Перейти до змісту

spqr

Рекомендовані повідомлення

Швидше, це залежить від виробника, а не від країни-продавця... Може ш бути і "білої" зборки, а може бути і "жовтої". Але Корея і Китай є і в них.

Виробник один - Китай, але для нас він гірше нікуди, а для них краще бути неможе. Просто Українець візьме ширпотреб і скаже дякую!! Отже проблема в покупцю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 91
  • Створено
  • Остання відповідь

А навіщо, віруючий - це сліпа людина...

Намекну. Постав 2 ноута, тільки не бюджетку, поряд. Одразу побачиш! А ще краще глянути на мамку з обох.

Ну можна ще порозпинатись про одяг, дитячі речі і т.п. Але ж ні в нас менталитет як у Америкосів і нам фуфло не підсунеш?

Мова була про телефони, про одну і ту ж модель. Я про "все" не порівнював. Зрозуміло, що Китай для них і Китай для нас - "двє бальшиє разніци".

До речі, ноути не можуть бути і тут і там однієї моделі ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну значить я коли спецом порівнював, то заказав 1-н з паралельного виміру де все-таки є однакові.

Телефони те ж саме, єдиний вийняток мабуть Айфон. А рівень виконання навіть схожих моделей, всеодно не в користь Укранського варіанту...

Чому важко повірити? США користується тільки найкращим, а значить і техніка має бути найкращою, вони собі можуть це дозволити, на відміну від України.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

meic,

ось тобі мої тези відносно практики купівлі телефонів на eBay:

- купувати нові - не вигідно, зважаючи на ціну, доставку, ризик не доїхати;

- купувати треба вживані у адекватному стані. Просіть додаткові фото, запитуйте напряму через повідомлення у продавця;

- визначте точно модель яку хочете купувати і моніторте її ціну протягом 5-7 днів. Передивіться завершені торги як аукціоннні, так і миттєві через галочку Completed listings в розширеному пошуку. Зелені ціни - продані лоти, червоні - ні;

- дешевше купувати залочений телефон;

- є ризик купити телефон який розлочити неможливо чи дорого. Читайте перед цим інформацію по розлочках. Наприклад розлочка iPhone 4 від AT&T на самому ебеї мені коштувала 2,5$. Розлочений такий телефон був би в ціні на пару десятків доларів вище;

- дешевше купувати через виграш торгів (аукціон);

- не бійтеся запитати у продавця чи відправить на Україну, якщо навіть він пише що відсилає тільки по штатах;

- найдешевша пошта з Америки USPS first class, йде порядка 10-20 днів, коштує - 32$;

ось так...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sandro дякую за пояснення ще питання, якщо можна...

Free shipping - означає що доставка включена в ціну товару, чи є якісь нюанси?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Дякую за поради вже зареєструвався на paypal, і виникло ще питаня:

- paypal бере комісію за розрахунки на ebay?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з покупців - нічого

з продавців - знімає.

Прем"єр та бізнес акаунти для продаж в Україні зареєструвати не вдасться, тільки персонал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так якщо в мене телефон разом з доставкою коштуватиме 200 доларів, то відповідно в мене з карточки і зніме 200 доларів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і ще один нюанс: я за доставку товару відразу плачу покупцеві, а на укр почті забираю товар і вже нічого не сплачую?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за поради вже зареєструвався на paypal, і виникло ще питаня:

- paypal бере комісію за розрахунки на ebay?

з покупців - нічого

з продавців - знімає.

Прем"єр та бізнес акаунти для продаж в Україні зареєструвати не вдасться, тільки персонал.

meic, підкреслю, що саме при розрахунках через EBAY. Бо якщо ти, може, надумаєш перекинути комусь гроші просто через PayPal (поза EBAY), то система бере відсотки!

(просто для інформації)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бо якщо ти, може, надумаєш перекинути комусь гроші просто через PayPal (поза EBAY), то система бере відсотки!

Так і не так

Якщо переказ персональний (не товари\послуги), є можливість вибрати з кого знімається 4% fee, хоч сам оплачуй, хоч палка змінусує з отримувача.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я на ібеї ввів таку свою адресу!!! Підкажіть чи правильно?

Mykhaylo -------------

vul. Gorohivska 36

Polonka, Volynska UA 45607

Ukraine

і ще чи потрібно і як підтвердити свій емейл на ібеї?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б на твому місці адресу закрив, а не прізвище :)

і ще чи потрібно і як підтвердити свою адресу на ібеї?

Її не треба підтверджувати, це стосується тільки способу оплати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я читав на форумах ,що ця адреса для українців (для поштальйонки), і краще так вони мене знайдуть:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

при чому тут співробітник кінцевого відділення, він чи вона - не собака-іщейка щоб краще чи гірше шукати.

Посилки сортують починаючи з таможні, потім на область, потім на район, аж тоді на локальне відділення.

Потрібно грамотно вписати адресу, щоб не було потім гірких сліз втрати посилок, чи пів-річної доставки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dememon - дякую!!!, тепер поняв

P.S. я нетільки прізвище замалював, а й назву села поміняв і вулицю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилки сортують починаючи з таможні, потім на область, потім на район, аж тоді на локальне відділення. Потрібно грамотно вписати адресу, щоб не було потім гірких сліз втрати посилок, чи пів-річної доставки...

А індекс відділення для чого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А індекс відділення для чого?

не панацея

вручали чужі посилки з різних населених пунктів району

і мої блукали, з винин втикунів-сортувальників...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Є проблемка, йде мені посилка з ebay вже 45 днів, посилка має трек номер, вилетіла з Китаю і "усьо", де вона може бути стільки часу і чи можна когось посмикати, щоб пошукали ту посилку, чи продавцю писати хай він розбирається?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є проблемка, йде мені посилка з ebay вже 45 днів, посилка має трек номер, вилетіла з Китаю і "усьо", де вона може бути стільки часу і чи можна когось посмикати, щоб пошукали ту посилку, чи продавцю писати хай він розбирається?

Я раз чекав три місяці)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилка , шведше над усе затрималась десь на поштах , продавець не винен і нічим не допоможе ,але треба було до 45 днів відкрити диспут і тоді є ймовірність повернення якогось відсотка власних витрачених коштів . А взагалі зараз у багатьох так , посилки їдуть дуже довго , у мене 2 штуки вже місяць як вилетіли з Китаю і ніяк не приземляться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...