Перейти до змісту

Пригодницькі перегони "ALPINIST ADVENTURE RACE"


spasik

Рекомендовані повідомлення

Сандаль! давай побанячимо разом на трасі як в ті далекі времена, коли нинішня так звана "ЕЛІТА" на "каку" "буба" казала.

Куда нам з тобою тепер спешить - старперам. Тепер вони хай спешать, а ми з тобою спешимось прям на старті і медленно-медленно доберемося до фінішу.

Чуваки, слушаю вас и вспоминаю: вяжу это я булинь, а тут мелочь белобрысая под ногами путается - Димочка, братик Кости Сандалова.

А про Краву я уже от младшей сестры слыхала, когда дембельнулась. Его не застала вовсе, у него еще "буба" с "какой" путались, когда я булинь вязала с Костей Сандаловым в команде.

.....................

:D :D :D

Вобшем, встретимся на старте, чуваки:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...я булинь вязала...........

:D :D :D

Вязала "булинь" а получалось как всегда... Да!?

Эх. Бабьйо!

http://www.youtube.com/watch?v=ScUT2T_GqWM

А все потому, что во второй части марлезонского балету поверх кладут не той конец. :_06:

img_6913s.jpg

При затягивании Бабского узла, концы веревок не ложатся параллельно основным веревкам, а стремятся уйти в перпендикулярном направлении.

img_6915s.jpg

Бабский узел очень легко развязывается под нагрузкой, особенно на толстых веревках. Использовать его не стоит ни при каких случаях. Это ошибочный узел.

:0150:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:0028:

Кравушка, салаженок, ты токо до старта доедь, а там глянем, чей конец перпендикулярный, а кому паралельный. Кто как клал, а кто лОжил. Кого раньше скрутит в бабский узел...

:0033:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:0028:

Кравушка, салаженок, ты токо до старта доедь, а там глянем, чей конец перпендикулярный, а кому паралельный. Кто как клал, а кто лОжил. Когого раньше скрутит в бабский узел...

:0033:

Смотрю месиво будет зачотное.

Недецкая заруба ужо началась

И это мы еще вёселЪ в руки не брали...

:_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потавил галочку "Следить за темой", а тут флуда началось...

Об узлах - не нужно вводить людей в заблуждение - Таня написала слово "булинь", а Вы сударь рассказываете о "прямом", к тому же не вспоминаеться об контрольках - а это обязательно на прямом.

Не нужно цеплять женский с пол бабиным узлом, не этично сиё... особенно когда перепутан булинь с прямым...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вообще ничего не понимаю, но гугл знает ;)

knot_018.jpg

На то что показал Крава, кагбэ неособо похоже ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

окончание булиня - контролька, ранше обязательным был полугрипвайн, сей час можно полуткацкий, а вообще это узел спорный. У него есть две техники исполнения, а у каждого своя школа, и каждый считает что он прав...

Тот что сверху - класическая схема вязки + контролька - более популярная техника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не парьтесь, вязать нам там не придется, ни носков, ни узелков:)

Заканчиваем флуд в теме:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То що, коли будуть обіцяні відкриті тренування? Треба консультація по багатьох питаннях, а то востаннє таким (тільки без ровера), займався ще в далекій школі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рекомендоване спорядження:

- Гроші.

- Фляга для води.

- Ніж.

- Захисні рукавиці для тех.етапів.

Я ошибаюсь, или в рекомендованное снаряжение следует добавить купальник(плавки)?

:_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рекомендоване спорядження:

- Гроші.

- Фляга для води.

- Ніж.

- Захисні рукавиці для тех.етапів.

Я ошибаюсь, или в рекомендованное снаряжение следует добавить купальник(плавки)?

:_08:

Поки питання з плаванням ще вирішується, проблема,як захистити електронну базу для відмітки яка буде на руці в учасника від води... :0168:

Тож як все вирішиться про купальники повідомимо!

Поради на рахунок захисту також приймаються...варіант ган(презерватив)дон вже розглядався.. :_06:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То що, коли будуть обіцяні відкриті тренування? Треба консультація по багатьох питаннях, а то востаннє таким (тільки без ровера), займався ще в далекій школі

я бы тоже побывал на тренировке. А то вообще в теме не разбираюсь, а поехать хочется.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То що, коли будуть обіцяні відкриті тренування? Треба консультація по багатьох питаннях, а то востаннє таким (тільки без ровера), займався ще в далекій школі

я бы тоже побывал на тренировке. А то вообще в теме не разбираюсь, а поехать хочется.

Тренування обов"язково будуть!!!На травневих ми трішки зайняті,а на наступних вихідних влаштуємо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тренування обов"язково будуть!!!На травневих ми трішки зайняті,а на наступних вихідних влаштуємо!

мож тоді після гонки в ПЛ? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У перегонів з"явився хороший та надійний спонсор

рюкзаки для сильних та сміливих TURBAT

Зокрема в якості призів будуть :

Рюкзак Turbat Guk 1шт

Рюкзак Turbat Rover 1шт

Сумочки Turbat 2шт

Гаманці Turbat 2шт

Які щедро надав нам магазин GORGANY.COM

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тренування обов"язково будуть!!!На травневих ми трішки зайняті,а на наступних вихідних влаштуємо!

мож тоді після гонки в ПЛ? ;)

Всі хто бажають потренуватись перед перегонами,можуть приїзджати завтра в магазин "Альпініст" на індивідуальні тренування :0145: з 10.00 до 17.00!!! Також можна організувати тренування десь неподалік на спортивному майданчику школи після 17.00,хто хоче на 16.50 приїзджайте до магазину! :0142:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тренування обов"язково будуть!!!На травневих ми трішки зайняті,а на наступних вихідних влаштуємо!

мож тоді після гонки в ПЛ? ;)

Всі хто бажають потренуватись перед перегонами,можуть приїзджати завтра в магазин "Альпініст" на індивідуальні тренування :0145: з 10.00 до 17.00!!! Також можна організувати тренування десь неподалік на спортивному майданчику школи після 17.00,хто хоче на 16.50 приїзджайте до магазину! :0142:

нужно обязательно на велосипеде быть или можно пешком зайти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тренування обов"язково будуть!!!На травневих ми трішки зайняті,а на наступних вихідних влаштуємо!

мож тоді після гонки в ПЛ? ;)

Всі хто бажають потренуватись перед перегонами,можуть приїзджати завтра в магазин "Альпініст" на індивідуальні тренування :0145: з 10.00 до 17.00!!! Також можна організувати тренування десь неподалік на спортивному майданчику школи після 17.00,хто хоче на 16.50 приїзджайте до магазину! :0142:

нужно обязательно на велосипеде быть или можно пешком зайти?

Можна і пішки.далеко не підемо!! Можна і раніше ніж на 17.00!!

Що більше ніхто не хоче тренуватись??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...