Перейти до змісту

Шукаю роботу ЗАПРАВКА КАРТРИДЖІВ ТА РЕМОНТ ПРИНТЕРІВ


Invoker

Рекомендовані повідомлення

Шукаю роботу по ремонту та заправці картриджів, також дрібного ремонту принтерів.

Пишіть в приват,емейл ( [email protected] ), або дзвоніть по телефону 0951119905

Жду відгуків....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скинь резюме по банках, крупних підприємствах з великим парком комп техніки. Думаю зачепишся.

Як варіант можна приватно за викликом працювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Шукаю роботу по ремонту та заправці картриджів, також дрібного ремонту принтерів.

Пишіть в приват,емейл ( [email protected] ), або дзвоніть по телефону 0951119905

Жду відгуків....

знаю, що тут http://www.biz.lutsk.ua/manufacture/71-tzov-quotoktavaquot.html мала бути така вакансія і зп доволі висока. набери до них на офіс і запитай Сашу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там завжди є вакансії :) просто при таких об'ємах роботи, заправщики довго не живуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там завжди є вакансії :) просто при таких об'ємах роботи, заправщики довго не живуть.

з директором Сашкою колись вчився, то знаю його як людину слова! Він платить нормальну зп і вчасно, а заправщики в нього тримаються довго і задоволені своєю роботою. Просто умови роботи (в плані роботи з порошком чорнильним) не дозволяють довго витриматись, тому працюють по 2-3 роки і йдуть на інші роботи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...