Перейти до змісту

Надії геймерів 2006


silia

Рекомендовані повідомлення

Сайт Voodoo Extreme опубликовал список из 20 самых ожидаемых и перспективных проектов 2006 года. Судя по всему, новый год принесет нам массу классных проектов и станет намного более богатым на хиты, чем 2005. Итак:

Dragon Age от Bioware – ролевая игра для PC (слава богу!)

Neverwinter Nights 2 от Obsidian – улучшенный движок, интересная синг-кампания

Dreamfall: The Longest Journey от Funcom – в перспективе один из лучших квестов современности

Heroes of Might & Magic 5 от Nival Interactive – продолжение культовой серии от российской компании; полностью в 3D

Titan Quest от Iron Lore – кто-то говорит "убийца Diablo"

World of Warcraft: Burning Crusade от Blizzard – аддон к самой популярной MMORPG

Enemy Territory: Quake War от Splash Damage – FPS на движке Doom 3 в мире Quake; строги против людей

Spore от Electronic Arts – один из самых оригинальных проектов за последнее время

Alan Wake от Remedy – 3D-Action от создателей "Макса Пейна"; только для консолей нового поколения

Supreme Commander от Gas Powered Games – RTS, последователь Total Annihilation

Bioshock от Irrational Games – в свою очередь последователь System Shock

Half-Life 2: Aftermarth от Valve – дополнение к одной из лучших игр на свете - Half-Life 2ж официальное; от Valve

Rise of Nations: Rise of Legends от Big Huge Games – красивая графика, отличный игровой процесс; правда

S.T.A.L.K.E.R. от GCS Gameworld – вы думаете он правда выйдет?

Prey от Human Head и 3D Realms – долгострой… долгострой… теперь на движке Doom 3

The Elder Scrolls IV: Oblivion от Bethesda – для Xbox 360 и PC; новое слово в жанре RPG

Gears of War от Epic Games – движок Unreal Engine 3; талант Epic Games

Unreal Tournament 2007 от Epic Games – один из ланч-тайтлов для PlayStation 3

HellGate: London от Flagship Studios – ролевая игра, сочетающая в себе черты FPS, Diablo-like мясорубки и сложную систему магии

Duke Nukem Forever от 3D Realms – не выйдет никогда…

ЗІ Я жду 15 ігр з цього списку.

ЗЗІ Добавляйте ігри які ви хочете пограти в 2006му.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пам'ятаэш свій топік "Кінець близько"?

http://board.lutsk.ua/forums/index.php?showtopic=894

Я повністю розділяю то шо ти там написав, і думаю шо нічого реально нового і класного не з'явиться. Від 2005 року тоже дуже очікували всього, ну вийшло пару ігр нормальних АЛЕ ВСЕ ТЕ САМЕ просто нова графа. Мені от зараз якось вже не тяне шось так грати як роки 2 назад, взагалі надоїло все

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж так думав, але придбав нову відяшку і нарешті запустив старі ігри які глючилили або в яких була обовязкова підтримка шейдерів (старе відео їх не держало). І, після перелистування дум3, халф2, річард бернс ралі і ще пари наткнувся на Принца Персії, це було щось. Мені настільки сподобалось що відразу після проходження першої частини я побіжав в магазин за другою (не дивлячись на те що в мене була температура, що прийшлось бігати по 3м-4м точкам і що в кінці кінців мусив переплатити ще з 15гв тому що найшов її аж в ТАМ-ТАМі) На проходження обох частин в мене пішло всього два дня і ще з годинку на третій день (Я імператричю часу бив близько 3х годин ;) )

Так от, я це все розказую тому що давненько я вже не бігав по магазинам за якоюсь грою з такою охотою, і це ще раз доводить що надіятись покищо можна. Адже хай один - два рази в рік, але буде виходити щось дійсно оригінальне і цікаве, і можна буде натрапити на щось, що заставить вас біжати до магазину за коробочкою як це було пару років тому і сидіти над грою ночами забивши на роботу, сесію, і все на світі. ;):blush:;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Bioshock от Irrational Games – в свою очередь последователь System Shock

Давно чекаю. Якщо вийде і буде хоч на 70% схожа на СС2 - то всьо, Ви мене більше не побачите :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я також думав що Ціва4 не для мене (хоча і відео (радеон9800)і память(1024мБ) )але поставив патч і все класно працює

ЗІ:Може невміютьвипускати ігри

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На що схоже сс2? Я тільки шпілив в перший System Shock - це було щось. Останнім часом мене мало цікавлять ігри, але знайшов ss і "завис".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На що схоже сс2?

