Перейти до змісту

Де пройти практику?


yurafffaaaa

Рекомендовані повідомлення

Привіт, сьогодні сказали, що приблизно в квітні практика і вже треба повідомити інститут де буду її проходити, можливо хтось знає де можна її пройти по спеціальності системний адміністратор, адмін комп'ютерних мереж або програміст чи щось схоже. Мені хоча б просто поставити печатку, що я ніби її проходив, можливо є люди які можуть чимось допомогти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як варіант, можеш в школу свою попроситись. Там без проблем тобі печатку поставлять.

В мене так багато одногрупників практику проходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені це теж актуально так що приєднуюсь "буду другий в черзі" як то кажуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Альо, адміни! Шо, картриджі у прінтерах у всіх заправлені? Пиво у холодильнику стоїть??

Нє, ну тоді питань нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людоед кого-то тащит. Навстречу идет его друг.

- Кого это ты к себе тащишь?

- Студента.

- Кого? Студента? Выбрось его. Я вчера одного студента варил, так он, пока вода кипела, всю картошку съел.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як варіант, можеш в школу свою попроситись. Там без проблем тобі печатку поставлять.

В мене так багато одногрупників практику проходить.

Можна буде попробувати в школу, просто одногрупники які проходили в школі сиділи там всю практику. Я думав може знайдеться хтось хто просто печатки поставить ,краще час практики на якусь роботу піду ніж просиджу 2 тижні, але якщо нічого не знаду то піду в школу може візьмуть.

мені це теж актуально так що приєднуюсь "буду другий в черзі" як то кажуть.

де навчаєшся???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба не так ставити питання )

скільки хто візьме грошей за "поставити печатку" про проходження практики )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба не так ставити питання )

скільки хто візьме грошей за "поставити печатку" про проходження практики )

Ну це само собою якось віддячу)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага,

скільки хто візьме грошей за "поставити печатку" про проходження практики

А потім ті ж люди будуть казати - немає фахівців - кого на роботу брати, не приходьте вчитися до мене - мені потрібні фахівці. З досвідом роботи, а не вчорашні студенти. Багато студентів хочуть працювати на практиці(до того ж нахаляву). Такі бувають. :0159:.Раджу ТС самостійно іти і напрошуватися. Хай хтось щось покаже. Та той же Візор, InternetDevels. Бажаєте щось знати - дійте самі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

во народ пішов............ вчитись нехочуть, отримувати цінні знання на практиці теж.....

Ось так і виростають "спеціалісти"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

во народ пішов............ вчитись нехочуть, отримувати цінні знання на практиці теж.....

Ось так і виростають "спеціалісти"

я не проти піти на нормальну практику на якій мене чогось навчать, просто не кожен хоче навчати, робити свою роботу і ще вчити мене, а печатку поставити легше всього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не проти піти на нормальну практику на якій мене чогось навчать, просто не кожен хоче навчати, робити свою роботу і ще вчити мене, а печатку поставити легше всього.

Поставити пчатку простіше всього,, але коли людина щось скоїть, чи попаде в лікарню - а втой момент вона ніби проходила практику на якомусь підприємстві,, от тоді той що поставив і зрозуміє що так робити неможна.

Краще трішки поморочитись - та знайти організацію що візьме. Все тобі ніхто непокаже це точно - але отримати дросвід роботи в колективі, якісь знання ітд ітп можливо.

Крім того як писав Діфото - любому сисадміну лишні чорноробочі руки небувають :). І сисадмін буде задоволений - і практикант щось да взнає :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

де навчаєшся???

Не там де ти((

Назвіть хочаб одну контору яка взяла б мене з другом тобто одногрупником до себе щось навчати і я неодмінно туди піду. Звісно у межах центру міста якщо дальше тоді нехай повернуть мені лише кошти на дорогу. І ще одне добавлю хотілось би щоб з перспективою тобто якщо добре себе зарекомендую то взяли б працювати після навчання

Але я певно багато прошу... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звісно у межах центру міста якщо дальше тоді нехай повернуть мені лише кошти на дорогу.

