Перейти до змісту

продається 3-х кімнатна квартира район Там-Таму


madkot

Рекомендовані повідомлення

продається 3-х кімнатна квартира 33 квартал, район Там-Там

біля дитячої поліклінніки

66 кв. м. 9\9 цегляний будинок, житловий стан, склопакети, засклена лоджія, бойлер. криша не тече.

затишний та великий двір, в дворі садочок та два магазини,

для дітей є два дитячих майданчики

зручне розташування: 7 хв. пішки до Там-Таму, варшавського ринку, автостанції, РАЦСу, 12 хв. пішки до залізничного вокзалу.

5 хв. до парку ім. 900 річчя Луцька

виїзд міським транспортом в будь-яку точку міста

ціна 43000 $, можливий торг.

розгляну будь які варінати, а також обмін на 1 кімнатну квартиру з доплатою, розташовану в районі вулиць: Соборності, Молоді, Кравчука, Гордіюк,

тел. 050-6705712

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

терміново 43 900 $, посередникам, котрі допоможуть із продажою, чи знайдуть клієнта, гарантую мінімум 50 $ винагороди

тел. 050-6705712

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Костя, посередникам платять мінімум 10% винагороди :)

Більшість агентств працює за 2 відсотки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ладно, але це все одно майже 1К у.о. А не 50... Тако собі в 20 разів більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Костя, посередникам платять мінімум 10% винагороди :)

Женя, ти помиляєшся - максимум 1,5-2% беруть в луцьких агенствах. повір мені - це я вже точно знаю. є такі що беруть 2 з покупця, а з продавця нічого, є ті, що беруть і з тих і з тих.

плюс зауваж - написав мінімум 50$, все залежатиме від ситуації

50 доларів це теж немало ніби )))

Ладно, але це все одно майже 1К у.о. А не 50... Тако собі в 20 разів більше.

не 1 к у.о., а більш ніж на 100 доларів менше. і пропоную для початку допомогти, а не рахувати гроші за невбитого оленя ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спілкувався нещодавно з кількома людьми. Одні продають квартиру, інші будинок. Глухо. Навіть просили кілька агенств зайнятися - результат "0". Тобто було кілька дзвінків по ологошеннях на е-маркеті та DOM.ria.ua. Дуже вмяво цікавилися потенційні покупці. Зі сторони агенств жодного потенційного клієнта, причому що ціни досить нормальні. Правда ті, що продають квартиру, мають відкриту пропозицію від сусідів (на 5 тис дешевше сусіди згідні придбати для своїх дітей). То напевно будуть погоджуватися. Побоюються що осінню зміни будуть негативні (зросте долар, а ціна фактично лишиться та ж сама у гривні), зросте пропозиція квартир через намагання частини населення продати другу, третю зареєстроану на себе нерухомість (висока ймовірність того, що влада не впустить нагоду обкласти таку нерухомість податками), плюс після виборів комунальні платежі зростуть.

Тому хвилювання ТС цілком обгрунтовані.

Моя порада - не відпускайте першого ж потенційного покупця. І слідкуйте за тим, яку ціну на вашу квартиру ставлять агенства. Ті 2-3 тис, які вони захочуть накинути для себе (а такі випадки сплош і рядом) можуть відвернути від вашої пропозиції багатьох потенційних покупців.

Удачі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спілкувався нещодавно з кількома людьми. Одні продають квартиру, інші будинок. Глухо. Навіть просили кілька агенств зайнятися - результат "0". Тобто було кілька дзвінків по ологошеннях на е-маркеті та DOM.ria.ua. Дуже вмяво цікавилися потенційні покупці. Зі сторони агенств жодного потенційного клієнта, причому що ціни досить нормальні. Правда ті, що продають квартиру, мають відкриту пропозицію від сусідів (на 5 тис дешевше сусіди згідні придбати для своїх дітей). То напевно будуть погоджуватися. Побоюються що осінню зміни будуть негативні (зросте долар, а ціна фактично лишиться та ж сама у гривні), зросте пропозиція квартир через намагання частини населення продати другу, третю зареєстроану на себе нерухомість (висока ймовірність того, що влада не впустить нагоду обкласти таку нерухомість податками), плюс після виборів комунальні платежі зростуть.

