Перейти до змісту

spqr

Рекомендовані повідомлення

Тема ще жива, мені потрібно доставити одну річ з китаю, якщо хтось може пишіть в приват

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 91
  • Створено
  • Остання відповідь

З китаю звичайними посилками найшвидша пошта гонг конга. А так з америки знайомому прийшла за 3 дні посилка, заплатив лише +8 зелених

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Вирішив замовити телефон. Інфи трохи почитав більш менш розібрався, тільки підкажіть з paypay - хто туди яку карточку підшивав, а то пишуть що через приват велика комісія...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не paypay, а paypal

Там нічого складного нема. Картка потрібна Віза, з СіВіВі кодом (CVV, ззаду три цифірки написані).

Реєструєшся, вводиш всі необхідні данні, з твоєї картки знімається невеличка сума, яка потім повернеться назад тобі. Це необхідно для підтвердження.

В мене, наприклад, прикріплена Авалевська і Укргазбанку, але який саме банк великого значення не має.

Хоча в Авалевській кожен раз перед переводом доводиться дзвонити оператору і просити відключати перевірку сівіві-коду (ну, чи сходити у відділення і написати заяву, раз і назавжди відключити перевірку по сівіві-коду)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підключив Приватівську кредитку - жодної комісії, конвертація по курсу Привата на дату оплати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що за "онлайн"?

Тут головне ТИП картки.

Повторю, тобі потрібна VISA з CVV-кодом. Це може бути і Visa Electron, але уточни в банку, чи буде вона придатна для розрахунків в інтернеті.

А буде вона "кредитка", чи буде вона дебетною, це вже не має великого значення в даному випадку.

("кредитка" - це пластикова платіжна картка з відкритим кредитним рахунком, а є й інші пластикові картки, тобто прив`язані до рахунків іншого типу. Наприклад, "зарплатна", "пенсійна" і т.д.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і ще питанячко ,якщо я в США куплю телефон (unlock) його в нас прошивати потрібно, чи вставив карточку,настроїв москальс російську і звони?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

meic, unlock - значить підходить до всіх мереж.

Ще дивись чи телефон підтримує GSM, це важливо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і ще питанячко ,якщо я в США куплю телефон (unlock) його в нас прошивати потрібно, чи вставив карточку,настроїв москальс російську і звони?

Приклад- чоловік отримав 3 айфони з Америки(при покупці обіцяли, що розблоковані) , по отриманню виявилось один розблокований, два ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я бачу що тут багато хто купляв на ebay, можливо порадите саме якогось перевіреного продавця (мобільний телефон), який точно некине...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

meic, не забудь що з сумми більше 300 євро (якщо не помиляюсь) потрібно сплачувати мито. Щоб потім не було неприємного сюрпризу при отриманні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі забув спитати, а який найкращий спосіб доставки, щоб надійно і недорого...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якшо немаэ кредитки онлайн карточку створити можна?

В "приват 24" можна замовити віртуальну доларову картку.Даєш запит в підтримку на отримання СVV коду і терміну дії картки.Закидаєш гроші і вперьод.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і ще питанячко ,якщо я в США куплю телефон (unlock) його в нас прошивати потрібно, чи вставив карточку,настроїв москальс російську і звони?

unlock, як сказали вище, значить не заблокований на якусь мережу (головне, щоб GSM), а от з російською мовою як повезе :) Навряд чи в телефоні зі Штатів вона буде. Хоча ти ж можеш про це наперед в продавця запитати. І от якщо мови не буде, то доведеться перешивати, ЯКЩО МОЖНА! Не всі телефони (з нових) цьому піддаються. Тому уточни спочатку тут в нас в "прошивальщиків" про твою конкретну модель.

Також уважно дивись на "рейтинг", він має бути 100% і не нижче! "100%Positive Feedback"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

порадите саме якогось перевіреного продавця (мобільний телефон), який точно некине...

