Перейти до змісту

облаштування дитячого майданчика


shevchenka

Рекомендовані повідомлення

Хто в Луцьку може зробити дитячий майданчик, а саме маленький будиночок, столик і дві лавочкидля дітей і каркас для гойдалки? В які підприємства чи до кого можна звернутись з таким проханням?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Хто в Луцьку може зробити дитячий майданчик, а саме маленький будиночок, столик і дві лавочкидля дітей і каркас для гойдалки? В які підприємства чи до кого можна звернутись з таким проханням?

А де саме Ви хочете його встановити? П.С. Я як раз шукаю місце для встановлення майданчика, є організація яка хоче зробити це за власний кошт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нам треба в садок і в двір теж треба. (За магазином знання) А що за організація?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нам треба в садок і в двір теж треба. (За магазином знання) А що за організація?

да, там, якась стройка "забрала" все що лишилося від дитячого майданчику

:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нам треба в садок і в двір теж треба. (За магазином знання) А що за організація?

Спонсором виступає МММ-2011. Пропонуйте варіанти, в понеділок буду йти в мерію чи куди там треба, може підкажете. Дитячі садочки поки не пропонуйте, є діти які більше потребують майданчик. А то буде так як в мене в дворі, в садочку дуже класна ігрова площадка і дітей я там не бачив ні разу, все закрито.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Дуже класну ігрову площадку" за кошти батьків не поставиш, тому і прошу по мінімуму. Якщо у Вас є змога нам допомогти - будемо дуже раді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

shevchenka,vobl, а ви обоє часом не в зговорі? З різницею в день створюються на форумі дві теми: одна - про пошук місця для дитмайданчика, друга - про пошук спонсора для створення дитмайданчика, в якій і починається активне обговорення "благодійності"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"друга - про пошук спонсора для створення дитмайданчика" - я не просила спонсора чи "благодійника". Я просила порадити майстра, який зможе виготовити вище перераховане ЗА ГРОШІ. І було б нерозумно не спитати у ,vobl що і як він думає робити. Тим більше що він єдиний, хто відписав в моїй темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"З різницею в день" - це Ви де взяли? Я тему створила 15 грудня, а сьогодні вже 23. ((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"З різницею в день" - це Ви де взяли? Я тему створила 15 грудня, а сьогодні вже 23. ((((

Прошу вибачення - не перевіряв дати. Виходив з того що обидві теми фактично одночасно для мене з'явились поряд в нових повідомленнях.

По темі, можна було б спитати на базарі в "точках", де дерев'яними заготовками торгують: таких можу пригадати 3 штуки - на кравчука, як йти від сільпо вздовж базару; на виході з автостанції на кравчука і на виході з автостанції на базар (2-3 контейнери ліворуч). Ніби так. Вони ж можуть направити в столярний цех на Карбишева, де роблять бесідки, - в районі наркодиспансеру. Також бачив отут (з дороги видно) різні дерев'яні вироби, в т.ч. бесідки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я просила порадити майстра, який зможе виготовити вище перераховане ЗА ГРОШІ.

Біля багатоквартирного будинку на Козакова, 12 (якщо стояти обличчям до будинку, то з правої сторони, біля молитовного будинку), є приватний будинок (на Гуглмапсі він під №18), власник робить дитячі містечка. У дворі, як зразок і забава для власних дітей стоять качельки і ще щось, на них є номер телефону. Качельки простенькі, але й ціна на них мабуть має бути помірною. На вихідних там буду, якщо не забуду гляну номер телефону.

п.с. на Гуглмапсі самого будинку №12 ще не має, він новіший чим фото Гугля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щановна shevchenka, я пропоную зустрітись і обговорити тему майданчика більш детально. Мені потрібно бачити місце розміщення, зробити фото, поговорити з людьми.

Мій тел. +3080673325300 або +380958287617

П.С. Телефонуйте сьогодні, я під’їду і поговоримо.

МММ-2011 Мы Можем Многое

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...