Перейти до змісту

Шукаю роботу


Saniko

Рекомендовані повідомлення

Працюю вже біля 1 року на нашому сраному автозаводі. Вже за**бло...

Прикол в тому, що нормально заробити не дають. Коли бачать що забагато, то ріжуть норми і в тебе відбирають твої зароблені кровні гроші. На*обу*ть вздовж і впоперек.

Більше двох штук я не бачив. І ще працювати треба по дванадцять годин.

Розгляну будь-які пропозиції, бажано за трудовим договором.

Є вища освіта (інженер автоматизованого управління виробничими процесами.

Можливо в когось є інформація про працевлаштування за кордоном? Цікавить переважно Італія. Робив би будь-яку роботу, оскільки з/п там навіть для не легальних працівників в 3-5 разів вища ніж у нас, а про легальне працевлаштування і мови немає. Але проблема в тому, що чоловічу роботу там знайти дуже важко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо в когось є інформація про працевлаштування за кордоном? Цікавить переважно Італія. Робив би будь-яку роботу, оскільки з/п

Парле ву Итальяно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо в когось є інформація про працевлаштування за кордоном? Цікавить переважно Італія. Робив би будь-яку роботу, оскільки з/п

Парле ву Итальяно?

Не розмовляю, але знаю кілька слів. На місці мова вчиться швидко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так ти не рви *опу, работай рівно на 2000 ))

Тут треба рвати *опу, шоб мати рівно 2000 грн. Та і взагалі в Луцьку знайти роботу, де можна мати більше 2000 не легко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прикол в тому, що нормально заробити не дають

"як я Вас розумію..." (с) :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чтобы заработать денег в Италии нада было туда ехать лет 10 назад, сейчас там делать не чего.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

100%, буквально на днях вернувся звідти друг. Робив ремонти, каже, що зп не піднімали вже пару років. А якщо не влаштовує - на твоє місце завжди знайдеться якийсь румун чи молдаванин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

100%, буквально на днях вернувся звідти друг. Робив ремонти, каже, що зп не піднімали вже пару років. А якщо не влаштовує - на твоє місце завжди знайдеться якийсь румун чи молдаванин.

але ж заробляв мінімум 600 ойро...а це на наші 6000гр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

100%, буквально на днях вернувся звідти друг. Робив ремонти, каже, що зп не піднімали вже пару років. А якщо не влаштовує - на твоє місце завжди знайдеться якийсь румун чи молдаванин.

але ж заробляв мінімум 600 ойро...а це на наші 6000гр.

з тих 600 ойро 400 як мінімум йде на хоч якесь проживання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нашій країні не заробиш багато, поки працюватимеш на дядю.. А як сам візьмішся працювати (сам на себе) то також не заробиш багато, так як потрібний і досвід, і звязки, і клієнтська база. Так що якщо ти не син/дочка олігарха - або працюй в поті чола і отримуй мізер, або женись на дочці олігарха:)

п.с. порадивби зайнятись чимось по-душі і працювати сам на себе...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

100%, буквально на днях вернувся звідти друг. Робив ремонти, каже, що зп не піднімали вже пару років. А якщо не влаштовує - на твоє місце завжди знайдеться якийсь румун чи молдаванин.

Це ще не факт, шо там немає роботи взагалі. Знаю через свого друга один чувак працює в Італії і має 1000 ойро в місяць. Залежить від міста і його потреб в робочій силі. І що саме треба робити. Ще як повезе. Як на мене роботу знайти можна, але дуже важко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ще не факт, шо там немає роботи взагалі. Знаю через свого друга один чувак працює в Італії і має 1000 ойро в місяць. Залежить від міста і його потреб в робочій силі. І що саме треба робити. Ще як повезе. Як на мене роботу знайти можна, але дуже важко.

Особливо без знання мови як у ТС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ще не факт, шо там немає роботи взагалі. Знаю через свого друга один чувак працює в Італії і має 1000 ойро в місяць. Залежить від міста і його потреб в робочій силі. І що саме треба робити. Ще як повезе. Як на мене роботу знайти можна, але дуже важко.

Особливо без знання мови як у ТС.

Взагалі всі, хто туди поїхав не знали мови. Якщо не всі, то велика частина з них. А ан місці мова вчиться дуже швидко, тому що є мовна практика.

І ще одне: тут люди говорили, що знайомий працював на ремонтах і протягом кількох років зарплата взагалі не піднімалась. Ну попав на такого жадного роботодавця, яких в Італії, як га*на. Хоча є і нормальні люди, які платять так як належить.

Дана ситуація є типовою, але не характерною для всієї Італії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заробити можна і в нас, головне вибрати правильну компанію з нормальними умовами роботи. Наприклад сітковий маркетинг. Для того щоб розпочати свою справу необхідно мінімум затрат. Навчання та презентації організовуються. Зразу попереджаю що це не косметична чи парфюмерна компанії. Кого цікавить звертайтесь. За короткий термін при бажанні працювати та вчитись мажна досягнути значних успіхів та нагород.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заробити можна і в нас, головне вибрати правильну компанію з нормальними умовами роботи. Наприклад сітковий маркетинг. Для того щоб розпочати свою справу необхідно мінімум затрат. Навчання та презентації організовуються. Зразу попереджаю що це не косметична чи парфюмерна компанії. Кого цікавить звертайтесь. За короткий термін при бажанні працювати та вчитись мажна досягнути значних успіхів та нагород.

емвей? ммм?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні нев'якому разі. Якщо цікаво інформацію та відповіді на всі запитання які Вас можуть цікавити можна отримати за адресою м. Луцьк, вул. 8 Березня, 1 кабінет №6 попередньо перезвонивши тел. 0955107683 Марія Опанасівна (скажете від Вячеслава).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

А я працюю в неті і на роботу мене палкой не загониш)

Працювати в інеті, і заробляти там - це дві різні речі, часто між собою не пов'язані. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви не соромтесь, напишіть скільки Вам років, яку посаду займали на автозаводі, яку б зарплату хотіли отримувати, зайнятість повна чи часткова, чи згідні на ненормований робочий день і зарплату від виробітку? ітд ітп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...