Перейти до змісту

Пригодницькі перегони "ALPINIST ADVENTURE RACE"


spasik

Рекомендовані повідомлення

Респект і уважуха Спасіку, Альпіністу і ко за такі змагання. Молодці хлопаки!!! В такому малому складі проробити настільки велику роботу - це треба бути фанатом своєї справи!

Змагання дууууже сподобались, не зважаючи ні на що. Перший раз приймав участь в такого роду змаганнях, перший раз 24h non stop, перший раз орієнтувався по карті з компасом і деякі тех. ділянки були для мене теж в перший раз. Після тех етапу в лісі запитав себе "і чому я так рано кинув займатись туризмом?" Сподобалось все, і блукання в лісі з картою і компасом, без телефонів, і пошуки хоч якогось орієнтиру, щоб знайти себе на карті і переходи через болота по кладках, і шукання тих боліт на квакання жабів (як в результаті виявилось, не тих боліт), і лазання по лісових зарослях в велом напряму, і раптово знайдені водонапірні башні на Веснянці, і +30 км лишньої дистанції на байку і + хз скільки км лишньої дистанції пішки. Карочє круто. :ahuet: :ahuet: :ahuet:

З нетерпінням чекаю наступних змагань.

п.с.: цікаво було б побачити результати команд, загальний залік.

Ах да, і побільше б тех етапів, з мотузками, спусками, підйомами і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пока хочу сказать пару слов. Возможно, после распишу подробней.

Я не знаю, как еще благодарить наших "Альпинистов" за такой праздник души. Только отдаленно могу представить, как это сложно организовать, во всех отношениях, людям, которые работают, имеют другие дела, помимо организации гонок.

Это, конечно, еще не Феррино, или Товтры-рейд, но все в этот раз уже было по взрослому. В сравнении с этим разом, прошлая наша мультигонка - Веселые старты.

И, почему-то, тут никто не ноет про категории и неравные условия. Ведь мы же выступали на равных с ориентировщиками, альпинистами, туристами. Если мы что и могли отыграть педалированием, то точно также это педалирование могло завести нас быстро и далеко за пределы карт, если ориентирование на уровне знания условных обозначений :)

Почему тут люди, зная заведомо, что им не светит, что могут не дойти, не умеют толком плавать, или никогда не пробовали грести, лазить по веревкам, всеравно - приехали и гоняли? Нет претензий, нет нытья и разборок. Вот бы на всех гонках так!

В этот раз мы (моя команда) гоняли 27 часов(!). С небольшими передышками между этапами и на этапах иногда ;). Уже традиционно - мы замыкали гонку :). Самой не верится, Никогда не думала, что смогу столько "бодрствовать".

Спасибо всем: Организаторам, соперникам, еще друзьям, что дождались и напоили чаем.

Еще хочу поблагодарить своего напарника и капитана - более терпеливого и надежного трудно себе и представить. Спасибо, Санек :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чуваки, всьо чотко!

Як відійду від ейфорії, писну шось.

Величезне дякую організаторам!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після того як до мене вернулась здатність адекватно мислити, письну пару слів.

Оргам ДЯКУЮ! Де ще можна було б так перевірити себе ... Дякую за компостери на деревах без гілок на висоті 4м, а да ... і епічний 17 КП на острові посеред болота. Ще б трішки удачі ... , але то таке. Головне атмосфера, а вона була просто клас.

Теж хочу подякувати компаньйону по команді і вибачитись за 3 прокола камери і затуп на фініші...

Моя перша мультигонка пройдена, висновки зроблені, буду знати що треба для наступної...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Парадокс мультигонок: те, що викликає найбільше матюків і злості, залишає найглибший слід серед позитивних вражень і емоцій.

ЗІ. Кущу в східній частині болота присвячується....

Гонка супер. Коли наступна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згадав. Забув віддати на фініші підсипку з 18-го КП. Лежить в кишені штанів, якщо треба для підтвердження, привезу)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Парадокс мультигонок: те, що викликає найбільше матюків і злості, залишає найглибший слід серед позитивних вражень і емоцій.

ЗІ. Кущу в східній частині болота присвячується...

100500%!

Как часто хотелось убить оргов, за свой страх высоты, за болота и ночной промозглый холод, за мокрые по пояс ноги, за безнадегу ночи, так же теперь их хочется благодарить за все это же...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Странно, болить всьо, крім мозгов, не перетрудились відать :_07:

+1

Ще й пацієнти косо поглядають: відать доктор бухав всі вихідні.