Тому хвилювання ТС цілком обгрунтовані.

Моя порада - не відпускайте першого ж потенційного покупця. І слідкуйте за тим, яку ціну на вашу квартиру ставлять агенства. Ті 2-3 тис, які вони захочуть накинути для себе (а такі випадки сплош і рядом) можуть відвернути від вашої пропозиції багатьох потенційних покупців.

Удачі!

наскільки я знаю Агенства собі зверху (від ціни покупця) нічого не накидають, а лише беруть 2 % від фактичної ціни угоди...

Вони навіть допомагають непогано сторгувати завищені ціни продавців. Я мав такий прецедент порядку 8 % від кінцевої ціни продавця, з яких 2 з радістю віддав агентству.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя порада - не відпускайте першого ж потенційного покупця. І слідкуйте за тим, яку ціну на вашу квартиру ставлять агенства. Ті 2-3 тис, які вони захочуть накинути для себе (а такі випадки сплош і рядом) можуть відвернути від вашої пропозиції багатьох потенційних покупців.

Удачі!

наскільки я знаю Агенства собі зверху (від ціни покупця) нічого не накидають, а лише беруть 2 % від фактичної ціни угоди...

Вони навіть допомагають непогано сторгувати завищені ціни продавців. Я мав такий прецедент порядку 8 % від кінцевої ціни продавця, з яких 2 з радістю віддав агентству.

Не хочу Вас розчаровувати, але Вас "розвели" на знижку. Про такий "сценарій" агенство швидше за все домовилося з власником, що б справити на вас враження "рідкісної удачі".

Я особисто двічі стикався із завищенням цін агенствами. Перший випадок: 2007 рік, будинок р-н вулиці Теремнівської. В оголошеннях одного з агенств я його зустрів за ціною 60 тис. у.о. Без особливих труднощів (повісивши по вулиці 2 оголошення "куплю") вийшов на власників. Вони назвали мені ціну ....42 тис. у.о. Власники, люди старші,дуже прості, зізналися, що до них приїзджали круті "баришні" з агенства і суворо наказували підігравати при потенційних покупцях. За це власникам "світив" аж ..... "могорич".

Другий випадок. 2012 рік Будинок. Власник назвав ціну 105 тис у.о. Агенство виставило за .... 115 тис. у.о.

З аналогічними "цирками" зі сторони агенств зустрічалися знайомі, коли без посередників шукали і (успішно придбали) недорогу однокімнатну квартиру. І тут в кожному другому випадку агенства легко "доплюсовували" інколи навіть 3 тис. у.о.!!!

Тому .... хоча зрештою, я впевнений, що BARAKUDA цілком задоволений покупкою. Щиро бажаю гарного життя у придбаній квартирі і незабаром заробити на ще кращу (або будинок). :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я теж бачив як в газети моє оголошення агенство виставляло по ціні завишеній на 2-3 тисячі, відповідно продати її у них так і не виходить. проблема у жадності

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще, агентства аодять на "огляд" об'єкта - не безкоштовно, а за якихось 50 грн. І так кожен об'єкт. Інколи, навіть по 2 рази в одну квартиру хотіли зводити ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я теж бачив як в газети моє оголошення агенство виставляло по ціні завишеній на 2-3 тисячі, відповідно продати її у них так і не виходить. проблема у жадності

Важкуватий зараз сезон. Попит у цей час традиційно найменший. Але треба щось робити.

