Перейти до змісту

Допоможіть роздати кошенят...бо втоплять((((є фото!


AugadajKto

Рекомендовані повідомлення

є 4 кошенят,їм поки що 3 дні....тому почала шукати людей-може кому треба в село,чи в квартиру!!!!будь ласка допоможіть,бо хочуть їх втопити.....

Мама -киця сіра в полоску-дуже чистоплотна-в квартирі ні разу не сходила куди нетреба)))здорова,грайлива -вагітною ходила і гралась всім підряд....фото є,прикріпляю....десь через місяць можна буде забрати,ще незнаю скільки хлопчиків і скільки дівчат

post-7895-0-78193100-1335182981_thumb.jp

post-7895-0-35050700-1335183066_thumb.jp

post-7895-0-36421000-1335183182_thumb.jp

post-7895-0-65689300-1335183252_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Еще один идиотский шантаж?

Кто утопит подросших котят?

Не гоните!

А кошку стерилизуйте на будущее и не мучте ни себя, ни ее, ни нас тут...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тай стерилізувати необовязково, є таблетки! моя сіамка регулярно їх получає і все добре!!! А то завели собі звичку викидати-топити, вас би туди само!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я попросила про допомогу ,ане коментувати ситуацію!!!!!!!!!!!!!!

котенята вже є,і взагалі неможеш допомогти чього умнічати

Тай стерилізувати необовязково, є таблетки! моя сіамка регулярно їх получає і все добре!!! А то завели собі звичку викидати-топити, вас би туди само!

ну так я ж попросила допомогти щоб врятувати їх!!!! і вас би туди само!а куди я маю їх діти попідкидати вам під квартири????вийдеш -підкопнеш і далі підеш собі на роботу

Еще один идиотский шантаж?

Кто утопит подросших котят?

Не гоните!

А кошку стерилизуйте на будущее и не мучте ни себя, ни ее, ни нас тут...

вам не видно по фото що їм 2 дня від роду????і взагалі не ваше діло-неможеш допомогти-проходь мімо,ане умнічати тут всім треба!!!!!!!!!!!!!нехватає терпіння

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это Вас читать не хватает никаких сил. Два дня - это уже подросшие котята, не эмбрионы. Если их топят, то топят сразу, из утробы в ведро.

Одни щенка семимесячного топить собираются, другие котят пристроить на второй день пытаются, грозясь топить. Цивилизованными себя, небось, считают.

С ума посходили!

пс: У меня две кошки. Стерилизованные. Всех котят я забрать не могу. Своих пристроила. Не топя. И вам желаю, без истерики, спокойно, пристроить ваших. Время еще есть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Опубліковано · Приховав lilechka, 24 Квітня, 2012 в 16:36 - Без причини
Приховав lilechka, 24 Квітня, 2012 в 16:36 - Без причини

Начинаем с котенка, заканчиваем ребенком...

Посилання на коментар

блин удалите тему !!!!здесь умников дофига!!!!!!!утопят-так утопят,на вашей совести-даже недают возможности пристроить котят

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блин удалите тему !!!!здесь умников дофига!!!!!!!утопят-так утопят,на вашей совести-даже недают возможности пристроить котят

Напевно саме перше потрібно навчитися спілкуватися із форумчанинами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

odna, топікстартер все ж бажає дати шанс малим, на другий день котят не пристроїш, хто їх вигодує і вилиже як не мама?!

гарні коти! сподіваюсь бажаючі найдуться завести собі полосате чудо =)

а як ні, то несіть вже не до річки а випустіть біля якогось села. літом біля людей не пропадуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блин удалите тему !!!!здесь умников дофига!!!!!!!утопят-так утопят,на вашей совести-даже недают возможности пристроить котят

А чем мы, собственно, вам мешаем пристроить?

Зайдите себе спокойненько в раздел Зверушки, посмотрите, как это делается, создайте спокойненько темку и через месяц неспешно начнёте раздавать. Раньше не стоит.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блин удалите тему !!!!здесь умников дофига!!!!!!!утопят-так утопят,на вашей совести-даже недают возможности пристроить котят

да дофига умников, а если утопят, то это НА СОВЕСТИ ТОГО КТО ТОПИЛ !!!!!! ,(никто из форума котят этих не делал и кошку мать не содержит), а во вторых, чем раздавать двухдневных котят, уж лучше утопить, потому что это быстрее чем обретать их на голодную смерть, ведь они сами еще ничего не едят, хозяину в любом случае придется ждать, пока они не подростут и не научатся питатся смостоятельно, а хозяин видимо врядли столько ждать будет и здается мне, тема создана в основном для очистки совести (раз так вопрос поставлен в заголовке), мол заберут то хорошо, не заберут, утоплю, я ж предлагал(ла) забрать. Так не будет этого, не будет у топившего чистой совести, раз маленьких мяукающих котят рука топить поднимется и кошки на душе скрести не будут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а во вторых, чем раздавать двухдневных котят, уж лучше утопить

десь через місяць можна буде забрати
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поназаводят кошек-собак, потом выкидывают и топят. Противно. Если уже люди не могут отвечать за свои поступки о чем уж дальше говорить.

