Перейти до змісту

Допоможіть знайти телефон по ІМЕІ за валюту.


woodwork

Рекомендовані повідомлення

втратив телефон та дуже хочу його повернути, хто може порадити де, через кого його можна знайти (після повернення відповідна винагорода % від вартості апарату) буду вдячний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що за телефон? де ти його втратив? Невже важко написати повну інфу? Спробуй звернутись в міліцію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробуй звернутись в міліцію

Нічого вони самі по собі не шукають. Племінниці три тижні телефон "шукали" і не знайшли, поки випадок не підвернувся. Посиділи файно, на другий день дзвіночок - приїзджай забирай, знайшли твій телефон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я ж і кажу що не за снігерс щоб знайшли...

шукаю людину котра допоможе достукатись в "бункер" щоб щось почали робити за відповідну винагороду після повернення...

який телефон - то вже хто візьметься то скажу, не дешева модель, а в міліцію звертатись прямо, або офіційно то знаєте шо буде... вашою заявою там дупу підітруть...

доречі, документи, чеки, коробки, комплектуючі, і т.д - все присутнє!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мої знайомі через міліцію знайшли, правда шукали більше місяця- але знайшли! Без блатів і зв"язків: просто пішли і написали заяву про втрату телефону.Апарат знайшовся - проти злодія порушена карна справа.Ось так....Раджу вам все таки звернутися, в будь-якому випадку ви нічого не втрачаєте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

втрачаю. телефон не вкрали а згубив, після чого його вимкнули і не зателефонували власнику, тобто мені, то того ж то було давно, близько 5-6 місяців тому, за цей час "горе поліціянти" обіцяли знайти і без заяви. вот, шукаю далі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...обіцяли знайти і без заяви. вот, шукаю далі...

Ведіться і далі на такі обіцянки.

З нашими міліціянтами не можна так. Заяву обов'язково треба писати і домагатися її реєстрації. Тоді хоч якісь шанси є, що будуть займатися. А так - діло випадку. Вспливе телефончик десь, то може згадають і повернуть власнику.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тепер заяву не напишеш, раньше писати нада було... зараз шо скажеш, мол згубив давно, заяву забув написати?

того й звернувся сюди, може хто шо знає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тепер заяву не напишеш, раньше писати нада було... зараз шо скажеш, мол згубив давно, заяву забув написати?

того й звернувся сюди, може хто шо знає.

При чому тут "давно"? 6 місяців - психологічно, може це і "давно". А юридично може і не давно.

Тому все таки написати не завадить. І зареєструвати, як радили попередні дописувачі. Дійсно, так нічого не втрачається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Місяці два тому я теж втратив телефон,коли писав заяву розказував все що було, ну і сказав що скорій всього втратив ніж викрали, оскільки дуже поспішав до маршрутки, так мені слідчий в грубій формі відповів; "Так ти його про*бав". І тоді зрозумів я що шансів побачити свій тел вже точно не буде(, А далі відмовав карній справі і т.д..... так шо я дуже впевнений що кому допомогли найти телефон це чисто випадок, і якщо справді телефон потрібно найти то краще звернутись до людей ніж в нашу мілцію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я ж і кажу що не за снігерс щоб знайшли...

шукаю людину котра допоможе достукатись в "бункер" щоб щось почали робити за відповідну винагороду після повернення...

За такі послуги платять вперед це раз!

друге : Шукати людину яка домовится з іншою людиною шоб найшли ВАШ телефон?

де логіка???

ідеш в міліцію, пишеш заяву, і домовляєшся з тим хто в тебе буде ту заяву приймати(це як правило або літьоха або капітан)

П.С. якщо телефон включений і він находиться в межах області найти його це 2-3 дня діло...

Зовсім інша справа якшо ваш телефон вже покинув Україну(переважно в сторону Білорусії) то тут вже ніхто не поможе....

ше може таке бути шо тел тупо розібрали на запчастини.... тоді тоже не найдете...

моя вам порада ідти в міліцію писать заяву і домовляться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Місяці два тому я теж втратив телефон,коли писав заяву розказував все що було, ну і сказав що скорій всього втратив ніж викрали, оскільки дуже поспішав до маршрутки, так мені слідчий в грубій формі відповів; "Так ти його про*бав". І тоді зрозумів я що шансів побачити свій тел вже точно не буде(, А далі відмовав карній справі і т.д..... так шо я дуже впевнений що кому допомогли найти телефон це чисто випадок, і якщо справді телефон потрібно найти то краще звернутись до людей ніж в нашу мілцію

Все правильно тобі сказали, міліція це ж не бюро находок, а якщо ти сам його про"бав, то сам і шукай. Про яку ж кримінальну справу може йти мова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про яку ж кримінальну справу може йти мова.

