Перейти до змісту

Скарга на майстра з ремонту ноутбуків та мобільних телефонів (Північний ринок)


largon

Рекомендовані повідомлення

Прочитала тут тему про Котика і вирішила створити свою. В нас аналогічна ситуація. Я також хочу поскаржитись.

Приблизно місяць тому віддала на ремонт ноутбука (причому не свого, а сестри чоловіка), фотоапарата і блютуз(usb) на точку по ремонту ноутбуків і мобільних телефонів на Північному ринку. Це ніби-то був знайомий мого чоловіка (мій чоловік тут зареєстрований - alexlekh).

Майстра звати не то Юра, не то Саша (чоловік каже, що Юра, а я як була в нього там, прийшли люди, і привітались з ним "Привіт Саш"). Документів мені він ніяких не видав, але я подумала, що це знайомий чоловіка, то і не вимагала. Я не маю ніяких даних про нього, тільки номер його мобільного. Спочатку він відповідав на дзвінки, фотоапарат ніби відремонтував, сказав, що вартість ремонту 100 грн., а про ноутбук довго не міг нічого відповісти, сказав, що вони переїжджають на Варшавку. Потім сказав, що ремонт не доцільний, дуже дорогі запчастини. Я хотіла забрати свого фотоапарата і ноута, (сестра хоче продати по запчастинам, там матриця робоча, може й інше щось продала б). Та вже десь 2 тижні майстер не відповідає на дзвінки. І я, і мій чоловік дзвонимо цілими днями - нуль реакції. Де його нова точка на Варшавці - ми не знаємо. Вчора чоловік пройшовся по Північному ринку, порозпитував сусідніх продавців про цього майстра. Ніхто нічого не знає. Сестра вже хвилюється, хоче звертатись в міліцію. Хотілося б вирішити це питання мирно. Я не знаю, може в людини проблеми якісь, але ж можна відповісти і пояснити.

Сьогодні в обід хочу поїхати на Північний, піти до адміністрації ринку, може в них є якісь дані, він в них орендував контейнер, повинен бути якийсь договір.

Може хтось щось знає про цього майстра, його прізвище, або де його нова точка на Варшавці, напишіть будь ласка, буду дуже вдячна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 54
  • Створено
  • Остання відповідь

хто ж здає в ремонт блютуз(usb) вони ж одноразові :lol: !

якшо майстер згодився ремонтувати усі три речі разом і в тому числі блютуз(usb) :0016: зразу б могли побачити що це розвод

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блютуз старий (2007 р.в.) - був ще з антенкою, коли він був підключений, чоловік випадково зачепив, він і розпався, залишилась металева штучка і провідок, (але працював далі) Там треба було щось припаяти, а дома немає чим. От і здали в ремонт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блютуз старий (2007 р.в.) - був ще з антенкою, коли він був підключений, чоловік випадково зачепив, він і розпався, залишилась металева штучка і провідок, (але працював далі) Там треба було щось припаяти, а дома немає чим. От і здали в ремонт.

зара нові маленькі блютузи по 20грн можна купити. За ремонт певно більше візьмуть! :lol:

А хоть що за ноут був яка модель?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та він мені вже й не треба (блютуз) - купила новий телефон з кабелем.

Модель ноутбука acer aspire 5520g

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо це точка що знаходилась на Північному ринку зі сторони "Мальвіни",то нажаль ви скоріш за все попали (у неприємну ситуацію) наскільки мені відомо зі слів знайомих,та й з власного досвіду на цій точці рідко коли щось ремонтували, відомі випадки коли повертали телефон з ремонту,брали гроші за заміну деталей (навіть повертали старі зч) потім телефон знов починав глючити і носили його назад де знов "ремонтували",коли за гроші,коли без. Закінчилось тим що один з телефонів занесли в СЦ де й все вияснилось,не буду розказувати що було далі (бо на борді нещодавно зарееструвались користувачіяким дані методи можуть здатись не зовсім...)

