Перейти до змісту

Пригодницькі перегони "ALPINIST ADVENTURE RACE"


spasik

Рекомендовані повідомлення

1. Скажіть будьласка, вода на старті буде - щоб і на дістанцію набрати?

2. Чи можна буде десь укритись без намету у випадку доща - чи там сама природа?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

переглянувши погоду на тиждень, помітив, що середня емпература повітря в Луцьку в день +15 С, в ночі - +10 С, тому виникають великі сумніви чи не позначиться у гіршу сторону на здоров"ї плавання у холодній воді після бігу, після чого, нормально не підсохнувши, так як буде час йти, сідати на велосипед і їхати основну дистанцію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво скільки кілометрів заплив буде?

Діма то посидите та підсохните до такого стану щоб не заболіть та підете далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво скільки кілометрів заплив буде?

Діма то посидите та підсохните до такого стану щоб не заболіть та підете далі.

мабуть стільки скільки штрафів наберем на КП в пролозі =). Хай Ігор скаже, теж цікаво (бо я в басейні ледь 50 пропливаю без зупинок) :0097:

В мене в команді дівчина, яка теж не дуже бажає плавати в зимній воді. Я як згадаю нашого дружбана, який на горганах рейс перепливав озеро Росохан замість нас і ледь не вкляв, мені стає моторошно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Страху нагнали. Раздули проблему. Если до купания и после НЕ СИДЕТЬ, а двигаться, то с вами ничего не случится плохого. Проверено. Я так без всякой подготовки зимой в прорубь попробовала. И даже насморка не было.

Леший, вы собираетесь дождь пережидать во время гонки? Или вы думаете, где вещи держать? Вещи будет, где спрятать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Скажіть будьласка, вода на старті буде - щоб і на дістанцію набрати?

2. Чи можна буде десь укритись без намету у випадку доща - чи там сама природа?

1.Вода на старті буде,можна буде набрати!!!

2.Якщо ви маєте на увазі базовий табір,то є де сховатись від дощу,якщо ж про дистанцію,то все залежить від вашого сильного бажання сховатись....можете десь в хату в селі попроситись...)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво скільки кілометрів заплив буде?

Діма то посидите та підсохните до такого стану щоб не заболіть та підете далі.

Заплив буде метрів 100!!! Тож навіть хто не дуже вміє плавати може з надувним кругом чи рятувальним жилетом пропливти і думаю це ніяк не позначиться на вашому здоров"ї,якщо ви швидко вдягнетесь і будете далі рухатись!!!

Для тих то смертельно боїться плавання вирішили за невзяте КП на етапі плавання дається штраф 1 година за кожного учасника, всього КП буде 3,тож 1 учасник не пливе 3 години штрафу, двоє відповідно 6,отож думайте-вибирайте і пливіть...на дистанції зігрієтесь :0134::_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для тих то смертельно боїться плавання вирішили за невзяте КП на етапі плавання дається штраф 1 година за кожного учасника, всього КП буде 3,тож 1 учасник не пливе 3 години штрафу, двоє відповідно 6,отож думайте-вибирайте і пливіть...на дистанції зігрієтесь :0134::_07:

КП будуть над водою, чи під водою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони будуть в жерлах вулканів, і заплив на 100м в розпеченій лаві, так шо не замерзнеш :D.

Special for you!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

КП будуть над водою, чи під водою?

Ты Бодя, лучше думай как 20 км пробежать ! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для тих то смертельно боїться плавання вирішили за невзяте КП на етапі плавання дається штраф 1 година за кожного учасника, всього КП буде 3,тож 1 учасник не пливе 3 години штрафу, двоє відповідно 6,отож думайте-вибирайте і пливіть...на дистанції зігрієтесь :0134::_07:

КП будуть над водою, чи під водою?

Самі КП будуть над водою,відмітка під водою,треба буде витягнути її за мотузку, відмітитись і опустити назад!!!..Бажаючі можуть пірнати..)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на плаванні обов"язково мати круг або жилет???

за матюки або інші не хороші слова штрафу не буде??? а то без них ніяк :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви закохали.))) Якщо всі можуть дивитись під водою без окулярів, то ви молодці, безперечно, а я не можу.

Спасік, дякую. Мене якраз цікавило питання пірнання.

п.с.: а 20 км бігу...пройдем пішком :0156:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на плаванні обов"язково мати круг або жилет???

за матюки або інші не хороші слова штрафу не буде??? а то без них ніяк :D

Повторюю!!! Круг чи гермомішок це рекомендоване спорядження!!!Якщо він вам потрібен,то використовуйте,якщо ні,то ні! Рятувальні жилети ми будемо надавати,тим кому вони будуть потрібні!!!

Ну,якщо вже дуже неспортивні матюки будуть!!!!.. :_13:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рятувальні жилети ми будемо надавати,тим кому вони будуть потрібні!!!

