Перейти до змісту

Кляте положення


sed1991

Рекомендовані повідомлення

Отже ситуація наступна, надовчаюсь на 4-му курсі ну все ніби було нормально а тут на тобі зробили геморою отже:

В мене в технікумі (ВТ НУХТ) прийняли положення про відпрацювання лабораторних занять на платній основі тобто не був на лабі - плати не заплатив вчасно "должен вдвойне"...

Дане положення як кажуть було прийняте з третього лютого цього року до того говорили що таке буде але мені це якось здавалось не сильно переконуваним. Викладачі подали списки тобто хто скільки "должен" з першого січня тобто я саме за січень і маю платити їм так як у лютому усьо було нормально.

Питання де справедливість? за що платити якщо прийняли це ... з третього лютого?

Допоможіть може якимись порадами бо платити суто принципово не хочеться частина однокурсників вже змирилась і проплатила свої заборгованості.

ЗІ положення добавляю:

Положення про відпрацювання ЛЗ.doc

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теоретично можна і не платити, але це потрібно порахувати що буде дешевше

а взагалі ненада друшлять...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

незрозуміло за що платити, невже інститут потерпів якихось збитків із-за того що вас не було на лабораторній...

пошли їх в (кудись там) і їдь вчитись по Польщу, там кажуть дешевше і престижніше, а ще як роботу знайдеш то взагалі всі фін питання вирішиш...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відпрацювання пропущених занять відбувається шляхом самостійного опанування студентами навчального матеріалу з наступною перевіркою отриманих знань у письмовій формі. З цією метою викладачі завчасно готують і затверджують на засіданні циклових випускових (методичних) комісій завдання для письмової перевірки згідно з тематичним розподілом навчального матеріалу відповідної дисципліни. Зразки цих завдань зберігаються в голови комісії.

А на практиці так само? - чи забашляв і ніхто тебе слухати вже не хоче. Взагалі то згідно Болонській системі треба всі лаби відпрацьовувати, але то має бути на безоплатній системі - на практиці ж - платити треба за всі енки((і ставлять зразу галочку що "відпрацьовано"). У вас я так зрозумів набридло керівництву, що гроші течуть "мимо каси". Ну що ж - в деяких закордонних вузах і штраф платять за те що не відвідуєш там певної кількості занять..

До теми - ти змиришся і ти заплатиш. Тягнути час будеш - проблеми стануть ще більші. Аналогічно ж якщо добиватимешся правди - положення дійсно неправомірне(набуло офіційного статусу).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теоретично можна і не платити, але це потрібно порахувати що буде дешевше

Не зовсім розумію про що ви що буде дешевше?

А на практиці так само? - чи забашляв і ніхто тебе слухати вже не хоче.

На практиці забашляв - прийняли ту лабку

Ну а якщо я скажу ну нема у мене і що ж виженуть за це?

Були думки зробити підробні довідки і була навіть тільки роздрукуй... але це ж кримінал.

Єдине що бісить прийняли з 3.02.2012 а ріхують з першого січня у мене за січень трохи є енок за наступні мінімум.

ЗІ навчаюсь на платній формі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да-да,повимахуйся.і тебе заставлять вивчити все,що ти продрушляв і навіть більше:))а я щось дуже сумніваюсь,що тебе нема на чому "завалити";-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Простіше буде втиху "здати" це положення журналістам якогось ВолиньПосту, чи Волинських Новин, і якщо це положення дійсно незаконне - то поспостерігати за двіжняком, який почнеться в стінах навчального закладу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Простіше буде втиху "здати" це положення журналістам якогось ВолиньПосту, чи Волинських Новин, і якщо це положення дійсно незаконне - то поспостерігати за двіжняком, який почнеться в стінах навчального закладу.

мені тільки треба спокійно закінчити цей навчальний заклад а платити за ті лабкі на яких я небув у січні нехочу тому що цей... це хз що було прийняте з 02.02.2012 після у мене картина кардинально змінилась...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кинь зсилку на цю тему викладачам на електронку. Вони зрозуміють, що така інформація матиме не дуже гарний вплив на перебіг вступної компанії. Бажаючих там вчитися поменшає. Тому таке положення, яке невідомо чи в"яжеться з нормативними актами МОНУ (стосовно "державників" точно не в"яжеться) буде скасоване.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тля, ото проблємкі в нинішніх студєнтікаф....

