Перейти до змісту

Сколько сейчас стоит сдать на водительские права?


vxk8_ne

Рекомендовані повідомлення

Зараз вчусь на Конякіна в автошколі. На все про все вклався в 2000, але це без екзамену. Що точно знаю, то те що кожний наступний потік дорожчає приблизно на 100 грн. Цілком може бути, що на весні саме тільки навчання на категорію В 2000 буде + постійно дорожчає пальне + від зростання тарифів в автошкоах не відстає і МРЕО. Чим швидше здати тим дешевше обійдеться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Які там свіжі розцінки на ці послуги?

Кажуть, що 2500 вже треба всього...

Я так зрозумів є 4 варіанти:

1) Конякіна

2) Волі

3) ДОСААФ

4) Писаревського (це де? ладно, пошукаю по карті)

І якщо йти наприклад зараз, то коли починаєш власне виїжджати в місто? Ну коротше, повідомте, хто що знає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4) Писаревського (це де? ладно, пошукаю по карті)

от стыка Молоди и Видродження к Теремновскому ставку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо йти вчитися зара то за баранку сядеш через тижня три-чотири.

На нинулому тижні здав на категорію В. Вчився на конякіна.

Нікому не "башляючі" за екзамени вся кухня обійшлась в 2300 (з замочуванням 2500 :) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А групу з якою періодичністю створюють? Наприклад, якщо я прийду сьогодні, то ж навряд чи завтра буде навчання? Хто в курсі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Учился зимой-весной на Конякина. Учили всему и правилам и устройству авто и безопасности и еще какие то дисциплины были. долбали каждый день с 19 до 22-23.

Катали по гололеду с испорченным сцеплением, а потом заново учились с починенным. Пару дней убил на справки медицинские (хотел все по честному и по правильному). В общем когда сдал теорию в МРЕО и идеально откатал практическую часть экзамена и мне сказали _все_, то еще очень долго не мог поверить что этот мазохизм закончился. В общем радуюсь щаз блин что в те три месяца я таки не бросил и не купил права как все мои знакомые, а додолбал эту плятскую школу :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В свій час як здавав на права 2,5 роки назад(обішлось 1400 грн, причому з них 250-300 на замочку прав). Купити можна було за 100 у.е. хоча до того як отримав права їздив з /У\, тобто досвід був.

Але вирішив, що лишнім не буде нормально провчитись - і я виявився правим!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я на права здавав екстерном. Потім жалів, що на курсах не вчився :-( Хотілося поїздити з інструктором, щоб хтосьщось підказав, показав, навчив. Я б і зараз не проти на курси які, наприклад, водіння в зимових умовах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я на права здавав екстерном. Потім жалів, що на курсах не вчився :-( Хотілося поїздити з інструктором, щоб хтосьщось підказав, показав, навчив. Я б і зараз не проти на курси які, наприклад, водіння в зимових умовах.

Можна детальніше про здачу екстерном? Це щось типу курсу самопідготовки? Не обов"язково вчитись в автошколі? Скільки таке щастя буде коштувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я 1.5 года назад сдал на права.....

заплатил 200 эвро....

....и прикиньте даже их не замачивал....нада бы этим заняццо)))

как раз и повод есть...день студента)(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі про права ітих кому їх дають.

Може вже писа, але не впевнений.

Одного дня їхав я по Франка. І припаркувався біля вет. аптеки, з правої сторони (Там односторонній рух) і позаду мене їхав учбовий мерс з автошколи на конякіна. Я поставив машину біля бровки і йду в аптеку. Відстань від мене до краю лівої проїзної частини була так десь біля 2,5 метра може навіть трохи більше, ЗІЛом там проїдеш точно. Той вилазить з машини і розказує мені: "від'їдь, ти бачиш хто за рульом сидить"

( то була якась дівчина)

- так тут місця, шо чим хочеш проїдеш, я шо не правильно став?

- бла бла бл*, ти шо мене, ше вчити будеш...

- ти ж їй потім права дасиш.

- та шо ти розказуєш тут...

10 хвилин ми стояли "говорили"

Я від'їхав, бо з всякими такими сперечатись, багато толку не буде.

п.с: дівчата я проти вас за кермом нічого не маю, але якшо вчитись їздити то для всіх однаково. А не вона дівчина...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я зараз вчусь на права, коштує це:

саме навчання - 1450 грн.

бензин - 400 грн.

+ потрібно буде заплатити приблизно 250 грн. за послугии ДАЇ (за місце, за комп. послуги, за кусок пластмаси-самі права і т. д.)

ну і за те щоб точно здати біля 300 грн.

+ гривень 50 на довідки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна детальніше про здачу екстерном? Це щось типу курсу самопідготовки? Не обов"язково вчитись в автошколі? Скільки таке щастя буде коштувати?

Детальніше не получиться :-( Здавав вже давно.

Не знаю як зараз, але в окремих випадках дозволяється задавати екстерном, хоча це й не вітається. Для початку треба було поїхати в МРЕО написати заяву. Потім було призначено дату екзамену. Звичайно, всі необхідні довідки, документи, квитанції про оплату треба було позбирати. Сам екзамен відрізнявся кількістю питань. Зазвичай десять питань, у відповідях на які допускається зробити одну помилку. В мене було ж 30 питань і дозволялося дві помилки.

Практичну частину здавав через пару днів. В день здачі теорії не виявилося підходящої машини та інструктора, щоб можна було здати. На скільки я знаю, здавати водіння можна на тій машині, але... Прийшлось погодитися на їхні умови.

З теорією проблем не було. Питання тупуваті, але головне бути уважним. Білетів до здачі в очі не бачив, то вже потім дізнався як готуються до екзаменів в автошколах. ПДР я вчив по журналам "За рулём" і "Сигнал", якими захоплювався ще з дитинства, а також цяцьку колись таку мав "Стоп-тест". Невеличкий приборчик, пару кнокоп, збоку проріз, куди вставляєтсья картка з перфорацією. Натискаєш кнопку, якщо відповідь правильна - світиться зелена лампочка, неправильна - червона.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто чув на Данила Галицького була автошкола "Пілот". вона ще існує?

І 2 питання може у когось є контактні телефони автошкіл?

а може хтось знає коли починаються набір нових груп?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Блин, собираюсь пойти а автошколу уже 3 года епт :)) Некогда или потом денег нет.

Так сколько сейчас стоит сдать на авт. права? Изменились цены? Кто вкурсе?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В,С категорії в автошколі біля авангарду коштують 3500грн- це саме навчання, ну ще +паливо,екзамен.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В,С категорії в автошколі біля авангарду коштують 3500грн- це саме навчання, ну ще +паливо,екзамен.

Переборчик! 15 днів назад було 2400грн. + бензин

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В,С категорії в автошколі біля авангарду коштують 3500грн- це саме навчання, ну ще +паливо,екзамен.

Переборчик! 15 днів назад було 2400грн. + бензин

Був сам в цій автошколі місяць назад, дві категорії, В і С , коштує 3500грн(3-4 місяці навчання)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а просто В категория? Ну и куда лучше шоб ездить научили, а не просто права получить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взнавала в автошколах на Конякіна і на Київській -- ну десь по 2200-2400 було...Просто навчання.

Йду на Теремнівську - навчання 1800 плюс бензин

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нашел ^_^

Міжшкільний Навчально-Виробничий Комбінат

Луцьк, вул.Писаревського, 15

тел.: 8(03322)3-43-61, 8(0332)72-16-46

Буду узнавать что к чему. После 18:00 там никто не брал трубку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з 20го серпня група буде. довідки можна трохи пізніше піднести. в приват дивись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...