Не полінуйтесь скласти гарний (але об"єктивний!!!) опис вашої квартири. Перечитайте його самі, поставивши себе на місце потенційного покупця. Подумайте, яку ще важливу інформацію варто надати. (але не вводьте в оману чимось надуманим). Почніть оголошення "Власник продає....", або "Продам 3-кім квартиру. Власник". Люди ДУЖЕ ВТОМИЛИСЯ від засилля оголошень ЛЦН та їм подібних (у яких нічого толком не написано, а як каже Женік, ставиться завдання провести побільше "екскурсій" по 300 чи по 50 грн.). Тому оголошення справжніх власників - це як ковток свіжого повітря. Вони завжди привертають більше уваги потенційних покупців, особливо якщо квартира, або будинок гарно (повно) описані.

Розмістіть це оголошення (з фотками) на усіх найпопулярніших ресурсах (DOM.ria.ua, е-маркет, Експрес-нерухомість, порталі газети Волинські оголошення та інших). Скорочений варіант оголошення подайте у газети (з безкоштовним і платним розміщенням). В такому разі потенційні покупці будуть раді побачити оголошення: а) від власника; б) зі справжньою, а не завищеною ціною. Ваші діти (або Ви самі) можуть розмістити оголошення у популярних оголошення у розділі "Статус" (частенько бачу такі методи).

УСПІШНОГО ПРОДАЖУ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую за поради, щодо власника ви праві - забув вказати, що продає власник, опис - так має сенс також

фотографії як на мене нічого толком не дадуть. неодноразово бачив як на фотограіях одне, а в релаьності ти бачиш теж саме, да не те- фотографії не передадуть відчуття, котрі ти отримуєш коли заходиш в квартиру, запахи, звуки і .т.д. краще просто домовитись і приїхати подивитись самостійно. тим більшо, що гроші за це не берутьсяч ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя порада - не відпускайте першого ж потенційного покупця. І слідкуйте за тим, яку ціну на вашу квартиру ставлять агенства. Ті 2-3 тис, які вони захочуть накинути для себе (а такі випадки сплош і рядом) можуть відвернути від вашої пропозиції багатьох потенційних покупців.

Удачі!

наскільки я знаю Агенства собі зверху (від ціни покупця) нічого не накидають, а лише беруть 2 % від фактичної ціни угоди...

Вони навіть допомагають непогано сторгувати завищені ціни продавців. Я мав такий прецедент порядку 8 % від кінцевої ціни продавця, з яких 2 з радістю віддав агентству.

Не хочу Вас розчаровувати, але Вас "розвели" на знижку. Про такий "сценарій" агенство швидше за все домовилося з власником, що б справити на вас враження "рідкісної удачі".

Я особисто двічі стикався із завищенням цін агенствами. Перший випадок: 2007 рік, будинок р-н вулиці Теремнівської. В оголошеннях одного з агенств я його зустрів за ціною 60 тис. у.о. Без особливих труднощів (повісивши по вулиці 2 оголошення "куплю") вийшов на власників. Вони назвали мені ціну ....42 тис. у.о. Власники, люди старші,дуже прості, зізналися, що до них приїзджали круті "баришні" з агенства і суворо наказували підігравати при потенційних покупцях. За це власникам "світив" аж ..... "могорич".

Другий випадок. 2012 рік Будинок. Власник назвав ціну 105 тис у.о. Агенство виставило за .... 115 тис. у.о.

З аналогічними "цирками" зі сторони агенств зустрічалися знайомі, коли без посередників шукали і (успішно придбали) недорогу однокімнатну квартиру. І тут в кожному другому випадку агенства легко "доплюсовували" інколи навіть 3 тис. у.о.!!!

Тому .... хоча зрештою, я впевнений, що BARAKUDA цілком задоволений покупкою. Щиро бажаю гарного життя у придбаній квартирі і незабаром заробити на ще кращу (або будинок). :ok:

Нічого подібного.