И еще, если уж топят, так топят сразу после рождения, а не когда котята уже все понимают и чувствуют.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щасливого плавання))))))))))))))

Дуже смішно.

Ви відповідальні за тих кого приручили. Хоча у вас це може не вперше. Прикро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно кажучи, AugadajKto усе-таки досить провокаційна особа. Читаючи цю тему, думав, що їй від сили років 12. А от ні! Продаж будинку, автомобіля "Волга", купівля 3-4-ьох кімнатної квартири...

Тепер напрошується питання:

Еще один идиотский шантаж?

Кто утопит подросших котят?

Не гоните!

А кошку стерилизуйте на будущее и не мучте ни себя, ни ее, ни нас тут...

Підтримую! Справді, 23-ьох річна людина по своєму розумовому розвитку не може відповідати 12-ти річній. Що ж Вам заважає, шановна AugadajKto, не дати топити Ваших котенят? ХТО дивиться на Вас як на 12-ти річну та робить по-своєму? Цікаві речі випливають із Ваших же постів:

я попросила про допомогу ,ане коментувати ситуацію!!!!!!!!!!!!!!

котенята вже є,і взагалі неможеш допомогти чього умнічати

Тай стерилізувати необовязково, є таблетки! моя сіамка регулярно їх получає і все добре!!! А то завели собі звичку викидати-топити, вас би туди само!

ну так я ж попросила допомогти щоб врятувати їх!!!! і вас би туди само!а куди я маю їх діти попідкидати вам під квартири????вийдеш -підкопнеш і далі підеш собі на роботу

Еще один идиотский шантаж?

Кто утопит подросших котят?

Не гоните!

А кошку стерилизуйте на будущее и не мучте ни себя, ни ее, ни нас тут...

вам не видно по фото що їм 2 дня від роду????і взагалі не ваше діло-неможеш допомогти-проходь мімо,ане умнічати тут всім треба!!!!!!!!!!!!!нехватає терпіння

Здається, Ви із жертви відразу перетворилися в нападаючу.

блин удалите тему !!!!здесь умников дофига!!!!!!!утопят-так утопят,на вашей совести-даже недают возможности пристроить котят

По-моєму, MANJAK11 правий. " и здается мне, тема создана в основном для очистки совести (раз так вопрос поставлен в заголовке), мол заберут то хорошо, не заберут, утоплю, я ж предлагал(ла) забрать. "
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, что ж вы так разволновались-то. Вы за котят переживаете, понимаю.

Так, несколько недель кошка будет за ними ухаживать, вам никаких особых хлопот, пока. Такчто, есть время спокойно поискать им хозяев. Главное, не волнуйтесь так и не лезте сразу в бутылку. Мы вам не мешаем, мы вам, кстати, тему ап-аем, по ходу:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кошенят можна топити доти, доки вони сліпі. Тобто десь тиждень. А стерилізовані кішки живуть на 2-3 роки менше нестерилізованих. Таблетки так само шкодять котячій печінці, як і людській. Тому найкращий варіант випускати кішку на прогулянку під наглядом хазяїна, а якщо вона перебуває на вулиці постійно, то можна давати під час тічки "сахарок" - то такі ліки схожі на цукор-рафінат спеціально від потягу. Зараз в нас мало де його можна знайти у ветаптеці, але в інтернеті все є...Я своїй киці давала, помагає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кошенят можна топити доти, доки вони сліпі. Тобто десь тиждень. А стерилізовані кішки живуть на 2-3 роки менше нестерилізованих. Таблетки так само шкодять котячій печінці, як і людській. Тому найкращий варіант випускати кішку на прогулянку під наглядом хазяїна, а якщо вона перебуває на вулиці постійно, то можна давати під час тічки "сахарок" - то такі ліки схожі на цукор-рафінат спеціально від потягу. Зараз в нас мало де його можна знайти у ветаптеці, але в інтернеті все є...Я своїй киці давала, помагає...

Не вводите людей в заблуждение.

Котята начинают открывать глаза через 2 недели после рождения, когда топить их можно или нельзя зависит от "хозяина" кошки.

Таблетки и сахарок - одна гадость, являются гормональным препаратом, зачастую приводят к онкозаболеваниям и воспалению матки и придатков.

Срок жизни кошки не зависит от стерилизации, а от того, как хозяин за ней ухаживает.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здається, усе-таки це виплив небезвідомий синдром вахтьора. Шкода тільки котенят, що вони стали заручниками чийогось егоїзму.

http://board.lutsk.u...indrom-vahtera/, http://lurkmore.to/%...%91%D1%80%D0%B0
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кошенят можна топити доти, доки вони сліпі. Тобто десь тиждень.

Що ви мелите? Сліпі- неслпі -всерівно це ВБИВСТВО. А ті всі ваші слова: та вони ще сліпі- знач можна вбивать, - то все виправдання і самообман...

зіі.. вибачайте за тавтологію -накіпіло. Ми несем відповідальність за Тих - кого приручили...

А стерилізовані кішки живуть на 2-3 роки менше нестерилізованих. Таблетки так само шкодять котячій печінці, як і людській.

Наведіть факти - бо інакше це пустозвін!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...