Перейти до змісту

Мер Луцька


vanus

Кого ви бачите мером міста  

39 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Кожен фахівець, такий жаданий загальними масами, якщо прийшов у політику сам то у нього значна фінансова підтримка:

а) він сам фінансово забезпечений - значить накрав раніше, а так як гроші до грошей липнуть треба їх приумножувати .... у що це виливається для людей говорити не буду - у кожному конкрентому випадку по різному...

б) людина чесна (відповідно бідна і не тому що дурна) якщо попадає в політику, то вона кимось туди заведена. І заведена тією людиною яка буде стояти за ширмою та дьоргати за мотузок коли потрібно...

Ніхто в політику чи до влади не попадає ЧЕСНИМ або ж ЧИСТИМ шляхом (ІМХО)

З.І. Заперечте мені, хто зможе...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 61
  • Створено
  • Остання відповідь

Млин ну есть такая поговорка "не сломалось - не чини"... какого теперь нового мера предлагать...

Кривицкий форева... =)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто моя думка, що мером має бути людина забезпечена, я навіт не буду проти , якщо це буде якийсь олігарх, аби він свою справу знав (доречі той самий Кривицький, явважаю робить свою справу досить непогано), а красти будуть завжди, і тут немає значення хто є хто, хто скільки вкраде - це вже залежить від конкретної людини. А якщо прийде людина чесна і почне шаблюкою махати наліво і направо, то довго він не протримається, варіанта два: або ти з системою і граєш по її правилах, а бо ж система тебе з потрохами з"їсть, яскравий приклад Ющенко, який підписує меморандумисамі знаєте з ким, і Ю.Тимошенко яку відправили у відставку. Так що моя особиста думка - хто бдо влади не прийшов би - ситуація від цього різко не змінисться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю Юлька - свиня, хоче урвати шмат рейтингу і не зважає ні на що! В неї комплекс меншовладності! Надіюсь що перехворіє бо сімпатічна кізонька вона як не як!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 vanus

В її віці це мабуть неможливо .... уже....

2 Orfey

Дик. Так їй ніхто і не пропонує.

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

в компании любителей Кривицкого.

я, кстати, так же за Кривицкого.

вспомните, что было 5 лет назад и посмотрите что есть сейчас.

мне кажется все идет своим ходом и еше через 5 лет все будет намного лучше.

ЗЫ дороги - это не основной показатель жизни.

в некоторых городах люди и живут хуже нас, и дороги у них не лучше.

ИМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якраз дороги це і є найбільший показник (це проглядається через усу історію людства) треба вчити історію економіки зокрема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якраз дороги це і є найбільший показник (це проглядається через усу історію людства)  треба вчити історію економіки зокрема.

<{POST_SNAPBACK}>

не согласен.

во времена бартера - да.

а сейчас главное - средняя зар. плата.

макроэкономика.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм... рік 2005-2006 сутєво підвищив інтерес народу до політики. А вираз думки досить широкий починаючи від широких промов і кінчаючи короткими закидами типу "ерудити ви! ганьба".

Раз пошла такая .... висловлю свою думку.

Закид типу Кривицький vs Бондар є невірними. Посада мера є виборною посадою. Тому повпливати на думку люлей можна тільки опосередковано, або сфальсифікувати ситуацію, що не прийнятно для помаранчевих. Крім того до виборів і під час виборів така замануха біля Ющенка почнеться на рахунок його прав (сюди і буде входити посада губернатора), що нашому вельмешановному губернатору хочаб на свому кріслі всидіти.

А люди (особливо у Волинській області) здебільшого народ поміркований і притримується правила "краще синиця в руках..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
  • Адміністратори

Ну так хто буде меном міста?

Хтось має інформацію про місцеві вибори, мерія місцева рада,

обл. рада??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12:49:40 30.03.2006

Голова Луцької міської ТВК Світлана Гущенко 30 березня близько 1.00 прокоментувала ситуацію, що склалася з виборами міського голови Луцька. «Попередні підсумки голосування в нас дійсно є. Але у зв’язку з численними скаргами ми не можемо їх оприлюднити... Сьогодні ми розглянемо скарги...», – заявила вона у перерві нічного засідання. Про це повідомив власний кореспондент Західної інформаційної корпорації.

«Я хочу звернутися до виборців: ми не затягуємо з оприлюдненням результатів голосування по виборах міського голови, просто змушені дотримуватися порядку, визначеного законом. Ми щойно здали підсумки голосування про обрання депутатів обласної ради, що вимагалося від нас законом першочергово. Тепер приступаємо до процедури обрання міського голови...», – повідомила Світлана Гущенко.

«Наша ТВК офіційно оголошувала всі протоколи. Попередні підсумки голосування в нас уже дійсно є. Безперечними фаворитами виборів є Антон Кривицький та Богдан Шиба. Але у зв’язку з надходженням численних скарг, ми не маємо права оприлюднити підсумки. У законі чітко прописано: підсумки оголошуються лише після того, коли розглядаються всі скарги щодо даного питання...», – пояснила голова ТВК.

«Сьогодні ми розглядатимемо ці скарги і спробуємо оголосити результати виборів міського голови. Однак при умові, якщо процес розгляду скарг дасть нам змогу це зробити... Деякі скарги дуже об’ємні, вони вимагають чимало часу для перевірки викладених у них обставин», – додала Світлана Гущенко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Ой відчуваю що всетаки буде Кривицький.

Краще він ніж Шиба, запроданець Бондара

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підскажіть будь ласка хто такий Шиба?

По моєму точно про нього ніхто сказати не може, але більшість обрала його :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...