Перейти до змісту

09.06.07 на цілий день.


kmd

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 61
  • Створено
  • Остання відповідь

Spider7, поздравляю с присоединением! :)

FKCX_half, странно что я получился только со спины или сильно blurred, зато с ехидной улыбкой :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за километров 10 до киверец сдохло баторейко в фаре, а потому каг оторвалсо фперед группы и осветительной поддержки не имел, поэтому валил до Луцка шо бешоный шмель! Исключительно по асфальтировонной дороге, во избежание валяния в грунтовых водах. Темнота ,я вам скажу , ночью просто отменная! :) ни #&*я не видно!

В Киверцах о электрификации всей страны и уличном освещении не слышали со времен второй мировой, поэтому пришлось найтить ларОк, штоб при свете его витрин подкачать калисо (заодно бокальчег пропустил :)).

Ну, зато сегодня полон сил и воспоминаний! Даже досочка для разделки мяса навевает.... (да-да, шашлык делался прямо на месте! Из мяса, перца , лимонов , хлорида и глутамата натрийа, ножа и досчечки, приобретенной в Рожищах!) Судя по тому, что шашлыГ был зохаван в доли минуты, фсем было фкусненько :)

Всем респект! плюсдесятьнах! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

FKCX_half, странно что я получился только со спины или сильно blurred, зато с ехидной улыбкой :)

это у тебя такая спина на первой фотке? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені сьогодні теж важко сидіти :(

ноги не болять, шкура не набридає. можна сказати що навіть не згорів.

ну а їхали ми непогано. я до Лесі підвалив десь о 8.10. там вже сидів Джура. потім приїхали Наташа, Зевс і ще, дай космос памяті як їх звати, двоє чоловік. через трохи підїхав Командор. як вияснилось, в ДіФото стались якісь трабли і його чи то не мало бути, чи має приїхати пізніше. так що техогляд проводити не було кому.

їхали середнім маршрутом. траса до рожищ класна, особливо в Клепачеві. свіжий асфальт. просто пісня. їхали зі швидкістю 15-18 км/год. в Наталки не переключались передачі. в мене цеп був ржавий і по дорозі ще підкачали заднє колесо. приїхали в рожище, діждались ДіФото, закупились, провели тех.огляд і поїхали до водойми.

водичка була просто супер. вилазити просто не хотілось. Ді почав робити шашлик, народ пив пиво та спілкувався. Гроза з градом, яка була в Луцьку докотилась до дощичком, під час якого замокла мобіла Командора, та невеличким градом. зате вода субєктивно сприймалась ще теплішою. поїхали по своїм справам в Луцьк Джура та двоє забутих мною ;). потім приїхали FKCX_half, Шкодер, Федор с дружиною (?), Рокса, Spider7 з доньокою. знову посиділи, поговорили, попили-поїли і десь після 21.00 почали збиратись додому. назад їхали тою ж дорогою - пізно і перевірена траса. до дубків я ледь доїхав. зате потім стало якось легше і в спокійно-непомаленькому ритмі добрались до Луцька. на виїзді з вишкова розпрощався з Командором, Зевсом, Халфом. З Налкою нам було по дорозі, тож і поїхали по домам.

день вдався на всі сто, навіть не зважаючи на плачевний стан пятої точки.

плівку (вузьку) ще не добив. проявлю, віддрукую, покажу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Так.

Проведу йому повний тех огляд, замажу натру до блиску і можна буде говорити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...