зміни. Давай уточню чи 100 % ще приймають. завтра напишу...

від земан (нова пляшка) вони точно приймають.

мені тут по сусідству, сам уточню.

дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Підкажіть де найближчий пункт прийому склотари від вул. Чехова? Той,що був - уже забрали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

тут є скупка

post-8369-0-75780200-1402790894_thumb.jp

не знаю на рахунок митих/немитих, але беруть там мох і болото... хоча, здається, недорого...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Апну, темку.

Хто де скупки які актуальні знає, сьогодні був в багатьох місцях, але, здається то вже проблема їх здати. На ДПЗ був, там де 10 і11, тут писали, там напевно вже давно закрито, бо замок навісний целофаном обмотаний, в районі Пако на Клима, теж нічого не знайшов... Є десь до 150 пляшок зпід пива..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на кінцевій 10-11 приймають тару, так як періодично стоїть народ з торбами. можливо там є якісь години роботи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є десь до 150 пляшок зпід пива..

якщо пляшки такого плану як від "Павлівського"/"Жигулівського", то приймають на Вишкові за газовою заправкою. Там є ще база з "Йоданкою"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є десь до 150 пляшок зпід пива..

якщо пляшки такого плану як від "Павлівського"/"Жигулівського", то приймають на Вишкові за газовою заправкою. Там є ще база з "Йоданкою"

Вже не приймають і то "Давно". :(
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давно - це скільки часу? Ще близько місяця тому брав "Йоданку" і здавав попередні пляшки на обмін (на обмін 80 коп., якщо здавати 50 коп.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

підкажіть, куди можна здати скляні банки та ціну на них - є багато (більше сотні, а то й двісті) банок 0,5 л та 1 л, а також 3 л.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незнаю, за актуальність і ціни, але є в мене фото...)

телефонував, цей чоловік бере лише пляшки від пива та горілки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Незнаю, за актуальність і ціни, але є в мене фото...)

post-6632-0-03653900-1419107227_thumb.jp

Стандартні пляшки (з павлівського, йоданки...) приймає по 25 коп.

Справа того не варта

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Павлівська по 25 - це вже щось. Недавно її дорожче ніж по 5коп не брали.

Saddy, потримай їх до перших вишень ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачила, що приймають за магазином Колібріс, що на вул. Воінів Інтернаціоналістів (вхід з двору), але не знаю які пляшки і по якій ціні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підкажіть, куди можна здати скляні банки та ціну на них - є багато (більше сотні, а то й двісті) банок 0,5 л та 1 л, а також 3 л.

думаю сдавать смысла нет, их возможно приймут тольк на "бой" а вот людям продать это можно. Возможно стоит сделать тему что хочешь продать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...