Перейти до змісту

Закрили магазин Rozetka.ua


Tarzanych

Рекомендовані повідомлення

Добрались і до інтернет-магазинів.

На черзі мабуть фрілансери

Більше додати нічого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 68
  • Створено
  • Остання відповідь

сайт удобный был, с картинками

для ПОСМОТРЕТЬ

ну да,

хотя я у них ПБ нестандартные покупал

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю через тиждень-два він запрацює, але буде власністю когось там з партії районів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вроде розетка и не баловалась продажей серых телефонов, все равно нашли за что закрыть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Залишається співчувати інтернет-ресурсам влади та МВС. Тепер анонімуси точно не відступлять)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вроде розетка и не баловалась продажей серых телефонов, все равно нашли за что закрыть.

зато балувалися іншим "сірим" товаром.

Ніколи не звертали уваги, на деякі товари була мітка "офіційна гарантія", хоча поряд такий же товар без цієї мітки на кількасот гривень дешевше? З фотіками точно так було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та робить уже :)

так само, як і ex.ua

тільки такий напис на головній

Сайт работает в ограниченном режиме.

Обработка оформленных заказов может занять больше времени. Приносим извинения за неудобства.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кінець року. Чоловік збирається нести декларацію до податкової . Думає: "Одягнусь в брудний одяг - подумають, що працюю з ранку до вечора, море грошей. Одягнусь в костюм - точно є гроші."

Пішов до дружини запитати, а вона йому:

- Давай я тобі краще історію розповім. Коли я виходила за тебе заміж, я запитала у мами, яку нічну піжаму одягнути в першу шлюбну ніч: просту чи шовкову. А мама мені відповіла: "Яку не одягни, донечко, все одно вії@#ть."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мда... як казав колишній мер "Все гаВніше і гаВніше" .... куди усе котиться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зявляються на політичній арені нові ненаситні морди, і тепер знову чекай 30 років коли вони наситяться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На головній сторінці:

В связи с техническим сбоем

сайт работает в ограниченном режиме в ДЦ Германии.

Обработка оформленных заказов может занять больше времени. Приносим извинения за временные неудобства.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шо за балаган?

розетку закрыли за неуплату налогов(если кто не вкурсе по налогам нужно платить), у нас в стране не офшорная зона.

при нехватке в бюджете можна сделать рейд на несколько крупных предприятий, холдингов и крупных розничных торговцев как например «Розетка».

В налоговой все про всех знают, кто уклоняется, кто недоплачивает, кто вообще без регистрации. Ждите, скоро придут и к вам...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мільон доларів ніяк не спасе бюджет,а конкурента Комфі прибере.

А дехто,видно вже вступив у секту ,,свідків покращення ,,?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вoвчик, якщо вони знають хто чим дише, то якого милого вони всіх не ви@#ть? Одним махом закрили б всі бюджетні дірки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...