Перейти до змісту

Пропонуємо роботу в ФОКСТРОТІ


Virineya

Рекомендовані повідомлення

Запрошуємо на роботу в Фокстроті!

Є вакансія касира торговельного залу.

Бажано мінімальний досвід роботи, вік орієнтовно до 35 років, графік роботи 5 роб 2 вих.

Пропонуємо офіційну стабільну заробітну плату, компенсаційний пакет, дружний молодий колектив :)

Офіційне оголошення можна переглянути на rabota.ua

Резюме або просто інфо можна скинути на [email protected]

Приходьте працювати до нас :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а денюг, дєнюг то скільки?

Не можу озвчити це на форумі, з/п середня по місту, ну і звичайно залежно від досвіду, якщо будемо навчати з нуля, почнемо з мінімальної.

Фокстрот- клондайк для першої роботи. :0034:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фокстрот- клондайк для першої роботи. :0034:

Занадто самовпевнено. Я б краще до переваг додав можливість придбання техніки, яка продається Фокстротом, зі знижкою. Вона ж передбачена? Доречі, який розмір цієї знижки для працівників?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фокстрот- клондайк для першої роботи. :0034:

Занадто самовпевнено. Я б краще до переваг додав можливість придбання техніки, яка продається Фокстротом, зі знижкою. Вона ж передбачена? Доречі, який розмір цієї знижки для працівників?

Давайте по суті, я ж не створювала тему, обговорити переваги і недоліки роботи в Фокстроті, для цьогоє певні сайти :0151: Можна і тут звичайно, але віншій темі:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо я маю досвід роботи касиром,знаю всі базові касові операції,маю відповідну освіту, на яку зарплату я можу розраховувати?Яка середня з/п по місту у вашому розумінні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 робочих днів з ранку до ночі за нещасну тисячу....:( а ще питають чому молодь втікає звідси..... Питання по суті: через який час людині, що починала з нуля можна чекати підвищення зарплати до 2300грн(сер. по місту)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фокстрот по тєкучці кадрів пасує напевно тільки Крошу

Не згідна, я володію більш достовірними даними і аналітикою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правила розділу кажуть, що роботодавець повинен вказати хоча б орієнтовну зарплату.

Повідомлення такого змісту без конкретного зазначення заробітної плати разом зі своїми достовірними даними і аналітикою публікуйте у себе на дошках об'яв у фокстроті, а не на форумі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 робочих днів з ранку до ночі за нещасну тисячу.... :( а ще питають чому молодь втікає звідси..... Питання по суті: через який час людині, що починала з нуля можна чекати підвищення зарплати до 2300грн(сер. по місту)?

Молодь тікає по вашому, але цікаво куди?

Правила розділу кажуть, що роботодавець повинен вказати хоча б орієнтовну зарплату.

Повідомлення такого змісту разом зі своїми достовірними даними і аналітикою публікуйте у себе на дошках об'яв у фокстроті, а не на форумі.

ок

Правила розділу кажуть, що роботодавець повинен вказати хоча б орієнтовну зарплату.

Повідомлення такого змісту разом зі своїми достовірними даними і аналітикою публікуйте у себе на дошках об'яв у фокстроті, а не на форумі.

ок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так скільки часу пройде, щоб від мінімальної з/п дійти до отримання середньої по місту? Рік? Два? Десять?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так скільки часу пройде, щоб від мінімальної з/п дійти до отримання середньої по місту? Рік? Два? Десять?

Середня з/п по місту для посади касира буде через 1 місяць.

Тема була створена з метою донести інфо не в сухому офіційному форматі для тих, кому треба робота.

Кого зацікавила все таки пропозиція, підходьте в магазин, заповніть анкетку, я з вами звяжусь. Дякую.

Тему можете закрити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Середня з/п по місту для посади касира буде через 1 місяць.

А середня, дозвольте поцікавитись, це скільки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема була створена з метою донести інфо не в сухому офіційному форматі для тих, кому треба робота.

специфика этого форума такова... если уж выкладываешь инфу, будь готов ко всем вопросам..

и кстати...вопрос от меня... моя знакомая заинтересовалась этим предложением, но меня насторожило вот это..

Бажано мінімальний досвід роботи, вік орієнтовно до 35 років, графік роботи 5 роб 2 вих.

как это понимать ?

не хочу никого обидеть, но такое впечатление, что на фирму нужны студенты, которых легко обманывать, ибо матёрые кассиры со стажем быстренько обоснуют, что.. как.. и по чём..... имхо....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Затролили тему ) Питання до роботодавця - а э можливо у вас робота для дівчини 21р продавець чи щось подібне ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та просто треба видаляти такі тупі теми. Людям цікава реальна інформація, а про дружній колектив і стабільну ЗП пишуть де не ліньки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це точно, шкода що все так туманно описано, ніяких конкретних фактів чи даних(

Моя сестра 2-юрідна хоче знайти роботу, але зараз це дуже складне завдання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це точно, шкода що все так туманно описано, ніяких конкретних фактів чи даних(

Моя сестра 2-юрідна хоче знайти роботу, але зараз це дуже складне завдання.

Та ну народ, пишу вже не як автор теми, а якби я просто "мимо шел". Ви що? Для того, щоб знайти роботу, тим більше першу роботу, потрібно спочатку підняти зад, прийти написати анкетку в магазин. Або, хоча б сидячи в інеті скинути резюме чи на сайті робочому, чи на форумі. Я не знаю, чому така реакція, загризли би. В Ковелі на міському сайті 200 переглядів за 4 години, і спокійно передають інфо один одному, в кожного є сестра , брат, друг і т.д.

Дійсно, звиняйте, що потривожила ВАШЕ болото, кому треба робота, сам знайде інфо.

та просто треба видаляти такі тупі теми. Людям цікава реальна інформація, а про дружній колектив і стабільну ЗП пишуть де не ліньки.

Хай видаляють, я вже не проти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...потрібно спочатку підняти зад, прийти написати анкетку в магазин.

Волі чи Рівненська?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...потрібно спочатку підняти зад, прийти написати анкетку в магазин.

Волі чи Рівненська?

Рівненська.

Вирішив згадати молодість?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...