Перейти до змісту

Бумбокс - Середній вік (2011)


laska

Рекомендовані повідомлення

Бумбокс - Середній вік (2011)

11111022465633473_f0_0.jpg

Стиль: Funk, Rock, Hip-Hop

Країна, місто: Україна, Київ

Видавець: Lavina Music

Виконавці:

Андрій Хливнюк — вокал, тексти

Андрій Самойло — гітара

Валік Матіюк — DJ

Олександр Люлякін - ударні

Денис Левченко - бас

Андрій Радько - гітара (у треці "Самольотик")

Пісні:

01. Не має ТБ (03:27)

02. За буйки (04:30)

03. Neverthless (03:39)

04. Звьоздочка (03:27)

05. Fall (03:46)

06. Крапка (03:16)

07. Этажи (04:20)

08. ASP (04:05)

09. Брехня (04:04)

10. Пошла вон (03:25)

11. Самольотик (04:37)

ЕХ

ALAC на hurtom

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вах, за роботою зовсім перестав слідкувати за музичним життям! Дякую за реліз, вже пишу в плеєр.. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трішечки критики. :)

Безумовно, бумбокс подорослішали. Музика, у порівнянні із ранніми "Хто наклав у бобик?" , стала більш якісна, виважена, професійна. (Чого варта "Eva / Ever").

Але знову відчувається якась "трагедія" у житті Хливнюка. То йому катастрофічно не вистачало грошей (Кеш Бабулес, Концерти, Де моє Лаве?...), то тепер у його житті любовна драма! Яка почалася із Вахтерів, і зараз (Пошла Вон, За буйки, немає ТБ..)

Та і весь альбом достатньо попсовий. Знову ж не в порівняння із попередніми.

Є у Альбомі і досить цікаі композиції (За буйки (Сандали)) І ще одне, що вкрай мені не сподобалося, це "Звйоздочка". Краще за Гадюкіних, її НІХТО і НІКОЛИ не виконував і не виконає.

Отаке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, щодо Звйоздочкі", то це трек з концерту памяті Кузмінського (Брати Гадюкіни) - Я вернувся домів (2011), певно вирішили включити в альбом.

Щодо самого альбому, то, як на мене, він вийшов абсолютно лажовий. На саме Бумбокс ще якось схожі "Брехня" та "Самьолотік". Етажи класна річ, але це не Бумбокс. Все інше - взагалі не зрозуміло що. Трек ще не встиг розпочатись, а вже величезне бажання його переключити.

Імхо, найгірший альбом. Повне розчарування :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слухаю Бумбокс ще з випуску 1 альбому, який, на мою думку, найкращий серед усіх "доробків" Хливнюка і команди.

А щодо Середній вік (2011)

Такі ж враження як в D@ve. був здивований піснею звездочка, а ще кавером Віагри)))

Fall чекав вже кілька років, хоча лайв варіант кращий. ну а брехня і самольотік - найбільше пруть

Все решта на один раз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...