Перейти до змісту

Сколько сейчас стоит сдать на водительские права?


vxk8_ne

Рекомендовані повідомлення

Колись в Луцьку мала відкритись школа екстремального водіння. Ніхто не в курсі -- відкрилась? Якщо так -- то де вона є, скільки коштує і скульки триває навчання і на чому їздять?

Деякі навички поводження за кермом в екстремальних ситуаціях в мене є, і при моєму стилю водіння вони мене вже не один раз виручали. Але "немає меж досконалості" <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

забыл еще указать:)

сдавал на категорию В:)

сдавал в прошлом году....

и в эту штуку не входят экзамены...))))

справку сам делал.....обошлась она мне гдето в 100 грн...))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Scorpio

да....кажись рованци...)))

А по конкретнее можна где-то узнать. Уж больно люблю я это дело...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А по конкретнее можна где-то узнать. Уж больно люблю я это дело...

Це малося на увазі село про яке до цього писав Рамон

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А по конкретнее можна где-то узнать. Уж больно люблю я это дело...

Це малося на увазі село про яке до цього писав Рамон

Конечно, если кто знает тел чела, который этим занимается, буду очень признателен +2+пивасик

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю...

Я перші права получив в 2000 році... за 200 грн (шалені гроші)... вчився на учкомбінаті на Писаревського... (кат.А,С)

Потім виробив другі права... кат А.В,С...

На D, E ВЧИВСЯ В ГОРОХОВІ!!! в далекому 2004 р. Там мені все обійшлось близько 600 грн...

Зараз купити права коштує 300 американських рублів!!! Факт, на минулому тижні купляли для жінчиної сестри! А вчитись ті самі гроші, але...

В на роботі хлопчина ото тільки отримав права.. На конякіна вчився... За весь час тільки гроші здавав, а їздив 5 раз... і на екзамени ше здавали немало!

Найоптимальніший варіант - самому вивчити правила! Тільки чесно, як для себе!

Попросити якогось досвідченого дядька, щоб навчив їздити та купити права!

Гроші ті ж самі, але не морочиш собі голову 3 місяці!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пройшовся сьогодні по автошколах, назбирав такої інфи:

ДОСАФ: Тільки категорія В. 1500 грн. навч. + паливо ~ 70 л + інші розходи. Термін навчання 3,5 міс

Конякіна: Тільки В. 1300 грн. навч. + паливо 70 л + інші розходи. Термін навчання 2,5 міс. Група починає навчання з 19 червня. Заняття 5 разів на тиждень на 19.00. тел. 4-23-21

Київська площа: Категорія В: 1300 грн. навч. + паливо 70 л + інші розходи. Навчання 3,5 міс. Категоря ВС: 1900 грн. навч. + паливо 20 л + інші розходи. Заняття 5 разів на тиждень на 18.00

. тел. 3-40-78

Учкомбінат на Писаревського: Тільки В, 560 грн. навч. + паливо 40 л + інші розходи. Навчання 3,5 міс. 4 заняття в тиждень. Заняття почнуться з 15 серпня.

Думаю куди ж мені податись.. Дуже насторожуюча ціна на Писаревського, як би там ніякої какі не вийшло. Найбільше поки що схиляюсь до автошколи на Конякіна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я учился и сдавал на Конякина.

Но скажу так, я знал все правила на отлично, кроме того знал все билеты на память, но когда сдавал в МРЭО экзамены, меня завалили первый раз за то что не проплатил, мне выдало ровно 3 ошибки, не больше не меньше. На второй раз, при перездаче, я опять не платил, и мне снова выдало ровно 3 ошибки, когда подошел сотрудник, каторый загружл тесты, я ему сказал: "Я эти билеты знаю все на память, как Киевские так и Харьковские, так что не может быть чтоб я сделал аж 3 ошибки". После небольшой паузы он сказал: "Ладно, вот тебе еще раз тест, загружаю при тебе, проходи. Но если не сдаш, можешь забыть про права." Он при мне загрузил мне билеты на комп и я прошел без единой ошибки, и в тот же день прошел вождение и получил права.

Так что не важно в какой автошколе ты учился, на Конякина, в ДОСАФ, или на комбинате. Главное чтоб была корочка об окончании автошколы и сданых экзаменах, тогда тебя допустят сдавать в МРЭО. А там либо платить, либо напором (но напором можно только в том случае, если на отлично знаешь правила). :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пройшовся сьогодні по автошколах, назбирав такої інфи:

ДОСАФ: Тільки категорія В. 1500 грн. навч. + паливо ~ 70 л + інші розходи. Термін навчання 3,5 міс

Конякіна: Тільки В. 1300 грн. навч. + паливо 70 л + інші розходи. Термін навчання 2,5 міс. Група починає навчання з 19 червня. Заняття 5 разів на тиждень на 19.00. тел. 4-23-21

Київська площа: Категорія В: 1300 грн. навч. + паливо 70 л + інші розходи. Навчання 3,5 міс. Категоря ВС: 1900 грн. навч. + паливо 20 л + інші розходи. Заняття 5 разів на тиждень на 18.00

. тел. 3-40-78

Учкомбінат на Писаревського: Тільки В, 560 грн. навч. + паливо 40 л + інші розходи. Навчання 3,5 міс. 4 заняття в тиждень. Заняття почнуться з 15 серпня.