хлопцям ще раз велике дякую і захоплення.

Відчуваю себе зараз ходячим трупом, але зсередини аж розпирає відчуття гордості за те, що зумів перемогти сам себе, бо десь біля 5 ранку реально думав зійти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велике дякую всім причетним до змагань!

Організаторам за роботу, учасниками за сили і допомогу на дистанції (ослобливо вночі).

Кому цікаво виложую трек 3 велопетлі гонки!

http://ru.wikiloc.co...w.do?id=2866095

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ВЕЛИЧЕЗНЕ ДЯКУЮ ВСІМ УЧАСНИКАМ , за участь.за відгуки.за те що ви є,за те що не побоялись вийти на старт, за те що боролись не дивлячись ні на що!!! Всі команди молодці!!! В цій гонці результат звичайно має місце, та найбільша перемога - це перемога над собою,над своїми слабкостями,страхами,лінню та втомою !!! Все пройде, болото запам"ятається :_07: !!!!

На таких гонках завжди кажу собі "на******фіга це мені, щоб я ще колись погодився на це....це було останній раз.." :_07: ,але проходить час і я вже знову ж хочу на гонку.!!!

Тож до зустрічі на наступних перегонах!!!! :horse::ok:

До речі.хто загубив на КП 7-14 (тех.етап) годинник (щось китайське) та вело рукавичку звертайтесь!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якшо це той годинник який ми знайшли то його було знайдено на кп-6 з водонапірною вежею.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот, чего мне только не хватает, так это иметь чего-нибудь на память об ЭТОМ. С прошлой мультигонки ношу на шлеме наклейку, берегу и горжусь. От этой остались только ссадины синяки разных размеров и цветов, но они скоро сойдут... ;).

Странно, но я чувствую себя бодро сегодня и почти ничего не болит. Ощущение такое, будто была в санатории, только по пути из которого скатилась с Потемкинской лестницы, но отделалась ушибами и испугом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот, чего мне только не хватает, так это иметь чего-нибудь на память об ЭТОМ. С прошлой мультигонки ношу на шлеме наклейку, берегу и горжусь. От этой остались только ссадины синяки разных размеров и цветов, но они скоро сойдут... ;).

Кстати, да. Было бы прикольно финишировавшим давать что-то символическое. Ту же наклейку, например, с надписью ALPINIST ADVENTURE RACE 2. Потом было бы 3, 4 и т.д. Народ бы заморачивался, наклеечки собирал, на шлемы клеил. Потом мерялись бы, кто сколько гонок прошел)) Рассказывали и показывали бы когда-то детям, внукам и правнукам))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Волинь моя, краса моя!"

День добрий, Львів вже скучає за Гаразджою :_01:

__________________________________________

Витрусила нарешті волинський пісочок, голки-листя, спробувала відмити "індейський" загар

на ногах і руках обійдемось без зеленки- так заживе...

спробувала "приїхати", але марно - уві сні продовжуєш крутити педалі, пробиратись через хащі, лазити по деревах, опускатись в ями, вилазити на вишки і тд і тп. Стартувавши в суботу близько 17:00, закруглились в неділю пів на 7 вечора. Каталися б ше, тільки тре було додому вертатись=)

Шо було? А в Луцьку мультигонка. Мультигонка передбачає участь у кількох дисциплінах (вел, біг, плавання), окрім основної дистанції, долається технічні етапи (на мотузках, підйоми, перила, дюльфер). Дається карта з КП, чіп або (і) стрічка для компостера, 24-(..40) години і дружній пєндєль (старт). Виграє той, хто самий умний збере найбільшу кількість КП за відведений час.

Волинський івент проводився вперше і (по замовчуванню) був значно лояльніший за, скажімо, Товтри рейд, Ферріно чи там Х-Крим - але, знайочи, хто організатори (переможці Gorgany race 2011 у велокласі, профіки в орієнтуванні і приколісти "пожизні"), можна було вже готуватись до сюрпризів. Скажу наперед, орги були оригінальні і не підкачали;)

...але ж і ми не (мульти)гонщики, ми тіки вчимося. Десь лажаєм, десь втикаєм, десь недодивимся, десь недошукаєм. Десь втратили час, полінувавшись в карту глянути, десь не проконтролювали один одного. Але навчальний процес тим і цінний. Чим болючіший досвід, тим краще запамятовується.

