Перейти до змісту

Якщо Яник виграє вибори, я еміґрую!


b0rg

Рекомендовані повідомлення

цитую статтю, так як прочитав і здивувався чому вона на 95% відражає мої думки :unsure:

-------------

Молоді, перспективні українці відмовляються жити в одній країні з президентом Януковичем

Не раз чув я цю фразу від багатьох своїх знайомих. Не раз казав її сам. Не раз серйозно обмірковував таку перспективу, водно з найдрібнішими подробицями такого вчинку. І питав, у себе й в інших, чи це була б зрада. Досі важко відповісти.

Чому так відбувається? Чому люди, які мають силу-силенну перспектив, відмовляються навіть від думки, що Янукович може виграти вибори? Як від кошмарного сну. Спробуймо дослідити логіку таких людей. Уважно і послідовно.

Перша причина - сором. Страшенний сором за те, що президент твоєї країни називає Ахматову Ахметовою, а Чехова - українським поетом.

Що плутає Словаччину зі Словенією, а Бухарест з Будапештом.

Що заледве здатен написати своє прізвище без орфографічної помилки, а от уже слово "коаліція" стає для нього нездоланною перешкодою.

Що не потрапить доладно промовляти до аудиторії без суфлера.

Що відмовляється від дебатів, безсоромно називаючи їх "обміном брехнями".

Що на сміх європейським чиновникам вдягає на перемовини крокодилові черевики. Що жартує бандитським сленґом.

Що політика для нього - це "лайно (цитую: дєрьмо), куди вляпався".

Що весь час, коли бачиш його на екрані, сором'язливо опускаєш очі, навіть коли нікого немає поруч, і бридливо намагаєшся перемкнути.

А ще більший сором, що у твоїй країні десятки мільйонів (!) людей щиро вважають, що він був би ідеальним президентом.

Друга причина - бридкість перед "братвою". Ти можеш скільки завгодно критикувати своїх за брехню, лайки, образи й постійні чвари, проте, коли бачиш "стройниє ряди" бритоголових депутатів з Партії Реґіонів, що радше нагадують кримінальних злочинців, і знайомишся з "послужними списками" кожного з них у відкритому (!) просторі, коли вдивляєшся у ці самовдоволені, не надто обтяжені зайвим інтелектом, обличчя, які так подібні між собою, стає млосно від того, що вони посідатимуть твою країну.

Чомусь створюється враження України як дівчини перед ґвалтівниками (ох, уже ці сентименти!), яку просто нікому захистити, німецьких дівчат на вулицях Берліна у 45-му перед радянськими "воїнами-визволителями", і це викликає обурення до стискання кулаків і до, знову ж таки, безсилого гніву.

Терпіти "братву" ти не хочеш. Не хочеш, щоб ґубернаторами стали донецькі мафіозі і влаштували справжній дерибан, захиститись від якого вже не буде змоги ніяк. І найбільша бридкість - що десятки мільйонів (!) моїх співвітчизників вважають це кращим варіантом від демократії й намагання боротись з корупцією. Як-то кажуть, "кради собі тихо сам і давай красти іншим". Але ж тут не лише крадіжка. Тут - зґвалтування...

Третя причина - ненависть його особиста і його команди до всього українського. З приходом Януковича до влади всі ті слабкі і кволі паростки національного відродження будуть закатані в бетон, "замочені в сортирі". Для нього ми - вороги. І він сприймає нас саме так.

"Казли, каториє пастаянна мєшают нам жить". Для нього ворог - Бандера. І Шухевич. І Петлюра. І Мазепа. І Грушевський. Для нього нічого не варто збиткуватись з Голодомору або з битви під Крутами.

Для нього герої ті, хто були потойбіч. Уявиш собі віце-прем'єром Табачника, другу державну, засилля російськомовної попси і фільмів, податки на українські книжки і призабуте, добре знайоме "А п'чілавєчіскі ґаваріть можеш?", і дрож пробирає до ниток.

Дев'ятнадцять років згаяти! Заради чого? Щоб замінити Андруховича Донцовою, а Пономарьова Сердючкою? Щоб маскульт не лише буяв у всій красі, а й переможно скалився? Щоб знову українське знаходити у ксероксах? А десятки мільйонів (!) зате вважають, що нічого, все окей, "а нєчіва!"...

Четверта причина - ненависть до всього незрозумілого і "слішкам умнава". Це перегукується з першою й третьою причинами.

Ми інстинктивно, підсвідомо, з замиранням серця відчуваємо, що він - не наш. Для нього ідеальне все те, що ганебне і злочинне для нас.