Думаю куди ж мені податись.. Дуже насторожуюча ціна на Писаревського, як би там ніякої какі не вийшло. Найбільше поки що схиляюсь до автошколи на Конякіна

Дороговато будет...

лучше купить себе велосипед и не мучатся..

Зы Макс ты когда ездить на машине будеш звони - говори на каких уицах.. что бы я там не появлялся.. :):):):):)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И мне в аську не забуть маякнуть, чтоб я из дому не выходил :)

А насчет Писаревского, то мож 560 за учёбу, и 1300 за экзамен :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Вчився нещодав на Волі, їздив на червоному мерсі, досить пристойна машина, правда мож і на жигулю якомусь краще в плані практичних навичок :smile3:

Вчитись 2 місяці, щодня о 18.00

по цінах:

ми платили 700 за навчання (зараз вроді 900)

200 грн на бензин (після нас мали більше їздити)

справка - 70 грн

збори в МРЕО (офіційні) - 250грн для пластика і на 100 грн меньше для картона (корочка посвідчення) - нам сказали, що картонних не роблять. прийшлось викласти лишню сотню.

+ неофіційні по бажанню.

ітого набралось на 300уев.

для бажаючих швидко "вивчитись" порада: майже в кожній групі є люди які записались і не оплатили навчання. можна просто підійти до вчителя і запитати, чи є такі в групі, тоді перед подачею документів в МРЕО ви оплачуєте навчання + за послуги і через пару днів маєте корочку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

На Київській зараз хочуть 1470 грн + 70л. МРЕО, певно, окремо... Група з січня...

Територіально ДОСАФ та Київська - мене влаштовує, але по першому немає контактних телефонів. Може, хтось підкаже, що з двох вищенаведених краще, та чим... Вчитися буде Віка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я отвечу не про "где", а про "когда"

в январе начинать не рекомендую... с луцкой-то привычкой снег с дорог зимой не убирать...

а вот как весна покажет, кто где гадил - тогда пусть идет учицца

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тож думаю на права здать, але планую десь на березень 2008)) Так хто може точніше порадити де дешевше здавати??? (тільки не купити права, а саме здати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доведено, що самі хороші водії ті, які вчились і здавали на права зимою :smile3:

В новорічну ніч

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доведено, що самі хороші водії ті, які вчились і здавали на права зимою :)

В новорічну ніч

+на летней резине :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

++ на ушатаной шестерке

зачем на ушатаной 6-ке... Я на КАМАЗЕ 5320 в -15 по цельсию выруливал :) Помню тот день очень отчётливо, потомучто в тормозной воздушной системе воду прихватило и "ТАНК" в тот день пол дороги перекрыл, а в кузове куча "выпусников" автошколы :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але погодьтесь, що той хто вчився їздити по голольоду з інструктором, нехай на літній резині на "ушатаній шістьорці", не наробить стільки дурниць коли сам виїде на перший сніг/льод, як його "літній колега". Особисто я перших кілька днів після першого снігу намагаюсь не виїжджати в місто, поки всі "жовтороті" не переб'ються або не привикнуть :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не...

я жену зимой выпустил только на четвертый или пятый год вождения по сухому. Самому страшно, когда едешь ты на иномарке с АБС, а за тобой в полуметре - та самая ушатанная шестерка (у хозяина которой явно денюх на ремонт нет не то, что твоей, но и своей машины)

А вообще, я , как и Plum , не выезжаю первые дни гололеда. Я наблюдаю за авариями издалека :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
не...

я жену зимой выпустил только на четвертый или пятый год вождения по сухому. Самому страшно, когда едешь ты на иномарке с АБС, а за тобой в полуметре - та самая ушатанная шестерка (у хозяина которой явно денюх на ремонт нет не то, что твоей, но и своей машины)

А вообще, я , как и Plum , не выезжаю первые дни гололеда. Я наблюдаю за авариями издалека :)

А теперь еще и будешь наблюдать с велосипеда.... =) Ну там падрулить спросить "Каг дила? пацыки/дифчонки? Каму чаю/бутерброды побырику? " =))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Київській зараз хочуть 1470 грн + 70л. МРЕО, певно, окремо... Група з січня...

Територіально ДОСАФ та Київська - мене влаштовує, але по першому немає контактних телефонів. Може, хтось підкаже, що з двох вищенаведених краще, та чим... Вчитися буде Віка

Фигасе, всего-то год прошел с тех пор как я в том Автоучкомбинате отучился... А уже так цены выросли... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...