Перейти до змісту

Акустическая система класса HI - FI своими руками


Cyberspace

Рекомендовані повідомлення

Да и потом 6 полос должны улучшить АЧХ системы.

Із за чого? Взагалі використання різних динаміків для відтворення різних діапазонів частот, це свого роду "костиль", оскільки забезпечити необхідну потужність, частотну характеристику і розміри практично неможливо.

Використання однакових динаміків в різних діапазонах ніякого покращення не дасть, скоріше навпаки, оскільки в роботу включаються ще й фільтри. Оскільки АС є джерелом коливань, то в ідеальному випадку вона мала б бути точковою, оскільки тільки в такому випадку не буде накладання хвиль від різних джерел, а чим більше полос, тим більше цих джерел звуку, і отже більше різних ефектів від накладань, перевідбивань і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю трошки не так. Якби один динамік давав ідеальний звук, то їх виробники розбилися-б в какашку, але зробили-б таке чудо. Повідслуховівавши багатенько всякої акустики мені здається, що справа таки в резонансі. Тобто якщо резонансні частоти динаміка, тай усієї колонки співпадають з частотами сигнала, то колонка "звучить". Саме тому звучить труба Войта (АЧХ якої являє безліч піків резонансу), саме тому музика гарно відтворюється тільки в незаглушеному, "реверберуючому" примішенні, а для концертів взагалі проектують спеціальні зали. Тобто, чим більше піків резонанса ми маємо, тим благозвучніша АС, а це означає в першу чергу кількість джерел резонансу - динаміків, з їх акустичним оформленням.

Все імхо звісно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 5 місяців потому...

мене лякає нерівномірність АЧХ — 15 дБ це вже серйозна цифра.

цікаво було б побачити повну криву АЧХ, якщо це завали по краях діапазону, то нічого страшного, а якшо в діапазоні 200-15000 Гц, то це дійсно не Hi-Fi.

тепер питання, чим вам не сподобались с-90?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...