Перейти до змісту

Проблема з картриджем до Canon LBP2900, шо дєлать?


Рекомендовані повідомлення

Мається лазерова друкарка Canon LBP2900, друкувалось на ній не так би вже щоб дуже багато, але так чи інакше зараз вона видає на листі ось таку кумедію:

badprint.jpg

Модель самого картриджа якщо я вірно дивлюся: Cartridge 103/303/703

А питання моє полягає ось в чому: якої складності ця проблема?

- Це вже картриджу повний кирдик?

- Чи пожливо достатньо буде замінити в картриджі якийсь там барабан?

- Що буде дешевшим: відновлювати існуючий чи краще купити інший?

Особливо буду вдячним за інформацію з цінами, бо я впевнений що тут люди які знаються на кртриджах є. Ціну не обов’язково точну, достатньо +/- 20 грн

Також цікаво скільки зарядка коштує такого картриджа...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фотобарабан під заміну, новий - 30-40 грн

міняється своїми силами за 1 хвилину, відкрутивши 1 гвинтик на картриджі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фотобарабан треба шукати я так полагаю під конкретну модель картриджа?

Справді сам можу без ускладнень зробити цю процедуру? Завтра викладу фото структурнизх деталей картриджа щоб переконатись що я вважаю фотобарабаном саме ту штуковину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фотобарабан видно одразу, циліндр світло зеленого чи синього кольору з пластиковою шестірнею збоку.

фотобарабан від - hp1010, так казати в гастрономі :)

Отут мануал, як і що за чим робити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а вал не в "паре" с ракелью меняется ?

Дуже бажано.

Будеш розбирати і знімати фотовал - не висип "отработку" з бункера випадково.

Так що підготуй провсяк випадок пилосмок та застели робочу зону пресою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже благадарствую за мануал, все розжовано для чайників.

Після того як покурив мануал та здійснив декілька нехитрих аналітичних мозкових операцій задам ще парочку "тупих" питань:

1. Чому фотобарабан дуже рекомендовано міняти разом з ракелем? Це позитивніше вплине на якість послідуючих роздруківок? Існує якась загроза що я пошкоджу картридж якщо поміняю лише фотобарабан?

2. В мануалі напряг такий момент: 15. Протираем фотовал чистой тряпочкой. Мажем его тальком (можно тонером). Это обязательно. !!! Тальк (тонер) выступает в роли смазки, без него во время работы ракель завернет на фотовал и картридж работать не будет. - Це справді принципово саме так і робити? Тальку не маю то так розумію треба буде посипати тонером.

3. Порекомендуйте в який "гастроном" краже звернутись за фотобарабаном? Вроді в "Спрайті" на Л.Українки бачив в продажі витратні матеріали.

Будеш розбирати і знімати фотовал - не висип "отработку" з бункера випадково.

Почитавши мануал я було вирішив навмисне почистити картридж від отработки але виникає питання: як мені правильно утилізувати той тонер в домашніх умовах? Просто в пакет та в смітник в дворі може не гуманно по відношенню до безхатченків які там харчуються?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Отработку" і треба висипати і чистити бункер, але я про те, що в процесі розбирання не просип. Бо тонер то така зараза, що як вода "плюсне" і буде і на підлозі і на тобі і на меблях осяде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Зроблю заміну фотобарабана та ракеля, та все добре вичищу за 80 грн. Якшо цікавить звертайтесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...