Перейти до змісту

Якого оператора обрати в Польщі для дзвінків в Україну?


Рекомендовані повідомлення

Доброго всім.

В найближчому майбутньому потрібно зробити декілька короткотермінових поїздок до сусідів в Польщу і бажано бути на зв'язку.

Дзвінків має бути небагато, коротких, переважно з Польщі сюди в Україну, але й в зворотньому напрямку теж будуть.

Хто в темі - що можете порадити, стартовий якого оператора придбати? Що в них там зараз актуальне?

І ще - чи продають польські стартові перед кордоном на нашій стороні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Heyah, стартовий коштує 5 або 20 злотих, на рахунку та сама сума. Дзвінки в Україну - здається 0.60 злотих (сума знімається з рахунку на першій секунді кожної хвилини), смс так само. Нічого активовувати не треба, це стандартний тариф. Стартові на кордоні здається продаються, там, де страховки і обмін валют, але там іде націнка. Краще заїхати на будь-яку АЗС на території Польщі - майже на всіх продають і стартові, і поповнення. Просите "Стартер Хейя за стільки-то злотих". Нічого кращого для дзвінків в Україну немає.

Ну і відповідно до вас подзвонити з теперішніми акційними тарифами для дзвінків закордон не буде проблемою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

опа! а що з темою? де всі повідомлення? форум проходить муки апгрейду?

Як можна поповнити "Heyah" в Україні? Щось я в неті не можу знайти методи поповнення цього оператора. Я хочу поповнити через банківську картку або Веб мані
ну тут в них на сторінці є якесь "онлайн поповнення", але я не можу перевірити, бо нема номерів, щоб спробувати.... https://doladuj.heyah.pl/heyah-client/HomeLoadClean.do
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Добрий день!

Найближчим часом їду на роботу в Польщу.

Порадьте будь-ласка яким мобільним оператором краще користуватись, щоб здійснювати дзвінки (найдешевше) з Польщі в Україну та в зворотньому напрямку. Це може бути Український оператор чи Польський? Який саме?

Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не буде змоги користуватись Інтернетом, також телефон не підтримує Viber, Skype, Wi-fi...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

какой стартер недорогой на короткосрочную поездку? нужен только инет.

Якщо для інету то Play internet na karte.

10зл на 7 днів.

Гроші падають на рахунок, їх можна використати наприклад щоб подзвонити на 10хв на Україну.

Інтернет реальний 3G.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо в Україні, то любий, крім мобільного :) В PL - незнаю, там по ідеї вибір 3G кращий. В Польщі, кажуть, і глина - краща :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на 20 дней что оптимальней?

А на 20 днів - 20злотих. :_07:

Не пам`ятаю точно яка там швидкість, але відео з ютуба грузить як дома вай фай.

Скайп, вайбер - без проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не слабые цены)), тут мне хватает 10грн/мес, чтоб звонить внутри сети и иметь 100Мб в сутки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купую оранж смарт, без поповнення пакет дійсний місяць, є 500 мб нету також на місяць - ціна 5 злотих (ним і користуюсь, мені вистачає).

Можна ключ купити, стартовий 5 злотих (дійсний без поповнення 1 рік), потім ще 10 злотих за 1 гіг нету.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо Skype користуватись, який інтернет вибрати?

Мається на увазі як дешевше говорити з Польші в Луцьк. З якого оператора чи по скайп з яким інтернетом? З Луцька в Польшу зараз нові стартові мтс продають за 10 грн. Дзвінки за кордон 1грн з*єднання + 30коп за хв +3G інтернет. Все це за 15 грн в місяць

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...