Перейти до змісту

Хто може привезти меблі від IKEA з Польщі?


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

А чому саме з Польщі? Хіба вийде дешевше? А розмитнення, доставка?

В Києві також продають. Жирок однако.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому саме з Польщі? Хіба вийде дешевше? А розмитнення, доставка?

В Києві також продають.

І в Луцьку продають. Це не має відношення до питання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справа твоя, звичайно, звідки везти, то може поділись секретом чому саме звідти? Ніпанятна...

Сорі що офтоплю в твоїй темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справа твоя, звичайно, звідки везти, то може поділись секретом чому саме звідти? Ніпанятна...

Сорі що офтоплю в твоїй темі.

А ти думаєш звідки їх до Києва та Луцька возять? З Росії, Польщі... І Купуючи до 200 євро ніякого розмитнення не потрібно, на скільки я знаю. Накрут ціни в Луцьку у 2,5 рази, а в Києві десь 3,5.

Малогабаритні меблі та речі для побуту може привезти людина, яка буде їхати з Польщі в Луцьк навіть легковим авто, ясно що за винагороду. Окрім того, як повідомило бібісі, купуючи в Польщі, покупець отримує картку де є 20% від суми на яку купували раніше. На цю суму можна взяти будьщо при наступних відвідинах магазину.

Рахуй.

ПС: інформація не достовірна))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто цим паритись не буде, тим більше меблями. Для прикладу, всі хто повертаються додому щось собі везуть куплене там і нічого лишнього нехочуть брати в багаж, щоб не перевищити 1000ойро і 50кг товару. Я часом тарюсь так що беру одного-двох пасажирів, які хочуть переїхать кордон, щоб не перевищити дозволений ліміт.

Добавлю не такої вже суперової якості ті меблі, щоб перти їх с Польщі, а потім отримати розчарування. Закажіть на місці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто цим паритись не буде, тим більше меблями. Для прикладу, всі хто повертаються додому щось собі везуть куплене там і нічого лишнього нехочуть брати в багаж, щоб не перевищити 1000ойро і 50кг товару. Я часом тарюсь так що беру одного-двох пасажирів, які хочуть переїхать кордон, щоб не перевищити дозволений ліміт.

Добавлю не такої вже суперової якості ті меблі, щоб перти їх с Польщі, а потім отримати розчарування. Закажіть на місці.

Об этом пока тока мечтают, в силе старые 200 ойро.

По сути, в основном все, кто возит мебель, тарятся в Дорохуске, Хелме и , на крайняк, в Люблине.

Имхо: Был в Икеа видел и щупал я эту мебель - г*вницо.

А что конкретно интересует из мебели?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 8 місяців потому...

Я займаюся доставкою товару із Польщі дзвоніть за номером тел.0971102304 Андрій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...