Перейти до змісту

Як ремонтували телефон в "Робим Гуд"


paksivatova

Рекомендовані повідомлення

я на свої очі бачив глибокі подряпини від сережок на горілла глас тачскрінaх, тому імхо краще дряпнути\поміняти раз в тиждень\два\вісім копійчану плівку, аніж потім мати таке "більмо" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 110
  • Створено
  • Остання відповідь
А взагалі Samsung не рекомендує використання отих "захисних плівок".

Чому?

Категоричної заборони на використання захисних плівок немає, але наявність плівки може бути причиною відмови або некоректного спрацювання тачпанелі. Крім цього, інколи плівки погіршують якість зображення, зменшують кути огляду і т.п. Наявність плівки може бути підставою для відмови в гарантійному обслуговуванні, хоча на практиці жодного такого випадку в нас не було. Samsung не виробляє захисних плівок. Вони не є рекомендованими виробником. Офіційна відповідь:

Использование защитной пленки остается на усмотрение владельца телефона.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто Самсунг просто мовчить з цього приводу. Типу "Хочете клейте, не хочете - не клейте" так? І не каже "не клейте", як офіційно не рекомендує.

А щодо:

А ви пульти від тєліка целофаном обмотуєте?

то уже ні:) Хоча колись, років зо 8 назад. Ця фішка була популярна серед народу. Сам кільком людям затягував у плівку, таку, як пакують цукерки в коробках.

Наразі зараз, мій Самсунг без захисної плівки. Довго думав треба чи ні. Вирішив, що ні. Телефон в кишені, як правило, сам. Без ключів чи там ще чогось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виробники телефонів я думаю проти плівок тому що бещ них телефон швидше зношується, тому швидше куплять новий.

На рахунок телевізійного пульта, то колись може багато хто й замотував його у щось щоб продовжити йому життя. Тільки як правило люди економлять на батарейках, тому причина швидшого зношення пульта із-зі цього, а вже інші фактори.

Зараз можна купити будь-який пульт за не космічну ціну, тому у деяких навіть є пару пультів до одного телевізора бо вони вічно десь губляться. Хоча вроді як в деяких моделях "Сатурн" чи іншої якоіїсь фірми є запатантована техологія (ідея) пошуку пульта, що думаю актуально для багатьох буває.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки як правило люди економлять на батарейках, тому причина швидшого зношення пульта із-зі цього,

Ні. Якщо його затягнути в плівку, то процес окислення контактів (під кнопками) буде проходити ще щвидше, типу парниковий ефект, особливо, коли його всі в руках тримають постійно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справа не в окисленні, а в проникненні в пульт жиру з рук. Лікується промивкою резинових кнопок в миючому засобі і протиркою контактів плати розчинником. Вистачає десь на півроку-рік, через кілька протирок потрібно буде переклеювати контактні подушечки новими з ремкомплекту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Хочу купляти ноут,підкажіть будь ласка які зараз фірми обслуговує робим гуд?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу купляти ноут,підкажіть будь ласка які зараз фірми обслуговує робим гуд?

дивіться тут. Повний перелік послуг, ціни і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...