Перейти до змісту

Поясніть х-ки вудлища


EleKtrik

Рекомендовані повідомлення

Спін важкий композитний, чуйки толком не буде, підійде хібаша блешні тягати...

Якщо основною приманкою буде твістер чи віброхвіст то краще придивитись до джигових вудилищ щось на зразок цього, якщо зможете освоїти джигову техніку ловлі, то трофеїв буде більше ніж при тупому тяганні приманки.

Катушку взяти таку з longcast шпулею, або якщо гроше не вистачає то таку.

Шнур відразу ж я б не рекомендував купувати, якщо немає досвіду ловлі спінігом, краще спочатку взяти звичайну ліску, половити трошки, навчитись правильно закидати і користуватись котушкою і тоді взяти нормальній шнур. Оскільки існує вірогідність вбити дорогий шнур за декілька рибалок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 52
  • Створено
  • Остання відповідь
блешні тягати...

Блешнями треба вміти ловити, а не тягати))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я далеко не гуру спінінга, але наважусь дати пораду так як сам не так вже й давно пройшов через вибір комплекту.

Перший комплект: Варшавка, спін Брат Фішинг інгот , 2 44 м, 8-35 гр, катушка Брат Фішинг 3000, ліска 0,3. Приманки твістера на джигах 8-10 гр і китайські воблери. Ціна комплекту була в районі 450 грн. Давно вже ним не ловив, але по памяті спін відносно не поганий для коливалок, джигу і легкого твічу, катуха повне лайно. Зараз навіть би й не глянув в бік таких снастей а от рік тому відловив ними два місяці і риби ловив і був радий поки не потрусив в руках...

Другий комплект: Риболовний магазин (Адреналін сіті), спін Дайва ТД Моде 08, 1 90 м, 3,5-16 гр, катуха Ріобі амазон 2000 (Кльово), шнур Повер Про 0,15. Приманки воблери Йо зурі і їм подібні. Ціна комплекту в районі (750спін+250катуха+150шнур+приманки). Після цього комплекту я зрозумів смак рибалки на спін, став відчувати покльовку, остаточно підсів на воблера і зловив багато риби (майже всю відпускаю!!!), але прийшла зима і захотільсь ще чогось і понеслось...

Третій комплект: Інтернет форуми і магазини. спін Норстрім дінамік 2 твіч спешіал, 2 13 м, 4-18 гр, катушка Дайва Фрімс*11 2500, шнур ще не вибрав, приманки 100 % воблера топ класу. Ціна комплекту спін 1200 грн, катуха 1300 грн, воблера 30 штук в районі 4000 грн!!!!! От такий шлях я пройшов за неповний рік захоплення спінінгом. :)))

Підсумок: візьми комплект в районі 1000 грн. Спін в районі 250-400 грн можна вибрати доволі не поганий в Кльово зараз великий вибір, труси, питай, підкажуть. Катушка Ріобі екусіма 2000 - 250-300 грн. шнур повер про 0,15 -150 грн. приманки все по трошкі і пробуй що сподобається. Якщо спінінг тебе не затяне то через інтернет гарантовано продасиш все своє добро за пів ціни і забудеш, а якщо війдеш в смак то сам прийдеш дочогось конкретного і того що потрібно саме тобі.

Хух,ото наваляв :).

post-8893-0-39710400-1330025701_thumb.jp

post-8893-0-02085700-1330025742_thumb.jp

post-8893-0-59079800-1330025762_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...