Перейти до змісту

Где в Луцке заказать шкаф-купе?


Виктория

Рекомендовані повідомлення

Хоч розміри вкажіть,наповнення дверей і що в середині має бути (хоча б приблизно). Тоді й будуть хоч якісь цифри

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоч розміри вкажіть,наповнення дверей і що в середині має бути (хоча б приблизно). Тоді й будуть хоч якісь цифри

Спочатку вкажіть людині,чим саме ви наповните двері!Який матеріал!Бо скажімо я захочу наповнити її віскі,мартіні,ртутю!Мало шо!Вкажіть що ДСП,дзеркало,ратан,бамбук,скло,прфіль чи алюміній чи залізо,по цим короткім параметрам вже будете орієнтувати людину по цифрам,ще не малу важливу річ грає роль колір,дизайн,фурнітура.І якщо людина хоче купити хафу в пристойному магазині то просто порекомундувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви впевнені,що людині "на пальцях" можна пояснити що таке ратанг,скло "Графіт" з піскоструєм і ДСП EGGER 18 мм Дрифтвуд,чи Вудлайн Мокко?Якщо так,то будьте добрі,поясніть людині всі ті мудрі слова,що вказали вище.Ну і магазин заодно,підкажіть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви впевнені,що людині "на пальцях" можна пояснити що таке ратанг,скло "Графіт" з піскоструєм і ДСП EGGER 18 мм Дрифтвуд,чи Вудлайн Мокко?Якщо так,то будьте добрі,поясніть людині всі ті мудрі слова,що вказали вище.Ну і магазин заодно,підкажіть.

Повністю підтримую, в цьому питанні головне живе спілкування, завжди на місці можна запропонувати вже щось відповідне, да і на рівні підсвідомості щось уловити. Навіть якщо людина мені тут скаже, що вона хоче конкретно, з декорами, розмірами, фурнітурою і т.д., все одно напрошуся в гості, краще самому побачити ситуацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не замовляйте в бутіках що напроти Слона. Моїм рожичам ліжко вже 2 місяці везуть і ніяк довезти не можуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви впевнені,що людині "на пальцях" можна пояснити що таке ратанг,скло "Графіт" з піскоструєм і ДСП EGGER 18 мм Дрифтвуд,чи Вудлайн Мокко?Якщо так,то будьте добрі,поясніть людині всі ті мудрі слова,що вказали вище.Ну і магазин заодно,підкажіть.

На пальцях,нікому нічого доказувати не потрібно,можна написати бриблизну ціну шафи з дверима з дзеркалом,і з ДСП,по розмірах звичайної шафи,припустим 2.00*2.40*60

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От ви тут виясняєте, а ТС навіть не вникає в це.

Мо' їй треба було всього лиш набити 10 постів, що продати свою тумбу з вішаком???)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аби в ТС не було 10 повідомленнь, вона б і не створила тему. Логіки не бачу в такому припущенні, скоріше за все знайшла те, що шукала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аби в ТС не було 10 повідомленнь, вона б і не створила тему. Логіки не бачу в такому припущенні, скоріше за все знайшла те, що шукала.

Я б вліпила -1, але не буду.

Поясню.

Ага, знайшла - Свята наївність))) І роботу вона теж вже знайшла?

10 постів треба для барахолки. Інші розділи доступні.

Це останній пост ТС.

Думаю, Ви бачили, ЯК шукала меблі Мотороллла (розміри, вимоги і т.д.), а тут...

Але ТАК: це всього лиш моє припущення. Ви можете не зважати на це)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На пальцях,нікому нічого доказувати не потрібно,можна написати бриблизну ціну шафи з дверима з дзеркалом,і з ДСП,по розмірах звичайної шафи,припустим 2.00*2.40*60

Я до того,що в кожного майстра ціна буде різна.Ви спробуйте маляру,що фарбує авто задати таке ж питання.Хоча б по телефону.Відповідь я знаю наперед.Це все ІНДИВІДУАЛЬНО!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

апну темку.

Є ніша в кімнаті,потрібно зробити щось типу купе,ширина 280,висота 250 глибина 40см.Мабуть на 3-е дверей розсувних.

Потрібно щось просте,без дзеркал.Якщо вийде економніше,то робити без бокових і задньої стінок.

Потрібен спец який це змайструє.Наповнення вже по ходу роботи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виготовляємо на замовлення корпусні меблі за розмірами замовника:

-шафи купе;

-прихожі;

-вітальні;

-кухні;

-компютерні столи;

-комоди;

-тумби;

-полички;

Якість та гарантія. Індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Можливий ремонт вживаних меблів.

Помірні ціни!!!

Наша фантазія - Ваше задоволення

095154 13 40 Віталій

post-16245-0-58216900-1333217947_thumb.j

post-16245-0-15226700-1333217954_thumb.j

post-16245-0-28690700-1333217956_thumb.j

post-16245-0-95375300-1333217956_thumb.j

post-16245-0-84813400-1333217957_thumb.j

post-16245-0-49117600-1333217960_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...