Перейти до змісту

spqr

Рекомендовані повідомлення

Шукаю надійних посередників які займаються пересиланням на Україну з США,Англії,ну і розцінки більш-менш привабливі.Забув добавити -товари і продавці типу USA only.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 91
  • Створено
  • Остання відповідь

Забув добавити -товари і продавці типу USA only.

Які товари цікавлять і в яких об'ємах, яким чином плануєш розраховуватись за товари і послуги?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Об'єми невеликі,поштучні можна сказати,лахі,іграшкі,техніка.Розраховуватись можу гривнями-на рахунок,можу pay-pal,можна валютою на VISA.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.ebay-dostavka.com.ua/

Я через них брав пару десятків посилок за кілька років . Калькулятор є на сторінці . Доставка Автолюксом .

В середньому --- 20-25 днів іде лот з Ебей .

Мене влаштовує .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Об'єми невеликі,поштучні можна сказати,лахі,іграшкі,техніка.Розраховуватись можу гривнями-на рахунок,можу pay-pal,можна валютою на VISA.

Думаю, в таких об'ємах краще скористуватися вищезапропонованими сервісами... але, спочатку порийся в і-неті і пошукай реальні відгуки про ці контори...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так вже замовив,по посту №8 на кілограми міряють,добре замовляти лахі :_07: ,а по другому краще одиночні замовлення.

яка вартість за все з доставкою такого лоту? http://www.ebay.co.u...#ht_1323wt_1003

дякую

1298 у.е(плюс pay pаl відсоток) якщо сам замовиш,якщо через вище вказані кантори то там є чат-онлайн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44% !!!??!! :_09:

так на автобусі туди зганяти дешевше буде...

тому і існують фірми-посередники)

Вони беруть 10% вартості лоту і Ви оплачуєте всі пересилки. Виходить явно менше за 44%)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не забувайте про податок 44% якщо сума перевищує 300 євро!

Які 44%? Платиться лише 10% від того, що перевищує 300 євро. Наприклад: Купивши Ipad2 650$. На таможні прийдеться заплатити тільки 10% від тієї суми, що перевищила 300 євро. А не повністю 10% від 650$. Від 650$ відніміть 300 євро і на решту додайте 10%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не забувайте про податок 44% якщо сума перевищує 300 євро!

Які 44%? Платиться лише 10% від того, що перевищує 300 євро. Наприклад: Купивши Ipad2 650$. На таможні прийдеться заплатити тільки 10% від тієї суми, що перевищила 300 євро. А не повністю 10% від 650$. Від 650$ відніміть 300 євро і на решту додайте 10%.

Звідки така інфа? Можна посилання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які 44%? Платиться лише 10% від того, що перевищує 300 євро. Наприклад: Купивши Ipad2 650$. На таможні прийдеться заплатити тільки 10% від тієї суми, що перевищила 300 євро. А не повністю 10% від 650$. Від 650$ відніміть 300 євро і на решту додайте 10%.

В нас 20% - ввізне мито, і 20% - ПДВ, оскільки посилка тепер класифікується як товар.

в результаті коефіцієнт 1,2*1,2=1,44

Ось хід проходження законопроекту: http://w1.c1.rada.go..._1?pf3511=40331

Фьодорич ще не підписав закон, так що ліміт навіть не 300 а 200 євро

Правда, знайшов в майбутньому законі наступну інформацію

12. Товари (крім підакцизних), що переміщуються протягом однієї доби на адресу одного одержувача у міжнародних поштових відправленнях, міжнародних експрес-відправленнях, несупроводжуваному багажі, вантажних відправленнях, сумарна фактурна вартість яких перевищує суму еквівалентну 300 євро, але не перевищує суму еквівалентну 10 000 євро, підлягають письмовому декларуванню в порядку, встановленому для громадян та оподатковуються митом за ставкою 10 відсотків сумарної вартості та податком на додану вартість за ставкою, встановленою Податковим кодексом України.

Так що все одно, не 10% від різниці суми і 300 євро.

Новий коефіцієнт 1,1*1,2=1,32

Тобто коли президент підпише закон, посилка буде обкладатись податком 32%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Здійснив покупку (виграв аукціон) на eBay. Пройшло більше тижня, а значок конвертика (посилка відправлена) так і не з'явився. Позитивний відгук від продавця (Китай) отримав. Думаю, що продавець просто забув зробити відмітку про відправку посилки, але з таким я зіткнувся вперше. В когось таке бувало? Варто написати продавцю?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання бувалим аукціонщикам - коли зазвичай закінчуються сезонні затримки посилок?

Я вже з десяток маю таких, що більше 30 днів доставлялись. Мені казали, що до 15 лютого, але вже середина весни надворі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 днів граничний строк. Якщо пройде більше, втратиш гроші і посилку.

Тобі потрібно ДО 45 днів відкрити диспут (справу) на продавця. Тоді повернуть кошти в 95% як я читав )))

Але краще перестрахуйся і відкривай на 35-38 день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну з західних країн одяг і взуття нормально доставляються, вчасно

З Китаю там дрібнички, перехідників кілька, до трьох доларів, я не особливо переживаю.

Але до 15 грудня доставка звідти тривала 10-14 днів, а зараз 25-35.

Ніби наш і їхній новий рік закінчились давно, а все одно затримка дуже серйозна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Можливо хтось займається ebay по Германії,потрібно виграти аукціон в районі 21.00 ну і доставку придумати.Кантори сьогодні вихідні,поставили там "авто" але буде програно,перебили.Товар специфічний,інвалідний візок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...