Перейти до змісту

Лабаєм в "Денді" на проекторі!


Rafinovana

Рекомендовані повідомлення

І з джойстиками так само проблем ніяких.

Як не крути, а одночасно грати зможуть тільки двоє ^_^

Та й в емулятора є дофіга РОМів, і не треба ходити шукати картриджі.

А ще можна список скласти, хто в що рубався.

1. Super Mario Bros.

Smbtitle.gif

2. Battle City

2312_1.jpg

3. Contra Force

ContraForce-6.png

4.TMNT3

22_tmnt-3.gif

5. TMNT Tournament

tmnt4.png

6. Lunar Ball

Lunar_Ball_j_2.png

Може ще які були, треба згадати ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 105
  • Створено
  • Остання відповідь

Не все так печально, Онотон жеж джентельмен, думаю залюбки підсадить :smile3: ну або умова проведення - 5-ступенева стремянка в презент "Партизанам"

І я ЗА стрємянку. Щодо Онотона - стрьомно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо файно попросити Мотороллу та колегу Онотона, то думаю пустить через свій офіс "ПАРТИЗАНА" на таку терасу, там всі умови для перегляду + живлення з офісу, прасті МОТО колє шо)

Вапче похоже на "наш" дах))). Велкам в підпільний ігроленд)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MOTOROLLLA, якщо це значить "так", то встановлюй ліміти: скільки людей туди можна привести, в які години і що для цього від нас трєбуєцца =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вся правда про Денді

Була в мене ідея прокрутити якусь з передач Kinaman'а (з серії Dendy Chronicles) - чувак дійсно шарящий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти про що?

Думала, раз вже є люди, що чули про "Проклятие серого слоненка", то бачили і інші відео автора). Павло Гриньов (він же Kinaman) знімає серії відеооглядів різних ігрулін, порівнює їх з піратськими побратимами. Досить цікаві факти розказує про такі ігри як "Супер маріо броз.", "Флінстоуни", "Алладін", "Король лев", "Ніндзя гайден" і т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мона просто подывытысь? если понравится, будет и проектор и экран. Лично привезу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мона просто подывытысь? если понравится, будет и проектор и экран. Лично привезу.

Давай в іншому порядку - спочатку привези проектор, тоді буде на чому подывытысь ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мона просто подывытысь? если понравится, будет и проектор и экран. Лично привезу.

у своєму репертуарі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання про місце (і, відповідно, час) досі відкрите. На дах "Партизана" йти великою шумною компанією все-таки стрьомно, тому, якщо хочемо зібратись усі, то давайте думати ще. Де можна взяти живлення на околицях міста чи у відносно спокійних місцях? склади магазинів/підприємств, кіоски, гаражі, дачі?

П.С. Так, хто тут згадував Teenage Mutant Ninja Turtles? Цього дня, 23 роки тому, вийшла в світ перша гра про ніндзя-черепашок. І нехай вона не отримала найбільшого визнання в своїй серії, саме цей варіант розпочав еру зелених чебурашок на денді :0050:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поржать я тоже не проти. Но проэктор и экран есть. Нужно токо ноут и играшки :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поржать я тоже не проти. Но проэктор и экран есть. Нужно токо ноут и играшки :)

напиши будь ласка в приват чи сюди розміри екрану, і модель проектора. і скільки буде коштувати оренда. про доставку домовимся

Хочу пошпіляти Galaxian game.gif

dendy_galaxian.jpg

А ще кидаю виклик хорошим танкістам Laie_73.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ану хто кого в TMNT Tournament? Знатне мочилово, дарма що мало хто знає.

p.s. блжад! ноут + емуль Sega = Mortal Kombat

UMK3_sel_scr_sega.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ko3bMa, є все: є ноут, є емуль NES, SNES, Sega. РОМи теж є. Нема однієї маленької детальки - місця проведення ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нема однієї маленької детальки - місця проведення

Імхо, якщо на вулиці - то треба нам троха зачекати з погодою. За цей час можна придумати місце.

В крайньому випадку - орендувати квартиру на добу. Бажано з голими стінами і великою кімнатою ^_^

Ціна 150-200 гривень. Можна один-два проектори - на стіни плюс пару ноутів для "відбіркових" матчів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...