Грань між "потрібен" і "як мертвому кадило" досить тонка :0064:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рятувальні жилети ми будемо надавати,тим кому вони будуть потрібні!!!

Грань між "потрібен" і "як мертвому кадило" досить тонка :0064:

Ну,це вже ви будете вирішувати треба вам він чи ні!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Господа організатори!

Я б Вам порадив круг на воду всім вимагати це - як обов'язкову позицію - хоча б один на команду, подивіться на всі минулі мультіперегони, думаю там не просто так це вимагалось.

Я не думаю що усі зможуть правильно напарника по воді пробуксовати у випадку судоми (судми бувають і від перевантаження м'язів).

От хто в своєму глузді захоче брати зайвий вантаж до рюкзаку?

А там як хочете, нам чим меньше всього брати - тим легше, я не буду брати - якщо можна... :0157:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повністю, підтримую думку, щоб вимагати від всіх використання хоча б мінімальних плавзасобів. :0097:

Втома так чи інакше буде впливати на організм і не відомо нікому про перебіг самопочуття кожного учасника :_31: , а в нашому випадку, про дурні думки краще не згадувати, але запобігти зобов"язані всі, як учасники (які самі відповідають за стан свого здоров"я :0036: ), так і організатори (які відповідають за наслідки перегонів :0037:).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Господа організатори!

Я б Вам порадив круг на воду всім вимагати це - як обов'язкову позицію - хоча б один на команду, подивіться на всі минулі мультіперегони, думаю там не просто так це вимагалось.

Я не думаю що усі зможуть правильно напарника по воді пробуксовати у випадку судоми (судми бувають і від перевантаження м'язів).

От хто в своєму глузді захоче брати зайвий вантаж до рюкзаку?

А там як хочете, нам чим меньше всього брати - тим легше, я не буду брати - якщо можна... :0157:

Підтримую цю позицію,на наступні перегони вже так і зробимо,на ці ж залишиться вже так як є,круг ДУЖЕ РЕКОМЕНДОВАНЕ спорядження!

Плавання буде одним з перших етапів.тож втоми як такої бути не повинно. Також на воді будуть чергувати організатори на байдарках,щоб в разі чого допомогти!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

СХЕМА ДИСТАНЦІЇ КЛАСУ ВЕЛО ТА ТРЕК !!!

post-4560-0-12226500-1337202553_thumb.pn post-4560-0-33567000-1337202562_thumb.pn

Червоним трикутником позначено місце базового табору та місце старт-фінішу.

Червоним квадратом позначено КП з суддями.

Чорна лінія - вело етапи та етапи трек для класу трек.

Зелена лінія - етапи трек для вело класу та етапи сп.орієнтування для класу трек.

Синя лінія - водні етапи (плавання та байдарка).

Опис маршруту класу ВЕЛО.

ПРОЛОГ. Дистанція 2 км.(Чотирьох етапна естафета (2 вело етапи, 2 піші етапи) + тех.етап "Мишоловка",всі етапи проходяться по черзі. Штраф за кожне неправильно взяте чи не відмічене КП 20 метрів плавання.)

ПЛАВАННЯ. Дистанція 100 м.(Штраф за не взяте КП 1 година/1 учасник).

ВЕЛО 1. Дистанція 20 км. (На етапі буде додатковий етап ЛІНІЯ ПРИХОВАНИХ КП довжина етапу 1км. Штраф за не взяте КП на етапі "ЛІНІЯ" 1 година)

ТРЕК 1 Дистанція 10 км.

ВЕЛО 2 Дистанція 40 км.

ТРЕК 2 Дистанція 10 км.

БАЙДАРКА Дистанція 1 км.

ВЕЛО 3 Дистанція 45 км.

Загалом ВЕЛО 105 км.ТРЕК 20 км. БАЙДАРКА 1 км. ПЛАВАННЯ 100м.

ОПИС МАРШРУТУ КЛАСУ ТРЕК.

ПРОЛОГ. Дистанція 1 км.(Двох етапна естафета ( 2 піші етапи) + тех.етап "Мишоловка",всі етапи проходяться по черзі. Штраф за кожне неправильно взяте чи не відмічене КП 20 метрів плавання.)

ПЛАВАННЯ. Дистанція 100 м.(Штраф за не взяте КП 1 година/1 учасник).

ТРЕК 1. Дистанція 20 км. (На етапі буде додатковий етап ЛІНІЯ ПРИХОВАНИХ КП довжина етапу 1км. Штраф за не взяте КП на етапі "ЛІНІЯ" 1 година)

СП.ОРІЄНТУВАННЯ 1 Дистанція 10 км.

ТРЕК 2 Дистанція 40 км.

БАЙДАРКА Дистанція 1 км.

СП.ОРІЄНТУВАННЯ 2 Дистанція 10 км.

Загалом ТРЕК 60 км.СП.ОРІЄНТУВАННЯ 20 км. БАЙДАРКА 1 км. ПЛАВАННЯ 100м.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...