В Луцьк приїхала як додому: рідні фейси, дружня атмосфера, класна природа. От зараз сядем на березі озерця, вогник розведем, в хід піде холодне пиво і гарячі шашлики (як робили всі нормальні люди, де б ми не проїжджали дорогою зі Львова)... Посидимо- потриндимо, короче, займемося тим, на шо ніколи не вистачає часу, бо в нас життя як суцільна гонка з короткими підстопами на "привіт-як-справи".

Але ж ми приїхали поправляти здоров"я в трохи інший спосіб- і таки недаремно.

Волинь взагалі дуже гарна, а добре організована гонка сприяє тому, що цю красу бачиш в найкращому ракурсі=)

Ліс, повний живності, як зачарований, повний звірів і звуків, після заходу сонця особливо. Навіть не знала, скільки живності водиться там в лісах- болотах. Одного разу спугнула сову, другого - чуть не наїхала на бобра...про всяких буськів, комарів та прочіх птічок, що цвірінькали всю ніч під вухом, взагалі мовчу.

Чого вартують тільки пошуки "зачарованого" компостера в лісовому болоті, декому це вартувало цілої ночі часу. Деякі КП хотіли, щоб їх шукали годинку - другу. Отримали масу кайфу, згадуючи, що, крім карти і компаса, є ще така штука, як інтуїція. Дякуючи ділянці спорт.орієнтування, зрозуміла, що ми розвідали усі найкрасивіші волинські болота, озера і плавні -зразу видно, що Ігор любить рідний край=)

А не раз знайдеш КП, радісно так і легко, а потім глип вгору, а компостер на дереві з гладесеньким стовбуром 4 метри над головою...

І як же ж я жаліла, що не взяли хоча б маленької мильнички - на той ранковий туман, плавні - озера, на панорами, які відкриваються, коли вилазиш пів на 8му ранку на стару водонапірну вежу в пошуках КП...Справа навіть не у конкретному ландшафті, а у власному сприйнятті, підсиленому втомою, розігрітим відчуттям того, що ніч пройшла і знову сходить сонце, наповнюючи внутрішні батарейки новою дозою підірваності.

В кожного є, мабуть, свій резерв і свій кризовий час, коли тебе накриває втомою і галюцинаціями. Час, який треба пережити і не піддатись навязливій спокусі, зійти, поспати, поїсти, зупинитись...І думаєш, ок, зараз ні, ше трошки потерпіти ці "неудобства", а от в таборі...і гребеш до того табору, як до дому рідного, а там вже дружній пєндель на наступний етап - і впірйод!

І,часом, бігати вже нє, а крутити ше можна, але тільки стоячи. Нітрохи не шкодую, що поїхали останній етап вело - було класно, швидко, мальовничо. Справді вело. Навіть попри вже певну втому, головне ж не зупинятись, бо поки є азарт, біль відходить на другий план, а тільки зупиняєшся, розслабишся, а втома приходить і накриває з головою. А коли все закінчується, аж навіть шкода, бо кожна така гонка - це як мікрожиття, яке ти вже гоп! - і прожив, а здавалося, буде все так дооовго; а на память залишились хіба кольорові смуги синців і подряпин:)

А вже, як закінчилось, то, зрозуміло, хочеться подякувати Сашку, Ігорю,суддям та сапорту, сказати, що всі молодці, воно того вартувало. Саме через вас ця гонка була в мене пріоритетом перед розкрученою Карпатія Трейл.

І, коли ми вже приїхали до Львова, починався понеділок, на душі залишився тихенький наліт...ностальгії. А народ тусить в центрі, пивечко попиває, мальчіки затискають дєфачєк, дєвачкі пищать, тьотки жаліються на життя, а ми, як "жертви кораблєкрушенія", розклали на півплощі свої торби, шлємаки, складаємо вели, розібрані по гайках. Розстатися не можем:)

Ага, якщо по гонці, тільки пару зауважень:

Плавати було добре, але мало.

Думала, що техетапи будуть жесть, на майбутнє можна ускладнити.

Шось тре з водою на дистанції придумати, позначити якось на карті, наприклад. Хз. Ми пляшку води в лісі знайшли, поки бігали трек, взяли з собою, то ше встигли пару людей напоїти.

Дайош тролей і каяки наступного разу!

