Перейти до змісту

як підняти ХР?


noven

Рекомендовані повідомлення

вбыв Акроніс мою вінду гад! Матюкався я дуже довго,ось сиджу все встановлюю по новому :woohoo:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
тиб розписав як вбив? за яких умов?

а вбив дуже просто,я поставив Акроніс,і працював далі,(на пропонування перезагрузити комп після установки відмовився),ввечері як завжди виключив компа.На слідуючий день включаю,з"является голубий екран з написом внизу Акроніс і з написом про помилку якусь,нажимаєш ок чи просто ту помилку виключаєш то комп просто виключаєтся і все, ф8 не працює альт+ф2 теж,тільки в біос можна зайти, при нажиманні альт+ф2 внизу червоним пише щось на зразок що мого вінчестера не видно чи що . Мусив вінду переставляти,на фірмі,правда заодно вінта прикупив на 160гіг,мав 80гіг. Так що немає худа без добра як то кажуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може хтось позичить 100% працюючий акроніс?:wub:

<{POST_SNAPBACK}>

В мене є з кряком і на ФК лежить... Якщо тре то я тобі на болванку запишу (Кинеш листа в лічку).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

розшукується WinMiniPE.... тільки доступу до ваший сервакі німаю ібо не є юзером Фотакомофского нета... Може хтось може на болвана написати*? і передать? чи на якийсь альтернативний сервак викласти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось силка на загрузочний диск. Має дуже багато утиліт, кучу драйверів. У мене навіть поставив відразу звук і відяху. Ставиться з компакта близько 10хв. http://philka.ru/pe/Windows.LiveCD.6.2.Full.exe

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

WinMiniPE це англійська а Windows LiveCD з російським інтерфейсом і набагато краща!

<{POST_SNAPBACK}>

Велике данкішон.. качаю!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
WinMiniPE це англійська а Windows LiveCD з російським інтерфейсом і набагато краща!

<{POST_SNAPBACK}>

Велике данкішон.. качаю!

Дуже потрібний диск Windows.LiveCD.6.2 , або новіший.

Хочу зробити універсальний загрузочний USB-HDD, вот як тут написано !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...