А про таку...случай со мной...

Надибав (нашол) мабілу біля суду в грязі, екран коцнут, цена їй на то время 300 грн б/у. Как нормальний мен с пазітівним воспітанієм і соціальним умом позвонив на декілька номероф із мобіли і сказал - "я нашол мабілу, хачу вернуть, свяжитесь с владельцем, отдам там і там во столько то часов за 50 грішек как бонус за сознательность". Жопа чуствовала подвох, позвал корішей, попросіл fedota отдать челу, а ми на стрьоме рядишком. Вот настал вечер, падашол мен, і через мінуту ісчо 2 мена, і павелі друга к тачке. Я окуєл малость, і на веліке гналса за машиной, со слов Федота - корочку под нос, под белие ручкі і поєхалі. ....мені і сейчас стидна за невольную подставу..... На хвосте Ваза до Грібоєдова докатілі, а там дяді Федору давай туліть - кража + вимогательство + шантаж....владельцем мент сцуко оказалса. Отпустілі, но на карандаш взялі.

Для себе зделал вивод, менти на добро злом отвечают.....а когда то веріл в детстве в доброго дядю Стьопу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут вот яка проблема, телефон якбито сказати, вже знайшли, в Луцьку він, вобочий і все таке, навіть пробили на які номери з нього телефонували, виявляється, у правоохоронні органи деяким посадовцям і т.д... проблема у тому - як блеать його забрати у того чорта? ніхто не знає хто він і шо з себе представляє, і заяви на тел.нема, і мол на підставі чого...

з моменту втрати пройшов вже рік, якщо бути точним...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут вот яка проблема, телефон якбито сказати, вже знайшли, в Луцьку він, вобочий і все таке, навіть пробили на які номери з нього телефонували, виявляється, у правоохоронні органи деяким посадовцям і т.д... проблема у тому - як блеать його забрати у того чорта? ніхто не знає хто він і шо з себе представляє, і заяви на тел.нема, і мол на підставі чого...

з моменту втрати пройшов вже рік, якщо бути точним...

Якщо звонили посадовцяв в правоохорнні органи то велика ймовірність шо телефон в руках мента!

В даному випадку шкурка вичінки не стоїть!!

Запить водою той тел і жити далі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

.. через 2 роки ? то шо, Верту якась за 10к баксів ? :) чи просто питання принципу ? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 грішек как бонус за сознательность

Якось я не побачив раніше цю тему... а процитоване вище -- вершина жлобства і мудацтва. Якось так сталось, що 4 рази я знаходив чужі телефони і віддавав їх власникам без будь-якої винагороди, двічі навіть дякую не сказали. Тому абсолютно не згідний, що ти

нормальний мен с пазітівним воспітанієм і соціальним умом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ящо хто цікавиться - актуально!

чим цікавиться? хтось пошуком твоєї мобіли столітньої давності? шо курнув? :)

давно вже треба було запити холодною водою. Розумні люди заяву в мєнтовку в першу чергу пишуть. Навіть незважаючи на те, що там нею будуть підтирати. Є заява - є можливість повернути, якщо десь знайдеш (а тим більше, якщо мєнти випадково знайдуть), а не було заяви - заспокойся і забудь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось я не побачив раніше цю тему... а процитоване вище -- вершина жлобства і мудацтва. Якось так сталось, що 4 рази я знаходив чужі телефони і віддавав їх власникам без будь-якої винагороди, двічі навіть дякую не сказали. Тому абсолютно не згідний, що ти

Находил один раз (телефон был ребёнка - в записнухе были мама, бабушка, папа). Созвонились, сказал чтобы пришли и забрали у меня - без всяких вознаграждений. И что вы думаете..... бля чуть ли грабителем не сделали. Ну его нахер в следующий раз добро такое делать.

"Сделай добро — доброй палкой тебя за него и наградят!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, як ви з людьми спілкуєтесь і де таких знаходите...

І я телефон знаходив, і просто віддав, і мені подякували.

І мала в мене два рази вже губила. Обидва рази дзвонили люди з того телефону, нічого не просили. Я приїжджав, для подяки давав хоч шоколадки, апельсини...

І все нормально, все по-людські.

Хороших людей більше :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, як ви з людьми спілкуєтесь і де таких знаходите...

І я телефон знаходив, і просто віддав, і мені подякували.

І мала в мене два рази вже губила. Обидва рази дзвонили люди з того телефону, нічого не просили. Я приїжджав, для подяки давав щоч шоколадки, апельсини...

І все нормально, все по-людські.

Хороших людей більше :)

А мы специально ищем самых хреновых, потом тырим у них телефон, грубим и после этого стараемся вернуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...