Перейти до змісту

spqr

Рекомендовані повідомлення

Є проблемка, йде мені посилка з ebay вже 45 днів, посилка має трек номер, вилетіла з Китаю і "усьо", де вона може бути стільки часу і чи можна когось посмикати, щоб пошукали ту посилку, чи продавцю писати хай він розбирається?

ймовірно, тільки по самому Китаю вона днів 10 колошматиться... перевірте її на китайській пошті, потім на посттрекері. Якщо ніде немає - маєте повне право відкривати диспут (хоча він відкривається не залежно від того чи посилка трекається).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 91
  • Створено
  • Остання відповідь

в мене завжди схема одна (про посилки без трек номера) не приходить 30-40 днів, я пишу: "не прийшла, китайці ну почекайте ще тиждень бла бла бла, якщо не прийде, то ми повернемо гроші або вишлемо повторно" я погоджуюся, через тиждень, якщо не прийшла, прошу повернути гроші, гроші повертають в повному розмірі, ніяких проблем.

А тут ніби посилка і є, летить десь, але якщо два місяці пройде то я і відгук не зможу лишити.

P.S. а ці затримки, кажуть, їхній Новий Рік викликав, після свят дуже багато замовлень просто завалили пошти інших країн, але от те що після неї замовляв, вже все поприходило давно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

хтось з зареєстрованих на ebay людей може допомогти зробити покупку?

(за допомогу в боргу не лишуся)

відпишіться в лічку будь-ласка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Доброго дня.

На ebay ще не купував, тому виникли декілька питань:

1. Ціна за цей чохол

http://www.ebay.com/...=item53f5ca7a2c
на сайті є 5 долларів. Пише що можливо треба буде доплачувати за розмитнення. Як ціна може змінитися і де це глянути?

2. Free Shipping and returns (безкоштовна доставка). Куди мені прийде посилка? На відділення почти за індексом який я вкажу і чи дійсно на почті нічого не прийдеться платити?

Те ж саме стосується і за цю позицію

http://www.ebay.com/...=item4854c06f88

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

розмитнюються товари з еквіватентом 300+ євро, в твоєму випадку - жодних доплат.

доставка включена в ціну товару.

посилки приходять на регіональне поштове відділення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як взнати що прийде посилка на пошту? Повідомлення якесь прийде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продавець може супроводжувати посилку трек-номером, за котрим можна відслідкувати рух посилки, скажімо в форматі - RA12345678CN.

А з дешевими посилками, його може і не бути.

По факту прибуття в регіональне поштове відділення, в поштовий ящик можуть вкинути папірець - вам посилочка, прийдіть заберіть, або ж зателефонують, якщо ж ні того, ні того не буде, за днів так 16-20 варто навідатись самому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Якась фігня з єбеєм. Уже другий лот пробую купити і отримую у відповідь таке:

velo_1395817760.jpg

Лоти мають доставку в Україну. Бабла на картці вистачає, картка правильна, регулярно замовляю з її допомогою з різних сайтів.

В чому може бути проблема?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якась фігня з єбеєм. Уже другий лот пробую купити і отримую у відповідь таке:

Лоти мають доставку в Україну. Бабла на картці вистачає, картка правильна, регулярно замовляю з її допомогою з різних сайтів.

В чому може бути проблема?

а раніше з ебея вже щось купували???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо я помиляюсь,але думаю що - "палка" глючить, вже тиждень хочу нову картку прив'язати - теж не виходить,хоча з карткою все нормально, та картка що раніше прив'язана - працює без проблем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розраховувався вчора пейпелом на європейському сайті - все пройшло.

Може єбей не хоче мати справи з українцями зараз у зв'язку з ситуацією в країні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може єбей не хоче мати справи з українцями зараз у зв'язку з ситуацією в країні?

оце так приколи гнеш :)

практично щодня купую в амерів, жодних змін в гірший бік...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розраховувався вчора пейпелом на європейському сайті - все пройшло.

Може єбей не хоче мати справи з українцями зараз у зв'язку з ситуацією в країні?

ні з цим точно не повязано, може бути просто технічна причина, напиши в техпідтримку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кусочок з антикризового урядового законопроекту № 4576 "Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні", котрий був прийнятий сьогодні за сприянням 246 депутатів.

Зменшується неоподатковуваний імпорт товарів, що переміщуються в міжнародних поштових відправленнях, з 300 до 150 євро.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розраховувався вчора пейпелом на європейському сайті - все пройшло.

Може єбей не хоче мати справи з українцями зараз у зв'язку з ситуацією в країні?

все працює, купував, чекаю коли прийде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще вчора перевіряв - не проходив платіж. А сьогодні вранці пройшов. В чому була проблема - так і не ясно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...