А основному ця точка жила банальним розводом. Приходить клієнт,каже "скільки коштує глянути телефон бо щось не працює, відповідь - безкоштовно,якщо будете ремонтувати,як що ні то дасте пару грн. Далі телефон розбираеться,якщо проблема поверхнева (щось відійшло,окислилось і т.п.) тоді несправність усувалась а за ремонт брались гроші по-повній,якщо ні 10-20грн. не менше за діагностику,бувало і більше якщо телефон дорогий. От можете порахувати 3-5 клієнтів в день,то тільки на "діагностиці" до 100грн.,а якщо ще й "відремонтувати" то взагалі нормально вийде.

Це події річної-півторарічної давнини,тож якщо ви потрапили до тих самих майстрів - співчуваю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, це не вони. Ці ближче до тієї сторони, як йти до Фуршету, контейнер №114 - Ремонт мобільних телефонів (РМТ), навпроти магазину "Господарочка".

Я була в обід в адміністрації ринку - мені дали інший мобільний, який також не відповідає (і це мене чомусь не дивує), але ще й дали ПІБ і адресу орендаря, і міський номер телефону. Я подзвонила, спочатку відповіла дитина, а потім бабуся - сказала, що вдома нікого немає, будуть ад пізно ввечері, щоб я телефонувала завтра зранку - всі будуть дома. Почекаю до завтра...

До речі, адміністрація ринку мені сказала, що я вже не перша звертаюся до них з такою проблемою, значить ще когось так само кинули...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені нічого не допомогли - я подзвонила, це нові орендарі того контейнера, вони мають тільки номер мобільного (той, що і в мене).Сказали шукати на Варшавці.

Я не знаю, чи зможу знайти, спробую через адмінітрацію Варшавського ринку. Єдине, що я дізналась - його ім'я точно Юра. Можливо, що прізвище Чиж. Може хто знає такого?

Він так і не відповідає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевне прийдеться звертатися до міліції...
З чим?
Документів мені він ніяких не видав, але я не вимагала. Я не маю ніяких даних про нього, тільки номер його мобільного.

Та в будь-якому випадку УСПІХУ ВАМ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що хіба на Північному ринку займаються ремонтом електроніки?!

Ніколи не чув.....

а Вам Шанована Largon потрібно було вже давно звернутись в міліцію, але зоглядаючись на те що вам не дали жодної "бумашки" про те що дана особа взялав на ремонт у вас фотоапарат, ноут-бук і гарнітуру то я можу з впевненістю на 90% сказати що і в міліції вам не допоможуть....

Співчуваю.....

Порада на майбутне : якшо здаєте в ремонт (даже якшо це супер мега провірерний друг чоловіка чи подруги) краще за все взяти в нього квитанцію, якшо каже шо нема квитанцій хай пише "Розписку" якщо не хоче давати ні розписки ні квитанції чи ше якоїсь "бумашки" яка свідчить про те що дійсно ви здали даний товар в ремонт то, Вибачайте на слові, Посилайте в дупу такого майстра прямим текстом....

Мали б Ви розписку сміло могли б подати до суду....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я вже дізналась, що він Юра, можливо Чиж. Але я спочатку спробую звернутись до адміністрації Варшавського ринку.

А може в нього якісь серйозні проблеми, і він відізветься і все буде добре. Я на це надіюсь.

Шкода, що ми вчимося на своїх помилках. Я для себе зрозуміла, що більше ніколи не віддам в ремонт "знайомим". Краще офіційно в сервісний центр.

Цікаво, що коли я набираю його - виклики йдуть, але він не бере. Якби в мене цілий день дзвонив телефон, я б не витримала. Хіба що в нього режим без звуку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це знайомий мого чоловіка - не настільки добре, щоб знати, де він живе. Просто вони декілька раз співпрацювали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це знайомий мого чоловіка - не настільки добре, щоб знати, де він живе. Просто вони декілька раз співпрацювали.

Ви особисто його бачили? Як він виглядає? Вік?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, я його бачила 1 раз - коли здавала техніку в ремонт. Чоловік тоді був на такій роботі, що не міг вирватися в обід. Він з ним домовився, що я приїду і здам техніку. Тому в мене була така довіра, я думала, що чоловік з ним добре знайомий.

Вік десь 25 років, худорлявий, світло-русяве волосся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не зовсім вас розумію. Здати телефон в ремонт в ларьок на ринку - ще пів біди.

