Перейти до змісту

Проблемы с ХР!


Acid Burn

Рекомендовані повідомлення

Вобщем есть комп, на котором поставили недавно 7 касперский. После чистки вирусов, он начал "глючит". А выражается эта глючность в:

Вместо моего компьютера открывается окно Поиск.

Открыть больше ничего не возможно (не знаю как открылся ИЕ :blink: )

Пропали пункты открыть в меню ярлыка/файла/папки.

Не открываются программы даже через Пуск-Выполнить.

Восстановле6ние системы запустить тоже не удалось. Даже в безопасном режиме и при загрузке "последней работоспособной загрузки".

Переустанавливать всю систему неохота...

Помогите, кто чем сможет. И желательно поскорее..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мен ятакая же проблема!!! бл... ппц!!! инфицированых файлов было около 1500!!! :huh:))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вывод - Касперского ставить крайне нежелательно. Самый дурноватый антивирус :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти забув дописати IMHO :huh:

Проактивний захист відключай, і все буде ОК ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та це мабуть касперич супер-пупер безпечні настройки виставив. Полазь в опціях антивіра, може щось знайдеш. Інакше треба переставляти вінду - найпростіший спосіб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут Кашпер не причем, просто бібліотеку hands.dll не помішало б мати.

:D то точно !

Так шо переставити вінду буде швидше і краще набагато ніж відновлювати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Symantec Norton Antivirus 10.0. Це по моїй думці один з самих кращих шарових ативірів

- проца кушає мало

- ефективно шукає, даже без обновлень

- не заважає іграти в ігри. Мені каспер машав, то ігрушка вісла шо нада було перегружати.

- три пункта говорять шо він клёвий в натурі ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Symantec Norton Antivirus 10.0. Це по моїй думці один з самих кращих шарових ативірів

- проца кушає мало

- ефективно шукає, даже без обновлень

- не заважає іграти в ігри. Мені каспер машав, то ігрушка вісла шо нада було перегружати.

- три пункта говорять шо він клёвий в натурі :)

В кого як визначається ефективність антивіруса :)

В одних він для того щоб віруси ловити, а в інших для того щоб в ігри незаважав грати, а щоб незаважав кашпер не пробував його відключати коли граєш ігри ;) помагає ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... для того щоб в ігри незаважав грати, а щоб незаважав кашпер не пробував його відключати коли граєш ігри ;) помагає ;)

Ріально нармальний антивір ніколи незаважає, а дарує радість роботи і додає впевненості шо в тебе усё харашо! каспер ацтой... бо русскє.. а там багато лайна!

Хтось смішний назвивав десь каспера найкращим у світі антивіром...

При практиці показало - шо він дійсно "найкращий"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ріально нармальний антивір ніколи незаважає, а дарує радість роботи і додає впевненості шо в тебе усё харашо! каспер ацтой... бо русскє.. а там багато лайна!

Хтось смішний назвивав десь каспера найкращим у світі антивіром...

При практиці показало - шо він дійсно "найкращий"

Ти памперсами користуйся вони тобі тоже додадуть впевненості, що все добре ;)

А те, що твоя кривизна рук недає тобі можливості нормально настроїти кашпер неозначає, що він поганий, багато хто його використовує і повністю задоволені

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ріально нармальний антивір ніколи незаважає, а дарує радість роботи і додає впевненості шо в тебе усё харашо! каспер ацтой... бо русскє.. а там багато лайна!

насчет у кого "лайна!" в голове больше я бы поспорил...

Как сказал Yurik, с кривыми руками грех жаловаться.

Хоть антивирус отличный, если вовремя обновлять базы то все ок, на лету вылавливает, но как по мне... то уж очень он прожорливый.

Лично у меня стоит простой фришный антивир, базы обновляются частенько, никакой заразы еще не бывало <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лично у меня стоит простой фришный антивир, базы обновляются частенько, никакой заразы еще не бывало <_<

І я тепер так само юзаю антивір

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Переустановил винду. Но появилась другая проблема. Нужны дрова для звука. АС 97. Когда ставлю скачаные из сети - вылезает синий экран :mdr:

Что прикажите делать?

Да, перед этим диск С переформатировал в НТФС, может это влияет.. хотя сомневаюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба посерезніше ставитись до інформації. Але якщо вже таке діло, то позаписуй важливу (і нічого більше) інфу на диски чи на інший вінт, цей форматни повністю. Постав саму нову ХР зі всіма, або більшістю апдейтів. Постав весь потрібний софт, скачавши найновіші версії з нета. Далі возьми гост і зроби образ диску С. Я ніколи не лікую файли побиті вірями, я їх видаляю одразу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все, всем спасибо. Тему можно закрыть. Форматнул диск обратно в ФАТ32 и поставил винду наново. Звук уже есть и все ок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все, всем спасибо. Тему можно закрыть. Форматнул диск обратно в ФАТ32 и поставил винду наново. Звук уже есть и все ок.

Наявність звуку зовсім незалежить від того яку файлову систему ти використовуєш. І на НТФС можна поставити дрова для звуку і все буде нормально працювати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти шо людину позориш? Він просто написав, що знайшов дрова...

ЗІ. Всеодно НТФС круче :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти шо людину позориш? Він просто написав, що знайшов дрова...

ЗІ. Всеодно НТФС круче :)

Я нехотів :) Більше небуду так робити :)

А НТФС дійсно покраще буде, тим більше якщо великий просторовий обсяг розділу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

NTFS дійсно краща для великих розділів. Але коли діло доходиться до відновлення втрачених даних, то тут починаються проблемки. FAT віднвити простіше, та й ефективніше виходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але коли діло доходиться до відновлення втрачених даних, то тут починаються проблемки. FAT віднвити простіше, та й ефективніше виходить.

Я з розділу 120 Гб відновив все необхідне, а саме установки програм і ще деяку інформацію, а те що невідновилися фільми, то я навіть не жалів, через пару днів їх знову було дуже багато

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...