Перейти до змісту

Відбулось! "Google Chrome обогнал Internet Explorer, - StatCounter"


Dream

Рекомендовані повідомлення

По данным сервиса статистики StatCounter, Internet Explorer потерял лидерство на рынке интернет-браузеров, впервые уступив Chrome

Браузер Chrome в середине марта впервые обогнал по популярности в мире своего основного конкурента - Internet Explorer. Об этом свидетельствуют данные сервиса статистики StatCounter.

Доля интернет-браузера Chrome достигла 32,7%, Internet Explorer - 32,5%, Firefox - 25,8%.

Напомним, браузер Google Chrome впервые обошел по популярности Mozilla Firefox в ноябре 2011 года, заняв второе место на мировом рынке. Доля Chrome по итогам ноября составила 25,69%, а Firefox - 25,23%. Microsoft Internet Explorer продолжил сохранять лидирующую позицию с 40,63% рынка.

ц

"Король умер. Да здравствует король!"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 54
  • Створено
  • Остання відповідь

раніше користувався Хромом, зараз користуюсь мозілою.... щось не дуже відчуваю різницю)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зручно усе зберігати прив"язуючи до пошти акаунту хроміка... працює швидше мабуть ізза того що на кожну вкладку створюється окремий процес... оперативки так жре мабуть більше...але швидкість ліпша...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хорошая новость.Часто пользуюсь Хромом, если Мозилла зависает, ну, а Explorer полная лажа- как его ни пытались импрувить.

Результат был предсказуем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуюсь Safari проте Chromе радує, останнім часом його активно використовую як перш за все швидкий та креативний браузер

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я сижу з опери. я старомодний?

ні, ти хіппстер )) а ну, бігом на Хром! скоро це буде наказ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мене можете покритикувати, но мені і гугл, і лис, і новий експлоер вони на одне лице....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мдя, щастя-то яке. прям і не знаю як радіти <_<

Cамий популярний сайт, на який заходять з браузера ІЕ?

opera.com

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Internet Explorer - програма, що міститься в дистрибутиві операційних систем Windows, яка призначена для завантаження браузера Mozilla Firefox з всесвітньої мережі Інтернет. ©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Internet Explorer - програма, що міститься в дистрибутиві операційних систем Windows, яка призначена для завантаження браузера Mozilla Firefox з всесвітньої мережі Інтернет. ©

Ты хотел сказать Опера вместо Мозилла, я знаю-ты просто опечатался

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думав багато хто знає про це...

Колись, один програміст розказав про те що через Хром, якось там, обшарюють твій комп і збирають інфу, десь ~ рік назад, з того часу й перейшов з Хрому на Оперу...(просто по функціоналу, чогось, вона мені більше подобається за Мозіллу!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись, один програміст розказав про те що через Хром, якось там, обшарюють твій комп і збирають інфу, десь ~ рік назад

Розвелось зараз тих програмістів пруд пруди.

Ті хто надто переймається безпекою особистої інформації дуже часто самі публікують її у соціальниї мережах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

обшарюють твій комп і збирають інфу

А мені немає що приховувати (я ж не олігарх, чи параноік). :0162:

А хром найшвидший і це для мене головний аргумент. :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ну! Скачує ваші документи і висилає в гугл? Жартуєте. максимум що висилається то дані на які сайти заходите, що шукаєте та й то зі згоди користувача. Звісно, якщо все ставити методами "Далее, далее, далее" то таке відбувається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Internet Explorer - програма, що міститься в дистрибутиві операційних систем Windows, яка призначена для завантаження браузера Mozilla Firefox з всесвітньої мережі Інтернет. ©

Ты хотел сказать Опера вместо Мозилла, я знаю-ты просто опечатался

А я скачиваю оперу, чтобы потом через него скачать фаерфокс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хром - став зараз єдиним броузером, який більш менш сносно скролить(лаги рідко) борду на моїй інтеграшці GF8300. Так, що це відкладає вкладення в дискретну графіку і економить мені кошти. Чудовий броузер (йому й тема присвячена)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для тих, хто сильно боїться, що Chrome краде інформацію є open-source аналог даного браузера Chromium.

Ним можете і користуватися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хром - став зараз єдиним броузером, який більш менш сносно скролить(лаги рідко) борду на моїй інтеграшці GF8300. Так, що це відкладає вкладення в дискретну графіку і економить мені кошти. Чудовий броузер (йому й тема присвячена)

Якраз в плані скролу сторінок то Firefox робить це найкраще. У інших браузерах сторінки прокручуються не так плавно.

Але для цього треба в налаштуваннях поставити галочку навпроти "Викоростовувати плавну прокрутку"

Firefox.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Опера я з тобою форева!

Не вірю цій статистиці: Chrome 32,7%, Internet Explorer - 32,5%, Firefox - 25,8% = 91%, виходить оперою і рештою браузерів користуються всього 9 відсотків??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для тих, хто сильно боїться, що Chrome краде інформацію є open-source аналог даного браузера Chromium.

Що ми і робим :)

post-146-0-38221400-1332942086_thumb.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...