Перейти до змісту

Де в Луцьку Rozetka?


HelloBoy

Рекомендовані повідомлення

Цікавить де саме в Луцьку знаходиться представництво(магазин) інтернет магазину Розетка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рівненська 44. Це зі сторони автозаводу, під мостом, де Спецторгтракс, вхід центральний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

скажіть будь ласка чи приходить вам товар з розетки цей тиждень? бо мій заказ шось ніяк не дойде…

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та це піпец, ще в суботу замовив, мало прийти 18 - 20 числа, а віз і нині там... Вже двічі на call-центр телефонував, одні відмовки, мовляв, ми передамо на склад, щоб ваше замовлення швидше відправили. А в замовлення так статус і залишається 'комплектується'...

Воно "комплектуєтьсяс" до того часу, поки ви його не отримаєте. В мене було таке не один раз. Бувають замовлення вже отримані, а на сайті - "Обрабатывается менеджером". Бувало смс не доходило, але знаю дату прибуття. Йду туди зразу, відкриваю двері ногами й починаю питати де мій вантаж))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шо ви так трясетесь за ту розетку? я вже в декількох інет магазинах відмовлявся від тоівару, коли мене починали так динамити... ви ж їм нічого не винні і не заплатили. Пару днів не відправляють товар - перезамовте в іншому магазині, більшість працює з Нова Пошта і доставка швидша та дешевша...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дешевле "розеточных" 35 гривен? Ну-ну.

так дешевше - я купував мікрохвильову піч не в розетці, доставка була 20грн.

Mykola81, а відколи така доставка стала - в мене знайомий десь місяць назад купував телефон там десь за 2000 грн - доставка 50грн була...

мені теоретично все рівно де купувати, я звичайно теж дивлюся і на розетці ціни. Я до того , що якщо щось не подобається, звоните питаєте конкретно, щось не так - відмовляєтесь від замовлення, та замовляєте десь в іншому магазині - головне щоб не було передплати за товар.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як я знаю зараз на носі Новий Рік і інші свята, дехто хоче купити комусь подарунок, або собі щось придбати, якщо я не помиляють що ще з 1 числа десь такі затримки були бо також замовляв то прийшло через 5 днів, хоча мене заздалегідь попередили. Але в основному це через свята, та й гляньте стани доріг, як добратись з того Києва до Луцька? А на прошлий новий рік мені з відеокартою прийшла шоколадка, так що може і вам вони життя "підсолодять" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

, якщо товар не горить і є можливість почекати, то так - можно і тиждень чекати.

Я відмовлявся від 3 одиниць товару замовленого в одному магазині (причому не дешевого товару), потім все це придбав в двох інших магазинах, ще й дешевше вийшло, бо покі чекав - ціни впали, а магазин якій гальмував з відправкою тиждень не захтів продати дешевше (хоча я пропонував, що почекаю ще троха, але вони продають по цінах на день відправкі товару..)

ну короч вихід є завжди - головне знати що ти хочеш...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По перше, зараз новий рік на носі, замовлень до усрачки, по друге ви гляньте на стан доріг. Майте терпіння. Я ось теж шкодую, що не замовив раніше дещо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені майже кожен день йде товар з Києва.Так лише Нова пошта затримує, поки що на день.

Інші перевізники справляються вчасно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстати, мы в курсе, что местным "предпринимателям" розетка, что называется, как "кость в горле"... не было бы розетки, мы были бы "приятно удивлены" местными ценами... так что, только за это уже розетке три жирных плюса...:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та любий інет магазин це та ж сама кістка, не тількі Розетка.

далеко не любой...

розетка выступает и здесь "сдерживающим фактором"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mykola81, а відколи така доставка стала - в мене знайомий десь місяць назад купував телефон там десь за 2000 грн - доставка 50грн була...

5 грудня замовив комплектуючі до компа . Головною причиною купівлі там стала безкоштовна доставка , про що прочитав на головній . Коли зробили -- не знаю

Стоимость доставки по Украине в пункт самовывоза — бесплатно при заказе на сумму от 1500 грн. Стоимость доставки заказов до 1500 грн составляет 35 грн.

