Перейти до змісту

як підняти ХР?


noven

Рекомендовані повідомлення

люди.. або мені повилазило.. або я щось плутаю.

впала вінда ХР. ... пише що мол немає з чого їй грузитись...

я так розумію нтлоадеру прийшов гаплик... або ще щось страшніше..

причому впала досить дивно.. після інсталяції аутпоста вінда брикнулась в ребут. .. а після ребута взагалі загрузчика не видно.. 8(

так здається була така тема.. ??? тільки я неможу її знайти. .в пошуку теж..

хтось казав щось про рекавері..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ХР можна підняти по-різному, наприклад за вуха, носа, волосся(в окремих випадках він лисий). Але так підняти щоб він довго стояв не можливо, тому рекомендую перестав, або постав собі іншу систему(на мою думку ХР отстой)!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пробуй загрузочні хр дискі, є такі з утілітами.

у мене колись так навіть 2000 ушла, просто не грузилачь і все.

і знаєш що я зробив....

1.скопіював вінду і програмс файлс в окрему папку

2.поставив на інший розділ диску ще одну 2000

3.потім переписав тупо поверх старі діректорії віндовс і програмс файлс.

довго матюкалось но получилось

саме краще щоб імена розділів всетаки співпадало.

вінда було кончена но працювала

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ХР можна підняти по-різному, наприклад за вуха, носа, волосся(в окремих випадках він лисий). Але так підняти щоб він довго стояв не можливо, тому рекомендую перестав, або постав собі іншу систему(на мою думку ХР отстой)!

<{POST_SNAPBACK}>

Яку ОС ти пропагуєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую за думку.. і прошу далі залишати лише конструктив.

попробуй ERDcommander

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нда. .. скільки вумних людей.. а ідей як кіт наплакав....

2ВАнус.. ти дійсно маніяк..

що я взнав за цей час..

1. fdisk.exe /mbr

2. в рут переписати таке файло

ntldr

ntdetect.com

bootfont.bin

boot.ini

redir.sys

3. через консоль chkdsk з ключом поновлення.. правда ще не подивився якимм..

2Зевс

що таке ERDcommander ?

чи всі по дефолту знають з народження що то таке? :unsure:

і давайте більше по темі!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що я взнав за цей час..

2. в рут переписати таке файло

ntldr

ntdetect.com

bootfont.bin

boot.ini

redir.sys

если проблема в этом - то можно, вобще, с дискетки(с нужными файлами) загрузить стстему, в НТ4/2к прокатывает

2Зевс

що таке ERDcommander  ?

ERD Commander 2003 - позволяет вам использовать мощную консоль восстано-вления систем NT4/2000/XP/2003 при загрузке с набора дискет, CD-ROM или напрямую с локального жесткого диска. Для всех разделов HDD обеспечивается полный доступ на чтение и запись. Этот продукт имеет гораздо больше возможно-стей, чем встроенная консоль восстанов-ления Windows, открывая полный доступ ко всем разделам NTFS, FAT и FAT32 на поврежденных HDD дисках. Вы можете редактировать реестр, изменять утерян-ные пароли администраторов, исправлять ошибки защиты и т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

есть два варианта:

а) скачать "с мира"

б) скачать с ЛМ (если скорость устравивает :unsure: )

p.s. нужное подчеркнуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Можеш попробувати Recovery консоль з самої установки вінди. Просто береш диск і запускаєш установку, там є вибір між відновленням і новою установкою системи.

2.Запустись з Windows PE (проставлену на СД). Незнаю що їх туди пише, але в папці pchealth є збережені основні системні файли. Можеш просто переписати їх. Якщо ж їх там нема - запускай любий Recovery, який буде на СД і відновлюй лоадер, який затерло новішою версією.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Можеш попробувати Recovery консоль з самої установки вінди. Просто береш диск і запускаєш установку, там є вибір між відновленням і новою установкою системи.

Таке відновлення системи абсолютна лажа... Для того щоб впала система, яка нормально працювала як мінімум місяць, треба щось вчверити. Щоб виправити це треба знати що саме правити, а то методом наукового тику, зазвичай, виправляють трабли і створюють у 3-4 раза більше нових.

Власне я після того як сконфігурував систему і настроїв під себе роблю образ диска С:\ - Акронісом і у разі потреби за 5 хв вінда вже стоїть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Можеш попробувати Recovery консоль з самої установки вінди. Просто береш диск і запускаєш установку, там є вибір між відновленням і новою установкою системи.

Таке відновлення системи абсолютна лажа... Для того щоб впала система, яка нормально працювала як мінімум місяць, треба щось вчверити. Щоб виправити це треба знати що саме правити, а то методом наукового тику, зазвичай, виправляють трабли і створюють у 3-4 раза більше нових.

Власне я після того як сконфігурував систему і настроїв під себе роблю образ диска С:\ - Акронісом і у разі потреби за 5 хв вінда вже стоїть.

и чего не лажа, появление "рековери модэ" в 2к/xp большой плюс, один "чексдиск" чего стоит.... и файлы можно лапами покопировать в нужные места, если поблизости нет другой тачки или пробмы мешают

если думать головой - помогает

а системы должны работать не падая годами, и месяцами без перезагрузок(если М$ патчей не выпускает)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

(если $ патчей не выпускает)

<{POST_SNAPBACK}>

Скачав оновлення ліцензійного сервака 2003 - сервер став!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а вот

Microsoft Windows Server 2003

Enterprise Edition

работает... может у тебя с железом не то что-то?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені треба було колись срочно вінду на ноги поставити от я і поставив з усіма прогами іт.д. і т.п. і доречі часу пішло набагато менше ніж кулупати то про що толком не знаєш майже нічого!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

Власне я після того як сконфігурував систему і настроїв під себе роблю образ диска С:\ - Акронісом і у разі потреби за 5 хв вінда вже стоїть.

<{POST_SNAPBACK}>

це круто.. може поділишся?

а то я тут пробував акроніс якийсь.. він навіть з під доса небачить мого вінта..

САТА,...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

востанавлювати вінду треба тількі якщо якась інфа важлива!!!! була.

а так краще за все format C:

Акроніс бачить всі діски і досовські і лінукса так що ти щось не е робив

тим більше, що востанавлює і під віндою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Кварк

1. гхост чомусь теж не грузиться.

2Орфей.

2. акроніс робить образи теж з вінди?

3. добре що в тебе часу вагон.. і ти можеш переставляти вінду цілими днями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користувався Гостом, бо він мене влаштовував.

А взагалі є прожка яка запамятовує образ діска і кожного дня обновляє його, тобто фактично робить його девственим. Чим це добре - вірусня не так чіпляє, вінда працює ну дуже довго. Недобре - трошки тормозить при загрузці, ну і файли не сильно запишеш, збережеш і т.д. Хоча окремі папки можна і не відновлювати. От такий вот Сабж. А називається shadowuser.

От таке б в 90-ті коли один файл по 5 вірусів заражало і по декілька раз кожен.

Тоді аналог був Adinf - чи якось так, веселе було життя. Ех. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

http://soft.lm.lutsk.ua/SOFTWARE/COMPANIES...E/winminipe.nrg

Качаем грузимся и работаем :)

Вполне рабочая винда с максимальним набором утилит и софта для того чтоб поднять систему из ступора на винте.

Или данние с винта которие попортила винда уходя в ступор. :)

З.І. акроніс рулит.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...