Перейти до змісту

Де пройти практику?


yurafffaaaa

Рекомендовані повідомлення

того року посилали в володимир а мені це не вигідно 2 тижні туди їздити

Чому б не пожити 2 тижні в іншому місті ;)

Правда, зараз все приходиться робити за свій рахунок :( Максимум — дорогу оплатять .

яж в приватному вузі там нічого не оплатять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС раджу звернутись до держслужб: казначейство, пенсійний, омінісрація і т.д. Бажано звертатись зразу в ІТ, а не в кадри. Думаю, проблем з практикою не буде як і з проходженням, так і з документами. Їм халявні принеси-подай потрібні завжди :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

омінісрація

саме туда в першу очередь и звернысь :D:sm110::0024:

Эх... нахлынули воспоминания... учился я на КИПовца, практику проходил в родном Лесхозе, пришел в первый день, выставил бутылку водки и ушел на 2 недели. Пришел в последний день, выставил бутылку водки, подписал документы и ушел навсегда.

Удачной тебе практики, студент :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я впевнений що ой як багато хто може взяти...

якщо борду не читає...

Звісно у межах центру міста якщо дальше тоді нехай повернуть мені лише кошти на дорогу.

може тобі ще ключі от квартіри...

чомусь згадалась моя перша робота - не практика - з 17 до 18 років рік на "Луазі" в юридичному відділі, як писав prg: принеси, подай, збігай, поприбирай ітд. ітп.

в 1998 році там зарплату уже декілька років не виплачували, іноді доводилось і додому пішки ходити, щоб мати можливість, наприклад, випити лишню чашку кави)

ех, давно було, але колегам, які мене тоді "виховували" , я досі вдячна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

девяносто восьмий рік то давно було

И что? Многое поменялось? Разве что суммы, которые надо башлять тем, кто хочет практику "купить", а тот кто хочет её действительно пройти с пользой для себя - всегда найдёт подходящий вариант.

Тем более в сфере ИТ, тем более не в 98... а в 21 веке, 2012 года от рождества Христова :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Береш щоденник свій і підходиш до мене, вирішим тобі практику без питань :)

Якщо звісно хочеш просто печатку.

За обмін - домовимось.

Контакти: ася, пм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Хочу пройти практику тобто не тупо печатку і все а згідний походити до вас може і справді якіхось знань наберусь корисних

ах да і ще крім мене хотів би з одногрупником пройти так як самому буде скучно та і одногрупник не проти нових знань

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...