Круто)))

Дайте мені соцпакет та знання і тоді я МОЖЕ до вас приїду)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але я певно багато прошу
Нет. У тебя нет желания, рвения и цели

просто не хочеться бути принеси/подай/збігай купи/поприбирай....

А просто перебувати біля адміна то не цікаво

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Назвіть хочаб одну контору яка взяла б мене з другом тобто одногрупником до себе щось навчати і я неодмінно туди піду. Звісно у межах центру міста якщо дальше тоді нехай повернуть мені лише кошти на дорогу. І ще одне добавлю хотілось би щоб з перспективою тобто якщо добре себе зарекомендую то взяли б працювати після навчання

нда.... а колись на практику - сказали завод такийто, друга зміна - і все..... і ніхто тебе непитав, чи тобі це зручно чи ні - головне, що підприємство погодилось взяти до себе неотесаних і зелених студентів

Для того щоб стати Спецом з великої букви - спочатку потрібно зголовою влізти вибачте мене в гувно, і побути деякий час головним менеджером по : принеси, подай, збігай, поприбирай ітд. ітп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нда.... а колись на практику - сказали завод такийто, друга зміна - і все..... і ніхто тебе непитав, чи тобі це зручно чи ні - головне, що підприємство погодилось взяти до себе неотесаних і зелених студентів

Для того щоб стати Спецом з великої букви - спочатку потрібно зголовою влізти вибачте мене в гувно, і побути деякий час головним менеджером по : принеси, подай, збігай, прприбирай ітд ітп

Якщо нічього не знайду зараз то так і буде, завод якийсь друга зміна...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто не хочеться бути принеси/подай/збігай купи/поприбирай....
Таких не берут в космонавты©
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо нічього не знайду зараз то так і буде, завод якийсь друга зміна...

Це вже інший підхід.

Визначся що ти хочеш отримати на практиці, пройдись по організаціям/виложи тут на форумі - я впевнений що ой як багато хто може взяти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спочатку потрібно зголовою влізти вибачте мене в гувно, і побути деякий час головним менеджером по : принеси, подай, збігай, прприбирай ітд ітп

я рахую що обовязково хтось знайдеться хто цим скористується і буде міняти "прибиральників" як шкарпетки.

просто не хочеться бути принеси/подай/збігай купи/поприбирай....
Таких не берут в космонавты©

Та я і не хочу бути космонавтом я просто вже починаю думати де я буду практику проходити хоча ще ніхто не наступає на п'яти за ту практику.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча скажу чесно я би не проти набратись нових знань тому, що після навчання хочу піти десь цьому напрямку.

Маю вже Електромеханік з ремонту і обслуговування компютерної та офісної техніки, наразі вчусь на програміста, по тому який я програміст можна визначити по цій темі, проте вчитись ніколи не пізно як то кажуть

Я завжди радий новим занням у сфері ПК та ІТ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні сказали, що приблизно в квітні практика і вже треба повідомити інститут де буду її проходити,

Хіба інститут не направляє на практику?

Крім того, одною печаткою певно справа не обмежиться — потрібна буде куча паперів — направлення, звіти і т.д?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні сказали, що приблизно в квітні практика і вже треба повідомити інститут де буду її проходити,

Хіба інститут не направляє на практику?

Крім того, одною печаткою певно справа не обмежиться — потрібна буде куча паперів — направлення, звіти і т.д?

може і направить просто того року посилали в володимир а мені це не вигідно 2 тижні туди їздити

а з паперів то здається тільки договір і направлення ну і печатки в щоденнику.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

того року посилали в володимир а мені це не вигідно 2 тижні туди їздити

Чому б не пожити 2 тижні в іншому місті ;)

Правда, зараз все приходиться робити за свій рахунок :( Максимум — дорогу оплатять .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...