І, якщо припустити, що придумали і розвішали те все двоє-троє людей, то я можу тільки привітати вас з першою класною волинською мультигонкою, видно, що було вкладено немало душі. Все було на рівні -враховуючи радіус території - тож хочу побажати пошвидше познімати всі КП по лісах і полях, ну і не зупинятись на зробленому, а робити краще, більше, сильніше. А ми поможем;)

кстаті, такі да,

Если мы что и могли отыграть педалированием, то точно также это педалирование могло завести нас быстро и далеко за пределы карт, если ориентирование на уровне знания условных обозначений

;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Величезне дякую від команди Outdoor організаторам перегонів ))) Вже після фінішу захотілося приняти участь у наступній гонці))

P.S. А також хочемо подякувати командам суперникам за чесну боротьбу та привітати переможців змагань...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від себе: якщо хто не в курсі, то перше і друге місця у "Вело" прийшли з різницею у 10 секунд після 21 годин отого ізвращєнія!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот же ж, стыд какой! Hulihanka, я вас не узнала:). Вы так уверенно катили нашими дебрями, что я думала, вы местные. :_08:

Собиралась еще пару слов написать, но теперь, после такого художественного отчета, нет надобности повторяться. Подпишусь под каждым словом (кроме плавания, конечно;))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От і я добрявся додому. Остання маршрутка на Кузнецовськ мене не взяла. Прийшлось ночувати. Добре що є такий добрий козак як Ярик, в якого я вде другий раз ночую.

Відпишусь трохі пізніше.

Мо хтось знайшов чи не чайно взяв окуляри dunlop білі з прозорими лінзами, трішечки тріснута оправа. Остіній раз були на старті, на гонку не брались.

І фотіка теж десь нема, останій раз бачів перед самим відїздом в клапані рюкзака.

Відео з моєї камери все викладати чи тільки там де багато людей? 15 гігабайт назнімав, куда його краще викласти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все було мега-чудово!

Щоправда спортивне орієнтування нас підкачало :)) Хоча після 8 КП в мене з'явилася думка, шо то не все так складно.

але 9 КП швидко нас обламало, ггг. Я вперше в житті тримав карту зі спортивного орієнтування перед тим нагугливши умовні позначення. Ви хоч би попередили, шо жовтеньке - там вже давно не відкрита місцевість, а зарослі молодняка :))) (за 7 років ліс виріс)

а то я згадую себе о пів-на-першу ночі - сидю з Липою на краю якоїсь прямокутної відкритої місцевості, дивлюся в компас і в карту і не можу зрозуміти де вона там позначена ))). Оце, тепер на всі змагання буду видруковувати ще й знімки гугл мапс)))

Досвід з орієнтування неоціненний. Зранку я вже одним поглядом визначав чи в лісі за деревами є "Вовча яма".

Всі етапи на яких встигли побувати сподобалися. Тільки наступний раз компостер до буйка прив'язуйте, а не до цегли.. а то пару разів ледь не наковтався води витягуючи цеглу.

Халепа на дистанції з водою. Звик по Карпатах ходити так там воду можна не нести. тут ми по літру взяли і того виявилося не достатньо. Бо на тому місці де позначена річка - то страшна стояча вода якою навіть вмиватися не хотілося (перед 15 КП)

Потішили старі знайомі, яких знаю в лице і бачу лише на змаганнях =) Привіт вам!

Настрій суперовий, хоч і проспав все нагородження, але доїхали додому чудово виспаними.

Чекаємо на фото відео, бо свого не взяли.

Зустрінемося на Горганах Рейс.

команда Некрофіліни (і Всякосракоходи)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мо хтось знайшов чи не чайно взяв окуляри dunlop білі з прозорими лінзами, трішечки тріснута оправа. Остіній раз були на старті, на гонку не брались.

І фотіка теж десь нема, останій раз бачів перед самим відїздом в клапані рюкзака.

я так бачу, що у всіх щось пропадало. в мене дивним чином зникла сотка гривень з кармана рюкзака, в інших воду випили, в тебе фотик і окуляри пішли в країну про*обаних речей. во народ пішов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще добавилось знайдених речей

1.Спальний мішок + каремат.

2. Набір аптечка +ремнабір.

3.Велорукавичка.

4.Годинник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відео яке я знімав під час гонки. Все що відзняв!

Залив на торрент, так як це мабуть найкращій спосіб роздати такий великій об'єм. Тому коли скачаєте постійте трішки на роздачі, щоб інші могли на великій швидкості скачати

https://thepiratebay.se/torrent/7287305/ALPINIST_ADVENTURE_RACE_2012_

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...