Перейти до змісту

Запрошуємо чоловіків на зустріч!


Рекомендовані повідомлення

Чоловічий клуб запрошує усіх чоловіків на зустріч, яка відбудеться 12 лютого о 17:00 год. в приміщенні церкви «Фіміам» за адресою м.Луцьк р-н. ЛПЗ, вул. Станіславського 15А, на першому поверсі, в їдальні.

Тема зустрічі: «Що таке чоловіча відвага?»

Будуть обговорюватись питання на основі Біблії, як бути справжнім:

  • чоловіком для коханої дружини;
  • батьком для своїх дітей;
  • другом для товаришів і т.д.

P.S. Вас чекає щире чоловіче спілкування, роздуми над Писанням :0043: і гарячий чай з печивом :)!

P.P.S. Якщо в когось виникли якісь питання, то задавайте в темі, з радістю постараюсь дати вичерпну відповідь!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От якби коньячок нормальний з бутербродами з червоною ікоркою - то можна було б і поговорити, а на чай - то я і вдома поп'ю і з дружиною буду говорити. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От якби коньячок нормальний з бутербродами з червоною ікоркою - то можна було б і поговорити, а на чай - то я і вдома поп'ю і з дружиною буду говорити. :)

Ех, не відважний ти чоловік, BACbOK. А там би тебе навчили і коня на скаку, і в палаючу хату...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BACbOK, NetSerpent, звичайно, діло ваше: іти, чи не іти; але давайте без флуду! Що там буде і як, я коротко розписав, якщо хочете написати свій відгук, то сходіть і подивіться, а потім будете вже ділитись враженнями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я кагбе і сам не прихильник подібного роду міроприємств, але давайте будемо висловлюватись у межах етики та моралі.

Скажу простіше - якщо не подобається тема - гортаєм далі. Інакше будете просто читати.

Дискусії не відміняються, відміняється флуд і безглузді понти аля "я атеіст і цім пишаюсь"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Враховуючи ось це

Якщо в когось виникли якісь питання, то задавайте в темі, з радістю постараюсь дати вичерпну відповідь!!!

ризикну запитати

Будуть обговорюватись питання на основі Біблії, як бути справжнім:

як збірка міфів та легенд древніх євреїв може навчити бути чоловіком у 21 столітті? Особливо якщо брати до уваги старий заповіт?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андрій Віталійович, цю, як ви висловились, «збірка міфів та легенд древніх євреїв» писали, хоч і дуже давно, але дуже мудрі люди. І, навіть, в ті древні часи вже існували такі поняття, як кохання, дружба, мужність. І тоді треба було закласти правильні основи у вихованні дітей. Тоді теж люди сміялись і плакали, раділи і сумували і т.д. Від того, що ми пересіли з осла на автомобіль, спілкуємось не віч на віч, а через Інтернет, наші почуття не змінились, ми так само сміємось і плачемо, радіємо і сумуємо.

Повірте, навіть, якщо ви не вірите в Бога, то в цій книзі знайдете багато корисного для себе. Одна Книга Приповістей Соломонових чого варта, який був надзвичайно мудрим і багатим чоловіком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особєнно, Андрій, Віталійович, Пєснь пєснєй.

А ви, ТС, так скромно, про сум і радість. Ні щоб нагадать про вєщі пасєрйознєй: жадобу влади, жадобу наживи, хтивість, байдужість до чужої біди. Вічні теми, Андрій Вітальїч, міжду прочім.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та справа не втому, вони брешуть з біблією в руках. Біблія підходить для наших часів на всі 100% але вони теж брешуть,.

ладно то я вирішив пофлудити і пожартувати, я взагалі то дуже терпимий православний християнин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну от наприклад

2. Мета, предмет діяльності та завдання Церкви (мається на увавазі саме цієї феміам)

2.1. Мета Церкви: приводити людей до віри в Христа, приєднувати їх через хрещення до Церкви, в якій кожен духовно зростає, служить іншим, цим самим поклоняючись Богу.

Дуже неоднозначно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в цій книзі знайдете багато корисного для себе

Багатоженство, інцест, гейство, братовбивство і (моя улюблена "блаж") непорочне зачаття.

Так що ж корисного я знайду в Торі та рецензованих церквою історіях про сина рибака? Що ж там розкаже мені, як бути "справжнім: - чоловіком для коханої дружини? (розумію, якби мова йшла про камасутру).

І тоді треба було закласти правильні основи у вихованні дітей.

Основи - ненависть до іншовірців та тих хто не вірить в старозавітного бога, ненависть до всіх не синів ізраеля))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Занадто жорстко

Не я такий, книга така.

Просто її треба почитати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звиняйте, але цю тему я прикрию.

Потрібен модератор у розділ.

Вимоги: адекватність, обізнаність у релігійній літературі, бажано знання Біблії, Корану, основи буддизму, індуізму тощо.

звертатись у ПМ до менe, t0rik, kmd.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а безпонтово difoto шукати обiзнаного в релiгiйнiй лiтературi, бо кожен читае там, те що його цiкавить, он Андрiй Вiталiйович озвучив своi iнтереси, та й адекватнiсть тут питання вiдносне, практично будьякий вiруючий для атеiста неадекват i навпаки. Так що простiше взагалi роздiл видалити, консенсусу всерiвно не буде, а якщо реально та жорстко модерувати то роздiл перетворится на привiтання з релiгiйними святами та оголошенням релiгiйних новин без коментiв

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...