Перейти до змісту

Одяг для спорту


Anton_Ch

Рекомендовані повідомлення

Друг придбав велосипед. Подивившись на нього теж закортіло "поганяти". Тепер розумію, що це досить непоганий вид спорту, який допомагає тримати форму) Почав кататися вранці/ввечері по можливості. І хочу поцікавитись, який одяг обирають для катання? Щось спеціальне або ж просто "домашнє"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

погугли велоформу ;)

"цивільний" одяг буває не дуже зручним на байку і не довго живе (штани наприклад, хебешні)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за пораду. Вирішив пошукати щось саме для велоспорту. Знайшов обтягуючий одяг . Думаю, що він не буде так протиратися як звичайний. Скоро буду тестувати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наш выбор плавки, шлем и очки, если прогулка совершается в 2 ночи за соком, правда Лекс? :g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Наш выбор плавки, шлем и очки, если прогулка совершается в 2 ночи за соком, правда Лекс? :g05:

І як?! Зручно на сидінні? Чи це пішки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В два часа ночі за соком?? Лекс і сок - сумісність несумісна. От вотка.. Це вже теє...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наш выбор плавки, шлем и очки, если прогулка совершается в 2 ночи за соком, правда Лекс? :g05:

І як?! Зручно на сидінні? Чи це пішки?

Це на Волинянці.)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшов обтягуючий одяг . Думаю, що він не буде так протиратися як звичайний.

не будет точно. но велоодежда Craft – это maximum yoba style :smile3: за вдвое меньшую сумму можно приобрести велоодежду не хуже. если новичок, то потерпи до Велодня и посмотри в чем народ ездит – наверняка даст пищу для размышления. главное правило – велоформа не должна быть дороже велосипеда :smile3:

ps. вот тут еще смотри

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...