ЗІ. .... що я вчив, навіщо на пари ходив.... Вивод: СТАРИЙ ЛОХ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тля, ото проблємкі в нинішніх студєнтікаф....

ЗІ. .... що я вчив, навіщо на пари ходив.... Вивод: СТАРИЙ ЛОХ!

Дарма, знання ніколи зайвими не бувають.

Той, хто добре знає і розбирається як у вузьких професійних питаннях (прораб, інженер, лікар, юрист, банкір і т.д.), так і у життєвих питаннях запросто "накаже" по життю безграмотне (професійно, юридично і т.д.) молоде покоління (при бажанні "обламає", виставить ідіотом в очах оточуючих, в кінці кінців підставить чи гарно "кине"). Тому саме безграмотна молодьож є лохами у класичному визначенні. І стадний інстинк (Пєтя, Вася не йдуть на пари, то і я не піду) цьому активно сприяє.

P.S. Сказане не спрямоване на ТС, а стосується значної частини молоді, яка не має розумної цілі у житті та розуму у голові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невже так давно були студентом, що ототако гоните на студентів? хоча напрошується висновок що взагалі не був студентом

Студент це стиль життя а не соціальний статус... о як.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не звертай увагу на таких "ідеальних студентів" які не пропускали і все знають..всі такі старанні не були,пари пропускали, але кожен вважає що сам працював більше за іншого(на кшталт - "вам зара лафа а от ми..." ітп.),другий раз в цій шкурі не побувавши..Студенти були різні завжди - і зараз і "при совєтах"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невже так давно були студентом, що ототако гоните на студентів? хоча напрошується висновок що взагалі не був студентом

Студент це стиль життя а не соціальний статус... о як.

Був студентом стаціонару. І з певних причин маю можливість спостерігати за навчанням студентів зараз.

Повірте, відсоток "кадрів", чию логіку поведінки зрозуміти дуже важко, зріс помітно.

Але кожен має вчитися на своїх помилках. Я, наприклад, шкодую, що слабенько вчив іноземну мову та право.

Особливо про мови...Багато цікавих можливостей втратив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Skorpio76 дозвольте поцікавитись ким ви працюєте ? якщо вже так високо "дивитесь" на всіх...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Skorpio76 дозвольте поцікавитись ким ви працюєте ? якщо вже так високо "дивитесь" на всіх...

Це державна таємниця. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще один аналогічний пост...

Як показує мій досвід - всім дається все по своєму рівню місків, хтось директор фірми хтось родавець на базарі так що не переживайте...

хоча рідко але бувають виключення...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вставлю і я 5 копійок: нема чого друшляти...

... друшляти пари, на яких відмічають. Таке моє правило :) Ну і профільні предмети. А положення - дійсно дике.

Щодо навчання і грамотності - згоден з Skorpio76 і MrVes.

і ще:

...місків...

мізків

Без образ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідний з #15 Skorpio76. Під час навчання здавалось нормальним пропустити пару, піти гуляти/спати/вканталактє посидіти пару год. А зараз часу вже не так багато, та й побутові проблеми відволікають.

з.і. А на рахунок мозку не зрозуміло взагалі до чого виправдовувати чи то псевдо-олбанську, чи то банальну безграмотність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Доречі якщо глянути на властивості самого "положення" то там є:

Відпрацювання пропущених занять не є платною послугою, крім як у медичних і фармацевтичних вузах

Наш Волинський Технікум Національного Унівету Харчових Технологій ніби до медичних/фармацевтичних вузів не відноситься...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тим, хто має смєкалку і ті ж мізки - не обов'язково відвідувати заклади освіти... що треба - самі навчаться, тим паче, що зараз там такою кашою мізки забивають, а по суті самої спеціальності мало....)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...