Оглянувши з добрий десяток більш-менш подібних квартир в ціні я вже орієнтувався на 95 %. І не гірше любого ріелтора я міг вже сказати, за що і скільки можна платити. Якби це була перша попавша, то такий варіант можливий. А так пошуком я займався біля трьох місяців і вже достатньо вник в нерухомість (по квартирах) м. Луцька.... тому варіант розводу відпадає (ринкові ціни я знав)...

P.S. Хоча варіанти з приплюсовуванням я не виключаю, бо продавцю завжди потрібно робити "знижку" для клієнта...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 1 місяць потому...

Якщо б не 9-иий поверх, то я думаю, що за таку ціну ВЖЕ ДАВНО забрали б...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не розумію чому людей лякає 9 поверх.

1. Ліфти інколи не працюють.

2. Тиск води.

3. Проблеми з дахом.

4. Температура теплоносія у батареях.

5. Боязнь висоти.

6. Жара влітку (немає затінку від дерев).

7. Шум з шахти ліфта.

Ці та інші нюанси прояляють не в усіх випадках

Переваги 9 поверху:

1. Оглядовість.

2. Немає сусідів зверху.

3. В деяких будинках теплоносій подається у батареї починаючи з 9 поверху.

В цілому, на кожен товар є свій покупець! Ваш покупець десь поряд. Незабаром ви зустрінетесь

На фоні невеликої паніки на валютному ринку, мені здається, попит трохи пожвався. Тому,якщо активізуєте зусилля, шанси продати збільшаться. Після девальвації (сподіваюся вона буде дуже незначною), ціна в нац валюті лишиться незмінною (платоспроможність формується доходами у гривні), а у іноземній валюті ціна швидше за все зменшиться, пропорційно зростанню курсу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не розумію чому людей лякає 9 поверх.

1. Ліфти інколи не працюють.

2. Тиск води.

3. Проблеми з дахом.

4. Температура теплоносія у батареях.

5. Боязнь висоти.

6. Жара влітку (немає затінку від дерев).

7. Шум з шахти ліфта.

Ці та інші нюанси прояляють не в усіх випадках

Переваги 9 поверху:

1. Оглядовість.

2. Немає сусідів зверху.

3. В деяких будинках теплоносій подається у батареї починаючи з 9 поверху.

В цілому, на кожен товар є свій покупець! Ваш покупець десь поряд. Незабаром ви зустрінетесь

На фоні невеликої паніки на валютному ринку, мені здається, попит трохи пожвався. Тому,якщо активізуєте зусилля, шанси продати збільшаться. Після девальвації (сподіваюся вона буде дуже незначною), ціна в нац валюті лишиться незмінною (платоспроможність формується доходами у гривні), а у іноземній валюті ціна швидше за все зменшиться, пропорційно зростанню курсу.

Затінок від дерев - це прикольно - думаю дуже мало квартир можуть таким порадуватись, шум шахти лыфта - це щось із розряду хфантастики - хіба в квартирі, що прилягає до неї, але на середніх поверхаха чути буде більше - бо їздять туди більше ніж на 9 ))))

Аналогічно можна вивести позиції квартир середніх поверхів

1. Холодніше ніж на 9 - бо тепло йде зверху до низу

2. ШУмні сусіди

3. Можливість затоплення

4. Шум людей, що ходять пішки по під"їзду, та гасаючі по ньому діти

і т.д. ...

на 9 - впевненість у тому, що не затоплять залежить лише від стану даху, котрий НАБАГАТО легше контролювати ніж сусідів зверху (для тих, хто скаже що на сусідів можна подати в суд - нехай огляне ситуацію із сусідами алкоголіками та й взагалі із системою виконання судових рішень)

на 9 - залишали неождноразово каляски, велосипеди в під"їзді і ніхто їх не брав.

але загалом - кожному своє

p.s. дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гарно розказав, але люди всеодно чомусь надають перевагу всім іншим поверхам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 3 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...