Перейти до змісту

Лабаєм в "Денді" на проекторі!


Rafinovana

Рекомендовані повідомлення

з квартирою варіант непоганий, особливо якщо буде не один проектор, але як до цього віднесуться жильці по сусідству :0156:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 105
  • Створено
  • Остання відповідь
з квартирою варіант непоганий, особливо якщо буде не один проектор, але як до цього віднесуться жильці по сусідству

Нормально віднесуться. Я думаю, вони ще й не таке чули з орендованої квартири. Плюс ми ж не будемо пісні співати цілу ніч.

Та й в ту саму ніч хто зможе - той буде клацати, а хто ні - ляже спати. Взяти з собою каремата, думаю, буде неважко.

p.s. треба буде взяти пару мережевих фільтрів. Раптом розеток не вистачить ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

laser, Rafinovana, я пропоную колишніми та теперішніми прихожанами (а также іх радітєлі) нєкой нєбєзісвєстной сєкти тестово внєдріцца до головного естета на дах і опробувати сійю красоту.

Потім розповісти про фен шуй тут, всі ізойдуццо слюнямє і знайдуться відразу і дачі, і дахи, і екрани і т..п)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаєм-шукаєм. Мо, дійсно в когось є невмебльована квартира на думці? Або двір біля гаража, дачі, дому?

_8Q3KpaH6Fg.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кто мне звонил на роботу по поводу проектора ? Так как разговор не удалось завершить, скинул в приват к

Rafinovana

свой мобильный ...будем что то решать...

P.S. Перезвонили, всё нормально, разговор имел логическое завершение.

Я думаю, всё у нас получится :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

это был я ;)

значиться так:

ми знайшли місце для проведення заходу — це приватна територія в районі липин.

плануємо провести зустріч 26 травня у суботу, погода має сприяти

з понеділка надамо повну інформацію та відкриєм реєстрацію учасників, слідкуйте за темою, так як кількість місць обмежена.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по ходу вопрос к спецам, какие то особые характеристики и прибамбасы нужны для нормальной работы ?

ибо в наличии есть

25059.jpg

и

viewsonicp.jpg

нужно узнать, подойдут ли к эксплуатации в данном случае ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

любий можна підключити до ноута, і якщо я правильно розпізнав моделі, то до них підключиться навіть ігрова консоль, яку ми захватимо обов'язково ;)

за іншими параметрами вони більш-менш ідентичні і повинні підійти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

что они до ноута подключаются - это я гарантирую :) не один десяток раз на них кино и мультики крутил ;) . Больше интересует вопрос именно в том, подойдут ли они в данном случае ? ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да. максимальний розмір екрану у вьюсоніка біля 7 метрів.

в бенк'ю трохи більше, і на пару ват сильніше лампа світити має.

думаю нам з головою хватить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ура, таваріщі! Порадившись, ми вирішили розпочати набір учасників раніше. Оскільки територія проведення заходу вмісить не більше 15-18 людей, то для участі пропонуємо пройти реєстрацію: анкета тут.

rnr.png

Захід буде проводитись в Липинах, 26.05, о 20:30. Докладніша інформація тільки після реєстрації.

Денді, пиво і 8-bit =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уточню: реєстрація обов'язкова всім, хто хоче прийти, а не лише тим, хто буде власне грати. Тобто ті, хто "я тільки прийду подивлюсь" теж мають заповнити анкету. Люди вже активно реєструються, так що поспішайте =)

Згодом, мо, зробим голосувалку, щоб вибрати, в що будемо грати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я обещал дать информацию сегодня по поводу проектора, но так легли карты, что всю инфу могу озвучить только завтра.Значит так, завтра, до 18 00 я точно скажу, будет у меня проектор, или искать в другом месте.

(вопрос я самостоятельно решить не могу).

Если решится позитивно, будем договариваться об условиях, терминах и прочих общих организаторских нюансах. :)

Если кто то уже решил эту проблему, просьба отписаться, что бы я был в курсе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"15-18 людей" если 1 проэктор то олдскульно по 10 минут все пары ток раз за 1.5 часа сыграют

и это еще притащить под жопу нужно что-то и еще выбиратся оттуда как-то

заманчиво

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Water, з тих 15-18 будуть грати не всі, і до 22-23 год. маєм награтись/надивитись рівно настільки, щоб захотіти зустрітись ще не раз. Я була на подібного роду заходах, тому, сподіваюсь, зможу якось рівномірно розподілити час між гравцями.

MrVes, з чим у Вас виникають труднощі? Якщо маєте на увазі реєстрацію, то можу запевнити: вона виправдана. Щоб не прийшлося потім нарікати на вкрадені речі чи непрошених гостей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как оттуда выбиратся в 23 ?

И есть ли мирная договоренность с самками комаров ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

из-за независящих от меня причин, вопрос пока под вопросом, до начала завтрашнего рабочего дня.

уж потерпите, так как аппаратуру буду брать под личную ответственность, хочу все вопросы уточнить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MrVes, з чим у Вас виникають труднощі? Якщо маєте на увазі реєстрацію, то можу запевнити: вона виправдана. Щоб не прийшлося потім нарікати на вкрадені речі чи непрошених гостей.

Та ні з чим. Просто Геттовське відписування типу:

9.01 Порснувся. Згадав за проектор. Відписався на борді.

10.20 Зайшов на роботі в комору і знайшов коробку з проектора. Відписався на борді.

11.30 Знайшов проектор. Відписався на борді.

12.30 Погладив проектор. Відписався на борді.

13.01 Проголодався. Відписався на борді і добавив щось про проектор.

15.28 Проходив повз двері керівника. Згадав про проектор. Відписався на борді.

і т.д.

наштовхує на думку, що ніц з цього не вийде. А реєстрація ніяким чином не вбереже вас від злодіїв, чи може ви будете прописку і паспорта при вході звіряти в людей які прийшли на Денді пограти? От тому і написав - бюрократи :_06:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

специально для... имеются в наличии 2 проектора,2 экрана, они активно используются, но надо разрешение начальства для того, что бы на свой страх и риск арендовать, стоимость комплекта - не одна тыща грн. я думаю, всë понятно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...