Перейти до змісту

Дипломна робота для програмування


sed1991

Рекомендовані повідомлення

Навчаюсь на програміста, правда майже нічого нешарю, у свій час веб пробував опановувати, розмітку тексту тобто HTML читав але шо ж то є.

Допоможіть порадами, де шукати, що буде простіше для засвоєння.

До викладацього складу звертався загнули 300 дол. як на мене трішечки забагато.

Думаю якийсь сайт не сильно складний щось типу того...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо ти в універі не засвоїв мінимума щоб написати дипломну, то за 6 міс. ні сайти ні книги не допоможуть опанувати самому. Мало часу.... Єдиний варіант зкачати готову роботу і самому доробити + дати на кафедрi паро сотень гривень, щоб захиститись. Вийде дешево...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До викладацього складу звертався загнули 300 дол. як на мене трішечки забагато.

Знав би ти скільки електрики платять... Рекомендую все-таки назбирати їх, а не зкачувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є магістерська по нейронних мережах. в ВНУ не заканає

Ні дякую то закруто.

Знав би ти скільки електрики платять...

Скільки, якщо не секрет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні просто курсова, не ВНУ.

а ти точно студент??? Путати дипломну з курсовою....!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у свій час веб пробував опановувати, розмітку тексту тобто HTML читав але шо ж то є.
Пробувати і опанувати 2 великі різниці. Якщо ХТМЛ не піддався значить програмування тобі ніяк не світить, краще збирай гроші.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

курсова давно вже здана, причому робив сам сайт точніше скачав шаблон і переробив під своє завдання, ще й на хостинг виложив www.ho.ua/ сайт слава Богу посністю на хтмл був. Здав на 3 хоча я на більше і не розраховував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна було викласти на сайтах вроді weblancer.net ТЗ із вимогами, шо має бути використано при створенні сайту, і це би обійшлося дешевше.

якісний сайт-візитка із кількома інформаційними сторінками, із щьотчіком відвдідуваності, із флеш-галереєю, із гостьовою книгою, написаний на html+css+Javascript обійшовся би тобі в 50 баксів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо хочеш, можу зробити тобі сайт на php, html, css, javascript, jquery і т.п. Скільки платиш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так на рахунок сайту, є ідея зробити Сайт такий собі генератор кросвордів, звісно на яві - її ще подужаю... отака ідея у мене є.

Все-таки щось я не розумію. Якщо у вас звичайна семестрова курсова, то за неї 300 доларів може вимагати лише хвора людина, тим більше це не вуз. Навіть в ЛНТУ курсові коштують до 100 доларів.

мені треба саме курсова робота так як я вже останній курс, вчусь до 25 травня а далі Нехочу в армію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До завтра маю принести тему або буду робити щось типу: облік товару на виробництві

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Автоматизація розрахунків палнової собівартості продукції на промисловомупідприємстві засобами СУБД ACCESS - Хто гоговий взятись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

ап все ще надыюсь що хтось допоможе зробити

Автоматизація розрахунків палнової собівартості продукції на промисловому підприємстві засобами СУБД MS. ACCESS

тобто програма, бало-схеми і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

привіт в мене запара з курсовою хто робить на замовлення курсові пишіь в приват

курсова на 50 ст в Технічний Коледж ЛНТУ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на скільки мені відомо то платити в ЛНТУ рекомендується викладачу

бо зі своєю курсовою можна і не здати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

люди підкажіть будь-ласка де можна зробити зшивання в тверду обкладинку дипломної роботи

знаю що у політехнічному можна але там зачинено на вихідні та понеділок ще знаю що можна біля директорії через дорогу у тій будівлі де інтернет центр

але потрібні ще варіанти бо у вівторок захищаюсь а на руках ще її навіть немає сьогодні маю забрати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Вся дипломна робилась у останню ніч і здавалась у останню хвилину. Таке воно студентське життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...