Перейти до змісту

Хто чим пише диски?


D@ve

Рекомендовані повідомлення

Після того, як вкотре при записі диску Нерка нагнула мого компа на всі його 150% можливостей я вирішив шукати нарешті альтернативу цій прожерливій програмі. Першим ділом позбувся всіх слідів існування Неро на машині. Тоді скачав SCDWriter. Був задоволений як слон. Мальенька програмка, проста, пише все, що мені треба і зовсім не тормозить. Я б так і зупинився на ній, якби не один прикрий мінус даної софтінкі: двд диски вона пиша тільки на 6х максимум. Причому вже давненько не оновлювалась. Деякий час користувався DropToCD 3.3, проте й там є багато недоліків. Це змусило мене на написання даного топіку.

Знач так. Шукається писалка, яка працює на швидкостях до 16х двд і не тормозить машину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А яким Неро ти писав? Сьомим?

Став шосту версію (6.6.0.16) - вона маленька, "легка" для компа і стабільно працює. Вже два роки нею пишу - все добре, ніяких глюків не спостерігається. Вона навіть на Семпроні-2600 з 512 метрами оперативки в мене "льотала", а я паралельно ще в ФотоШопі сидів або навіть фільми кодував...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я використовую мікро версію Неро 7,9,6,0, систему взагалі не тормозить, інсталяха займає 13 МБ (Вирізано все крім самого неро і кодеків аудіо і відео)

ftp://ftp.lm.lutsk.ua/Soft/Nero79_60m_ru_ea.exe

Серійник вже вшитий в інсталятор :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купил себе недавно САТА резак... Пишу 7-й неркой... Никакой нагрузки на проц не замечал... Паралельно с нарезкой диска смотрю фильм или еще что...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не про проц кажу. Вона мені весь своп засирала. Від цього машина в ступорі була. А якщо двд по мережі писати, так це взагалі каюк.

Нерку юзав шосту.

Таке враження, що нормальної альтернативи для Неро людство ще не придумало...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще є така прога як burnatonce, досить функціональна, маленька і безкоштовна. Але вже давно не обновляється і не з усіма приводами коректно працює.

/Soft/bao099b.exe

А ashampoo_burningstudio ніхто не використовував?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

WinOnCD тож неплохо пишет...помню юзали ее еще в студенческие годы, когда компы были большими, а оперетивки вечно не хватало, и когда на 4-х гиговом винте умудрялось жить Дьябло 2 и FreeBSD :)

А вообще глянь здесь http://www.imach.uran.ru/rns/reviews/dvdburnr.htm

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раніше писав неро, але із збільшенням кількості одночасних процесів начало задалбувати його ресурсоємкість.

Зараз перейшов на ROXIO, досить непоганий аналог неро і до ресурсів попроще

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було в непогано це все потестити. Кіньте в обмінник. Після прочитанні статті вирішив поки спробувати ImgBurn_2.3.2.0.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

D@ve, дурне питання звичайно, але в тебе вінт і різак працюють в дма-режимі? якщо щось одне вилітає в РІО - тормозить система не по дитячому.

Зі. Athlon-700, Nero 6.6.9

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

D@ve

burnatonce

ftp://ftp.lm.lutsk.ua/Soft/bao099b.exe

Неро 7,9,6,0 мікро

ftp://ftp.lm.lutsk.ua/Soft/Nero79_60m_ru_ea.exe

ashampoo_burningstudio - найбільш реальна альтернатива Неро

ftp://ftp.lm.lutsk.ua/Soft/ashampoo_burningstudio/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

D@ve, дурне питання звичайно, але в тебе вінт і різак працюють в дма-режимі? якщо щось одне вилітає в РІО - тормозить система не по дитячому.
Дурне питання. :P
D@ve

burnatonce

ftp://ftp.lm.lutsk.ua/Soft/bao099b.exe

Неро 7,9,6,0 мікро

ftp://ftp.lm.lutsk.ua/Soft/Nero79_60m_ru_ea.exe

ashampoo_burningstudio - найбільш реальна альтернатива Неро

ftp://ftp.lm.lutsk.ua/Soft/ashampoo_burningstudio/

Сенк. Буду пробувать.

P.S. ImgBurn якесь незрозуміле лайно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Писати діски, ще можна прогою UltraISO. Особливо вона корисна, коли потрібно перед записом відредагувати який набудь образ діска.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуюся Nero 6.6.0.16. Нормально працює Celeron 300А з 320Mb RAM. Максимальних швидкостей запису, звичайно, не досягнути, але все стабільно.

Спробував Small CD-Writer. Записала DVD на 6,1x десь за 20 хв. Сподобалося те, що програмулька маленька. Навіть не потребує встановлення. Запустив прямо з архіву і все працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yaryk як завжди - респект!!!

Він прав, бери останнє кастроване НЕРО, воно тобі ні плодитись не буде, ні комп збуджувати - ідеальний варіант!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...