а ноут в якусь шарашкіну кантору - ну це верх наївності.

Якщо вже й здавати таку дорогу і складну в ремонті техніку - то лише в якісь перевірені часом сервісні центри.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кому оті коментарі типу "сама винна" треба? Краще створіть тему зі списком перевірених часом сервісних центрів і приватних ремонтників, щоб люди знали до кого можна звернутися, щоб не повторювалися такі неприємні ситуації, як з largon.

Людина втрапила в халепу. Хто має можливість, володіє певною інформацією - допоможіть, решта почитали тему, прийняли до уваги і топаєм далі. Не обов'язково в кожній темі коментарі лишати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людина втрапила в халепу.
По більшій мірі через свою безпечність. Віддати свої матеріальні цінності і не взяти навіть папірчика-розписку із координатами майстра і печаткою підприємця. Це теж саме що віддати свої гроші першому незнайомцю за обіцянку повернути.

Здавати ноута на точку на базарі(!) це верх дурості, ще можна зрозуміти не дорогий телефон. Для базарника така техніка це потенційний донор запчастин. Якщо щось і вдасться повернути то це буде вже мотлох з якого вийняли/випаяли все що можна було.

ТС бажаю успіхів у пошуку. Без документального підтвердження того що ви комусь щось здавали, спроба забрати своє є здирництвом, не забувайте про це. А те що ви щось здавали треба ще довести.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю надію, що в людей залишилось хоч трошки людяності. А якщо нічого не поверну - так вже і буде, Бог йому суддя. Люди і більше втрачали. Тільки рано чи пізно людина пожне наслідки своїх дій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це знайомий мого чоловіка - не настільки добре, щоб знати, де він живе. Просто вони декілька раз співпрацювали.

чоловіку мабуть перепало за такого знайомого (((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я вже дізналась, що він Юра, можливо Чиж. Але я спочатку спробую звернутись до адміністрації Варшавського ринку.

....

Якщо він орендує у когось контейнер (скоріше всьго, так і є) - то в адміністрації, ви нічого не дізнаетесь.

Раджу пройтись по варшавці, може його і знайдете.

Також, можна по запитуватись "Де тут ремонтують ноутбуки?" - може якраз вам посчастить на ньго попасти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще створіть тему зі списком перевірених часом сервісних центрів і приватних ремонтників, щоб люди знали до кого можна звернутися, щоб не повторювалися такі неприємні ситуації, як з largon.

Така тема вже три роки існує (Сервісні центри міста Луцька і околиць), прикріплена і достатньо наповнена. Тільки оновлюйте інформацію, бо я змінив напрясок роботи, тому "не в темі".

В міліцію зверніться обов'язково, якщо ошуканих декілька, то легше знайти буде - хтось знає ім'я, хтось прізвище, хтось номер телефону, а хтось, можливо і домашню адресу. Те, що немає ніяких квитанцій, справу не полегшить, але ж коли нас обкрадають, то також квитанцій не дають, а міліція все-рівно намагається знайти крадія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1 за міліцію.

Вони дізнаються координати власника точки, той зіллє вашого шахрая. Свідки того що ви передавали йому ноут були? Сусідні продавці, подруга яка прийшла з вами за компанію і тп? Вони допоможуть підтвердити факт передачі. А в міліції швидше за все будуть раді, бо зачепитись є за що, тобто знайти і розкрити буде легко, а це +1 до показників. Це зовсім інше ніж "в тролейбусі витягнули гаманця а я навіть не знаю хто і не можу описати" - з такими заявами в міліції відправляють додому.

З.І. Тема з офіційними СЦ є, але немає теми з неофіційними - купа бордівчан професійно займається різними ремонтами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

купа бордівчан професійно займається різними ремонтами.

немного оффтоп..

а вообще то неплохо было бы создать темку, где будут указаны ники и контакты не только ремонтников компов, но и тех, кто занимается профессионально другими делами.

Вот я, например, знаю, что Либерта юрист, Ванус - строитель, по моему... и т.д.

Я знаю к кому обратиться за советом, или же помощью...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...