Перейти до змісту

Підключення LSD до компьютера


Рекомендовані повідомлення

Я підключив до LSD телевізора компьютер!Через DVI to VGA!

Все показує,але на телевізорі немає звуку=)Як зробити так щоб передавався звук??

Запоминаем раз и навсегда: LSD - сильнодействующее психотропное вещество, а телевизоры и мониторы - LCD, и произносится "элсиди".

difoto

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потрібно купити інші LSD :)

видно ці погано штирять :)

а ну і інструкцію тра читати - для ефекту необхідно їх ковтати а не до тєлєка підключати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По DVI і VGA звук не передається. Треба або підключати по HDMI, якщо він є на телевізорі та відеокарті, або окремо вести звук.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

LSD без звуку ? Погано. Додай Екстазі.

А загалом відповідь дали у пості №4.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

LSD без звуку ? Погано. Додай Екстазі.

А загалом відповідь дали у пості №4.

Мда...зробив одну помилку в слові і ви вже тут зробили балаган!Шо за люди

По DVI і VGA звук не передається. Треба або підключати по HDMI, якщо він є на телевізорі та відеокарті, або окремо вести звук.

Як окремо звук проводити??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По DVI і VGA звук не передається. Треба або підключати по HDMI, якщо він є на телевізорі та відеокарті, або окремо вести звук.

Все правильно. Але щоб послухати музику на компі доведеться або щоразу переключати "устройство по умолчанію" для виводу звуку - дінамікі (звукова карта)/ ТВ з HDMI (відеокарта) або вмикати телевізор. Я юзаю HDMI але звук виводжу на компові колонки (5.1) постійно (ТВ та комп знаходяться поряд).

Як окремо звук проводити??

Вести від звукової карти шнур на вхід ТВ (якщо є).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По DVI і VGA звук не передається. Треба або підключати по HDMI, якщо він є на телевізорі та відеокарті, або окремо вести звук.

Все правильно. Але щоб послухати музику на компі доведеться або щоразу переключати "устройство по умолчанію" для виводу звуку - дінамікі (звукова карта)/ ТВ з HDMI (відеокарта) або вмикати телевізор. Я юзаю HDMI але звук виводжу на компові колонки (5.1) постійно (ТВ та комп знаходяться поряд).

Я читав,що звук в телевізорі можна відтворити за допомогою шнура jack 2 jack!або RCA jack 3.5

По DVI і VGA звук не передається. Треба або підключати по HDMI, якщо він є на телевізорі та відеокарті, або окремо вести звук.

Все правильно. Але щоб послухати музику на компі доведеться або щоразу переключати "устройство по умолчанію" для виводу звуку - дінамікі (звукова карта)/ ТВ з HDMI (відеокарта) або вмикати телевізор. Я юзаю HDMI але звук виводжу на компові колонки (5.1) постійно (ТВ та комп знаходяться поряд).

Як окремо звук проводити??

Вести від звукової карти шнур на вхід ТВ (якщо є).

який саме шнур?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

який саме шнур?
jack 2 jack!або RCA jack 3.5

Дякую підключив через RCA jack 3.5,все працює

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По DVI і VGA звук не передається

роз'єм DVI вміє передавати звук. Наприклад, відеоплати ATI мають власний аудіо-кодек і відтворюють звук як на HDMI, так і на DVI, звідки його можна "зняти" через перехідник DVI-HDMI. Відеоплати Nvidia власного аудіо тракту не мають, але вміють транслювати на HDMI а також на DVI звук, котрий подається на відеоплату через роз'єм s/pdif.

Так що тут правильно казати інакше: телевізори не вміють відтворювати звук, який передається через DVI, для цього потрібно використовувати перехідник DVI-HDMI

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пеший раз чую що інтерфейс DVI здатен передати звук... навіть вікі почитав, там про звук нічого. Це не жарт?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
Це не жарт

Я схожий на клоуна? :)

Детальніше можна почитати, наприклад, ТУТ або ТУТ

Тобто, на DVI виходах сучасних відеокарт ПРИСУТНІЙ звук. Інше питання -- як ви його знімете звідти. Я досить довго підключав телевізор до Radeon HD 4870 кабелем HDMI-DVI і разом з відео на телевізор транслювався звук. Зараз в GeForce GTX 275 в мене відразу є DVI, так що підключаю кабелем DVI-DVI.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...