продавців як і телефонів - тисячі

який найкращий спосіб доставки, щоб надійно і недорого.

Напряму з США в Європу, з продавців, мало хто хоче відправляти, з ряду причин.

Замов краще в когось хто регулярно купує, за розумний %.

Не буде геморою і головної болі, встромлених-в-хз-що-грошей, як початківцю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замов краще в когось хто регулярно купує, за розумний %. Не буде геморою і головної болі, встромлених-в-хз-що-грошей, як початківцю.

я хочу сам купити без посередників, краще хто купляв телефон підкажіть в кого...щоб була доставка в Україну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також уважно дивись на "рейтинг", він має бути 100% і не нижче! "100%Positive Feedback"

Оце ти вже перегнув. В нормальних продавців, які багато продають і шлють на Україну в Росію і інші країни колишнього СРСР обов'язково знайдеться якийсь "ображений", який зіпсує 100% рейтинг навіть самому бездоганному продавцю. Дивитись потрібно на кількість продаж і рейтинг максимально наближений до 100.

ну, це вже кожен вирішує сам для себе. Завжди можна знайти бажаний товар з продавцем 100%-рейтингу.

А інакще отримаєш, як описано вище, один телефон згідно опису, а два трішки не такі ;)

Замов краще в когось хто регулярно купує, за розумний %. Не буде геморою і головної болі, встромлених-в-хз-що-грошей, як початківцю.

я хочу сам купити без посередників, краще хто купляв телефон підкажіть в кого...щоб була доставка в Україну

та що ж то за телефон то такий, що аж з штатів треба перти? :) Невже тут не знайдеш? Тож звідти за одну пересилку баксів 50 якщо не більше додасться до ціни... (може помиляюсь, звідти не купував)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та що ж то за телефон то такий, що аж з штатів треба перти? Невже тут не знайдеш? Тож звідти за одну пересилку баксів 50 якщо не більше додасться до ціни... (може помиляюсь, звідти не купував)

хто купляв телефон на ebay підкажіть скільки вам обішлася доставка, ну і через кільки часу дійшов товар

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доларів в 40, якщо розтаможки немає.

По часу інколи 7днів, інколи 10днів. Як вийняток 14-21днів. Але це рідко.

та що ж то за телефон то такий, що аж з штатів треба перти? :) Невже тут не знайдеш? Тож звідти за одну пересилку баксів 50 якщо не більше додасться до ціни... (може помиляюсь, звідти не купував)

В них і в нас різна якість, на ту ж саму модель зокрема :0159: Важко пояснити це початківцю і просто на словах, це варто раз побачити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якшо заказати якусь дрібничку за $1-2 то доставка коштуватиме так само близько $40?

оскільки я некупляв ніразу тому нехочеться ризикувати великою сумою грошей...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо зі Штатів, то доставка йде літаком. Як ти думаєш, може вона коштувати долар-два? ;)

В них і в нас різна якість, на ту ж саму модель зокрема :0159: Важко пояснити це початківцю і просто на словах, це варто раз побачити...

а ти спробуй :)

Я, наприклад, в свій час купував з Англії SonyEricsson K850i... В нас такі ж самі... Упаковка - да, там всього більше, в нас скромніше, але сам апарат точно такий же.

Швидше, це залежить від виробника, а не від країни-продавця... Може ш бути і "білої" зборки, а може бути і "жовтої". Але Корея і Китай є і в них.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні це за телефон 40 і є мінімальна, а за 1-2бакси це в китай. В США таке брати дорого.

а ти спробуй :)

А навіщо, віруючий - це сліпа людина...

Намекну. Постав 2 ноута, тільки не бюджетку, поряд. Одразу побачиш! А ще краще глянути на мамку з обох.

Ну можна ще порозпинатись про одяг, дитячі речі і т.п. Але ж ні в нас менталитет як у Америкосів і нам фуфло не підсунеш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...