Перейти до змісту

Сколько сейчас стоит сдать на водительские права?


vxk8_ne

Рекомендовані повідомлення

  • 3 тижня потому...

народ підкажіть скількі вартують категорії В,С і окремо В на(автошкола що на) Конякіна! я знаю , що можна і самому піти... просто зараз часу 0 .... можливо хтось стикавця з цим недавно....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бу-бу я своє отучився в учкомбінаті. рік назад. Я вклалась в 1500 з усім усім і справками і правами. Від їздила на 7 жигулях. Отримала масу задоволення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Співробітник вже тиждень як має права :)

За все про все пішло 500 американських єнотів (сьогодні питав). Школа: ДОСААФ що біля Авангарду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Співробітник вже тиждень як має права :)

За все про все пішло 500 американських єнотів (сьогодні питав). Школа: ДОСААФ що біля Авангарду.

А шоб здорові були!!!!! а які категорії, чи то за одну? :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Співробітник вже тиждень як має права :)

За все про все пішло 500 американських єнотів (сьогодні питав). Школа: ДОСААФ що біля Авангарду.

Месяц назад жена получила права, училась в автошколе ДОСААФ на категорию В - 2400 обучение+бензин+около 300 в МРЕО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Зараз навчаюсь на Конякіна. Вартість начання (категорія В) 2300 + 70л. бензину + ......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Співробітник вже тиждень як має права :)

За все про все пішло 500 американських єнотів (сьогодні питав). Школа: ДОСААФ що біля Авангарду.

А шоб здорові були!!!!! а які категорії, чи то за одну? :huh:

За одну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Народ Хто знає точні розцінкі на навчання, категорії В,С автошколи на Конякіна, автошкола біля ТСОУ та на Волі

Нарахунок порад, шо мол сам зїздь, в самого часу категорично не хватає!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу розповісти вартість категорії В на Конякіна (якраз дружина вчитися пішла):

1. 2300 коштує саме навчання

2. 70 літрів бензину (якого саме, то треба обговорювати з інструктором)

3. 10 грн. членський квиток

4. 10 грн. автодром в Теремно

5. 140 медична довідка + фотографії

6. 300 з лишнім гривень самі права в МРЕО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ось перелік автошкіл по мірі вартості (в порядку спадання):

ДОСАФ

Волі

Конякіна

Писаревського

Народ Хто знає точні розцінкі на навчання, категорії В,С автошколи на Конякіна, автошкола біля ТСОУ та на Волі

Ну готуй десь 4 тисячі +/- . На конякіна на ВС не здають лише С категорія при наявності В категорії. А в ДОСАФІ найдорожче. Якщо будеш на волі записуватися то краще "домовитися" з тою що записує бо там черги великі... сам десь 3 місяці чекав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Автомобільна школа АС на Карбишева тут

ага, також туди дзвонив, питав - 2400 грн вартість, навчання з 20 числа.

але якась нова школа, про неї мало інформації та ніяких відгуків

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знакомі там навчалися, відгуки позитивні, залишились довольні

там навіть є уроки екстремального водіння, як для Луцька - це круто :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

На тижні був в в двох автошколах:

1) ДОСААФ (біля Авангарду) - 2300 грн. + 80л бензину (4 л на кожне із 20 практичних занять). Термін навчання 2,5 місяця. (Автомобілі - переважно ВАЗ 99+);

2) Автошкола на Конякіна - 2300 грн. + 70л бензину; (Авто - ніби іномарки, але вживу їх не бачив :huh: )

З.І. На перемоги сказали, що для хорошої практики водіння 4л 95А малувато - якщо учень хоче краще їздити - заправляй більше - інструктор не проти:)

На Конякіна запропонували пришвидшений курс- за 2 тижні посвідчення водія! (При умові, що є досвід водіння ТЗ;))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2) Автошкола на Конякіна - 2300 грн. + 70л бензину + 351 грн.+ здача екзамену(???)

Занять практичних -12. За кожне будеш платити 50 грн. Тривалість практичного заняття 1 год. Навиків майже ніяких не отримаєш. Інструктори не зацікавлені навчити. Їм би лише отримати свої 50 грн. і після обіду на тусовку. Теорія взагалі нічого не дає - тупо читає інструктор ПДР з книжки. Про будову автомобіля і логіку прийняття рішень на дорозі ніхто і не згадує.

В результаті - потрачені гроші та час. А в кінці ще й скинутись на екзамен потрібно. Рекомендую пошукати більш ефективне навчання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

karina

Дякую за додаткову інформацію... Власне хочу дружину записати на курси... а їй практика просто необхідна. На рахунок ПДР, то зможе і сама вивчити. Багато часу їздить в авто зі мною - цікавиться знаками, коментує дорожні ситуації... Думаю з цим проблем не буде... А правильно навчити їздити і не боятися дороги - треба вміти... в мене на це терпіння не вистачає, чи то пак не має відповідної кваліфікації в сфері навчання:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4000 - 5000 на B и С приблизно...

5000 шо льоду! за ВС в Обл.нав.уч.комбінаті доречі там вже немає ВС окремо треба В і окремо С !

в цю суму включаю всі могоричі які виставлялись, збирались "добровільно" зі всієї групи :blink:

моя порада, хочеш права купляй і наймай собі персонального інструктора, за 2-3 раза по 1.5-2 години основи водіння авто можнв вивчити на ура! плюс з економиш собі багато часу !!

Занять практичних -12. За кожне будеш платити 50 грн. Тривалість практичного заняття 1 год. Навиків майже ніяких не отримаєш. Інструктори не зацікавлені навчити. Їм би лише отримати свої 50 грн. і після обіду на тусовку. Теорія взагалі нічого не дає - тупо читає інструктор ПДР з книжки. Про будову автомобіля і логіку прийняття рішень на дорозі ніхто і не згадує.

В результаті - потрачені гроші та час. А в кінці ще й скинутись на екзамен потрібно. Рекомендую пошукати більш ефективне навчання.

на рахунок навчання і підготовки то в Комбінаті толкові викладачі та інструктори по водінню!

п.с. в комбінаті одне практичне заняття на легковусі 25 грн! в суму бензин включений!

karina

Дякую за додаткову інформацію... Власне хочу дружину записати на курси... а їй практика просто необхідна. На рахунок ПДР, то зможе і сама вивчити. Багато часу їздить в авто зі мною - цікавиться знаками, коментує дорожні ситуації... Думаю з цим проблем не буде... А правильно навчити їздити і не боятися дороги - треба вміти... в мене на це терпіння не вистачає, чи то пак не має відповідної кваліфікації в сфері навчання

ну так вот купляй права наймай інструктора, буде дешевше!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

HelloBoy, обл авто уч комбінат це той, що біля Київської?

Багато хто хвалить його, можеш щось докладніше про навчання там?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...