Перейти до змісту

Британська кішка


kentok

Рекомендовані повідомлення

Форумчани підскажіть де в нашому місті купити кошеня (котика) породи Британська короткошерстна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Щоб не створювати тему напишу тут :

У нас дома повноправно хозяйнує гарнюня киця - http://board.lutsk.u...__p__1052543307 , скоро їй вже буде рік, починає потрошку проситись до "хлопців". Стало питання у пошуку їй кавалера. Згідно з інформацією потрібно британця, шотландця але висловухого. Можливо хтось володіє інформацією про власників саме такого котика. Буду безмежно вдячний.

А ТС якщо зачекає буде 2-м в черзі.......

Дякую.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось мій котик

423107_3498545866564_1359156459_3456633_192451942_n.jpg

післязавтра йому буде 6 місяців. Думаю, ще місяця два і він теж буде проситись "погуляти".

Він же:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гарний котик, поки більш пропозицій ніхто не дав. Підросте то може й стане нашим кавалером. Якщо Ви не будете проти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо це дійсно породистий британець -- однозначно не дорого, хоча за такі гроші це може бути лише страйт (прямовухий), що, проте, не применшує класність такого кошеняти :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо це дійсно породистий британець -- однозначно не дорого, хоча за такі гроші це може бути лише страйт (прямовухий), що, проте, не применшує класність такого кошеняти :smile3:

А разве вислоухих не со страйтами вяжут, дабы избежать проблем со здоровьем?

Пы.Сы. я бы лучше обратилась в питомник, в котором брали кошку, чтобы там подобрали ей жениха.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я свою кицю брав теж з Рывного, правда без документів. Обійшлося трішки дешевше.

sashulya : Кошку брали с рук, просто у хозяев. Все прошло експромтом, и у меня даже телефонов не сохранилось...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А разве вислоухих не со страйтами вяжут, дабы избежать проблем со здоровьем?

саме так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ухты! какие тут красивые кавалеры =)

у меня девченка шотландка вислоухая подрастает

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у Луцьку контактний телефон 099-031-96-55 (Таня) - займається британцями та шотландськими веслоухими... Звоніть, мо допоможе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у меня девченка шотландка вислоухая подрастает

Але майте на увазі, що висловухих котів можна зводити тільки з прямовухими (страйтами). В кожному виводку буде кілька висловухих, а більшість -- страйти.

Висловухість -- це, по суті, дуже милий генетичний дефект. Але потомство висловухий+висловухий може бути дуже хворобливим і дефективним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спасибо Вам за рекомендацию, я знаю, что у вислоухих ген, отвечающий за опущенные ушки является доминантным и фолдики будут рождаться при спаривании со страйтиками, зато проблем спотомством удастся избежать.

Вон у georga какой красавец-мушшына, нам подходит ;)

Если найдем табби, или поинта - будет тоже здорово, у меня лапочка табби =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ева

девчонке почти 2 месяца, родословную не делали, родители клубные, с родословной.

Подрастем - будем искать кавалера =)

post-12809-0-94626600-1332925148_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вона тама вверху темы каков мэн!

красифф и роскошен до невозможности, если б не наши висящие ухи, вмиг бы на него запали. Хозяева обещают его скорую погулянку, так чта, ловите момент =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось мій котик

423107_3498545866564_1359156459_3456633_192451942_n.jpg

післязавтра йому буде 6 місяців. Думаю, ще місяця два і він теж буде проситись "погуляти".

Він же:

класний котик

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ми ще чуть попіаримось :)

мо ви вже блін закінчите піаритись і якось почнете шось робить??? форуму потрібні кошенята, а ви блін фоткаєтесь. мені 1 шт :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Добрый день!

Я свою кошечку возила к ветеринару на Грушевского 27, мне там сама ветеринар сказала, что у нее есть знакомый мальчик-британец, если мы захотим свести, то она даст нам контакты.

Обратитесь туда, пусть Вам помогут найти мальчика для кошечки, если наши форумские кавалеры слишком балованные, пусть и дальше с варежками гуляют =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добрый день!

Я свою кошечку возила к ветеринару на Грушевского 27, мне там сама ветеринар сказала, что у нее есть знакомый мальчик-британец, если мы захотим свести, то она даст нам контакты.

Обратитесь туда, пусть Вам помогут найти мальчика для кошечки, если наши форумские кавалеры слишком балованные, пусть и дальше с варежками гуляют =)

Спасибо за рекомендацию.Дождемся когда у нее будут "проблемные дни"... Хотя наверное лучше уже начать поиски.

Шановний Плам, як там Ваш котик?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...