Перша 3Д РПГ на футуристичну тему і з графікою, яку взув тільки халф. "Сонгоку не вважає зо в халфа графіка краще :) "

3.ЬІ. Краща гра яку бачив з РПГ :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жду S.T.A.L.K.E.R., Магію Крові, HL2:Aftermath, The Elder Scrolls 4: Oblivion, Gothic 3, Unreal Tournament 2007 та багато грошей...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чекаю лише Готику-3. Надіюсь, вони (Pirahna Bytes) ще не зовсім опопсіли і збережуть в своїй грі чОрну готичну атмосферу :)

А ждалкера на мою думку вже зовсім не буде :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я от все чекаю на Мафію 2... Але поки про неї не чути ні слова... :(

Сподіваюсь що рано чи пізно вона все ж вийде, з таким же чудовим геймплеєм і з такою ж неперевершеною атмосферою 30х років.

MAFIA FOREVER!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чекаю лише Готику-3. Надіюсь, вони (Pirahna Bytes) ще не зовсім опопсіли і збережуть в своїй грі чОрну готичну атмосферу :)

А ждалкера на мою думку вже зовсім не буде :)

<{POST_SNAPBACK}>

1. Готика до готики(як культури) не має жодного відношення... Простішими словами: Це не готично.

2. Сталкер буде. То точно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невже це сталося. Інформація неофіційна, але все таки всі фанати сюди

А от і ще один факт який обнадьожує

Вторая церемония Gameland Award, которая пройдет 25 февраля в Театре Российской армии, преподнесет немало приятных сюрпризов почитателям игр. Одним из них станет эксклюзивная презентация игры S. T.A.L.K.E.R. от компании GSC Game World. Специально для Gameland Award подготовлен эксклюзивный видео-трейлер на основе материала из игры. Вторым ключевым элементом станет живое исполнение саундтрека из игры, написанного специально для S.T.A.L.K.E.R. киевской рок-группой Firelake (одним из участников которой является Олег Яворский, главный PR-менеджер GSC и хороший друг нашего сайта =) - прим. StinG).                  Гости церемонии и телезрители MTV первыми услышат саундтрек игры. Драйв живой музыки, атмосферность видео, а также другие сюрпризы, которые готовят разработчики, сделают эту презентацию незабываемой.  Билеты на церемонию поступят в продажу во второй половине января. В этом году организаторы решили сделать цены более демократичными – от 100 до 400 рублей. Приобрести билеты можно будет на www.parter.ru и в вузах столицы! 

Можливо рекламна кампания повалила. Пристрелить мене, бо я вже заклав на гру... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гра вийде 26го квітня... тут без сумнівів...

Кварк - ти оптиміст....

Мені здається, що поки баги виловлять, локалізують то і літо пройде.

Зоча хочеца вже :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Локалізують? Ти пив?

Видавник THQ, а значить зочем ми цього чи ні а англійська версія буде, і можливо швидше української

Кстаті щодо української, то вони ще не впевнені чи вона буде. Кацапська точно буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.gameru.net/forum/index.php?act=ST&f=74&t=3560

Англійська та російська(українська) версії вийдуть одночасно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ссилка на інший форум. Ти офіційну інфу дай..

Я наприклад знаю, що українську стопорили

Mar 16 2004, 05:17 AM

Дата повідомлення на форумі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Там просто редагуються пости

2. Вся інфа від пана Яворського.

3. Я особисто в нього питав про укр. версію. Він сказав що більш за все вона буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так! Сталкер, схоже, все таки буде.

Яке приємне розчарування!

"Щастя всім, задарма, і щоб ніхто не пішов невдоволений!" (ц) АБС

(бридкий карлик причаївся в тунелі поміж гравітаційною аномалією і ямою з "холодцем", приготувавшись вивалити на голову першому сталкеру тонну відбірних каменюк. Приємного апетиту, Sku!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...