Товары из раздела "Активный отдых и туризм", "Дом, сад", "Детский мир" и "Програмное обеспечение" доставляются бесплатно при сумме заказа от 500 грн

Подробнее:http://rozetka.com.ua/payments-and-deliveries/

http://rozetka.com.ua/payments-and-deliveries/

та любий інет магазин це та ж сама кістка, не тількі Розетка.

далеко не любой...

розетка выступает и здесь "сдерживающим фактором"...

Так і є . Я дивлюсь товар в Розетці і , якщо різниця значна , говорю про це продавцеві . В основному приходимо до прийнятної ціни , якщо продавець має право торгуватись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я замовив ще минулої п'ятниці. вже більше тижня жду… писав маляву їм:

Проблемы с заказом написал:

Имя: хххх

Контактные данные: хххххх@gmail.com

Номер заказа: 22ххххх50

Сообщение: Доброго дня.

У мене виникли наступні проблеми:

Тиждень тому я зробив замовлення. після чого протягом декількох годин передзвонив ваш менеджер і повідомив, що замовлення буде укомплектоване і вислане з наступного тижня. Орієнтовна доставка в моє місто — середа.

Пройшов вже тиждень, результату ніякого. В статусі замовлення пише "комплектується", а в 2 з 6 позицій позначки "продано" і "нет в наличии". Притому, що на момент замовлення товар був в достатній кількості.

Скажіть будь ласка в чому така велика затримка?

Дата: 21/12/2012 - 10:14:42

Добрый день, ххххх!

Мы уточнили детальную информацию по Вашему вопросу.

Позвольте принести свои извинения за доставленные неудобства, связанные с задержку доставки.

По предварительным данным, Ваш заказ будет отправлен ориентировочно 21.12.12 по адресу: г.Луцк, улица Ровенская №44.

Сергей, пожалуйста, обратите внимание на то, что в связи в погодными условиями, курьерская служба работает в жёстких условиях, по - этому возможны незначительные задержки грузов. Как только Ваш заказ будет доступен, Вы получите СМС уведомление.

Сергей, хотим обратить Ваше внимание, что отправлен будет весь товар, который Вы заказывали, а именно:

- ххх

- ххх

- ххх

- ххх

- ххх

Пожалуйста, позвольте еще раз принести свои извинения за то, что своевременно не связались с Вами.

Хотим заверить Вас в том, что мы предпринимаем максимум усилий для того, чтобы постоянно совершенствовать качество нашей работы и предотвратить подобные ситуации в дальнейшем.

Надеемся на Ваше понимание и дальнейшее сотрудничество.

--

С уважением,

Мария

Менеджер по работе с клиентами

найбільше напрягає ця неопридільонка і беззмістовні відмазки. уточнили детільну інформацію, і не змогли дати конкретну відповідь коли товар приїде.

я уже думав брати тут у луцьку та інших магазин*х. але то займе ще пару днів часу поки замовиш, тай думаю вже почекаю день-два, авось завтра прийде … так і сидиш авоськаєш тиждень.

інша причина яка стримує шоб не послати їх, то це те що я замовив товар більше ніж на 1,5к різних категорій. тобто по-перше тут доставка безкоштовна буде, і по-друге якщо купляти на стороні, то мені тре 3-4 магазини різних обійти.

offtopic

Новорічний слоган перевізників товару і пошти: "Здравствуй, жопа, Новый год!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Розетці безкоштовна доставка , якщо сума замовлення більше 1500 грн

єрунда. особисто робив замовлення на більшу суму, але платив за доставку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...що за кіпіш..ви стан доріг бачили?

Ви стан тутешніх "замовників" бачили?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для покупки мелочевки (флешки салфетки и т.д и т.п. ) и не только, очень неплохой вариант:

Сторонними службами доставки (безналичная оплата)

Все товары, кроме бытовой техники мы доставляем с помощью служб доставки "Автолюкс" (список городов) и "Ночной экспресс" (список городов).

Доставка товаров бесплатная.

Доставка осуществляется только после полной предоплаты товара по безналичному курсу.

Оплата возможна по безналичному расчету.

http://rozetka.com.ua/payments-and-deliveries/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...