Ми - не опоненти. Ми - світоглядні протилежності.

Ющенко був наш, і це всі ми знаємо, як би хто до нього не ставився. Йому не варто було пояснювати, хто є той або той, або чому варто вшанувати тих або тих. Або вклонитись жертвам. Чи вшанувати подвиг. Ющенко знав, що таке Конотоп, і Крути, і Голодомор, хто такі Розумовський, Мазепа або Петлюра.

Ми були з ним на одній хвилі. І, чесно, це було в кайф. Ющенко раз був прохопився, що "от саме зараз читав Цибулька". Читав Цибулька, уявляєте! Аж повіяло студентськими роками, вином і ґітарою, коли ми зачитувались його першими збірками й ненавистю до тієї, не нашої, байдужої і отупілої "україни"...

Спитайте у Януковича, хто такий Цибулько. Або Розумовський. Так отож!

Його команда на дух не переносить інтелектуалів. Інтелектуал - це потенційний ворог. І вони з тупою впертістю цих інтелектуалів доводитимуть до ручки. Бо бути розумним, їхньою мовою "слішкам умним" - це діагноз. Лихий діагноз. Найгірша лайка, яку лише можна собі уявити.

І, що найпаскудніше, десятки мільйонів (!) моїх земляків з ними погоджуються. З Ющенком можна було б дискутувати, як із старим приятелем, хто мав рацію, Донцов чи Липинський, Петлюра чи Скоропадський, до хрипоти, не погоджуючись і нервуючись, але перебуваючи у своєму домі. Про що можна було б дискутувати з Януковичем?!

П'ята причина - прости Господи, вдавана релігійність. Подумати лишень, лідер партії, більшість членів якої награбували бандитським чином мільярдні статки, тримають у дикому страсі цілі області, займаються рейдерством і контрабандою і щомиті порушують закон! Як звертатись до Бога? Що йому сказати?!

Мені цікаво, про що думав Янукович на Атосі? Про що думає він у церкві? Чи справді молиться? За що? Які ж це такі мають бути "добрі наміри", до яких треба йти так злочинно?!! І як прикро, до болю й сліз прикро, дивитись на панотців і ченців (байдуже, якого патріархату!), які вихваляють його у політрекламах, як щирого православного...

Про що думають люди, які голосують за нього? Невже й вони всі обмежуються традиційною паскою, раз на рік навідуючись до церкви на Великдень і вистоюючи до кінця освячення, чекаючи на нього, буцім на манну небесну?

Ще багато є причин. Десятки, напевне.

Коли думаєш про те, що поїдеш за кордон і десь у Франції чи Німеччині, в оточенні колеґ почуєш щось подібне до "А, Україна... Янукович!", хочеться крізь землю провалитись. Провалитись, щоб не згадувати, як згаяли ми Революцію. Щоб не бачити очей, на нас спрямованих. Щоб не дай Боже, не усвідомити, що за чи не двадцять років незалежності наш народ так і не спромігся стати європейською нацією.

Коли продадуть наші газогони, приєднають до ЄЕП, струсять усі з такими зусиллями виплекані "європейські нашарування", згорнуть свободу слова, а, врешті, ще й до ОДКБ приєднають (це ж не НАТО, можна й не питати!), коли наша дорога пройде водно з Росією, Китаєм та Іраном, Кубою, КНДР та Гезболлою, коли ми визнаємо "незалежність" кримінальних маріонеткових режимів Абхазії та Самачабло ("Південної Осетії"). Все, що ти любив у цій країні буде втрачено на десятиліття, а то й з надлишком.

Жити в країні, що власними руками поруйнувала твої і свої (хоч ще їх, може, й не усвідомила!) мрії, яка так легко прощається зі свободою і відмовляється боротись за власні права, яка вважає героїв зрадниками, а катів - героями, якій "всьо равно", аби було "Крівоє Зєркало" і чергова Мариніна з Сердючкою, - жити у цій країні після того, як зазнав свободи, коли ще пам'ятаєш помаранчеві прапори на Майдані, і журналістські страйки, і перші кліпи Лами на М1, і перші у світі переклади "Гаррі Поттера", і кайф від україномовного "Аватару", і рукостискання грузинів, і перемоги профспілок на "Масандрі", і виконання перших зобов'язань перед ЄС, і таке вже близьке НАТО, - це було б повільне самогубство. Тож, перше, що спадає на думку, - еміґрація.

Якщо люди хочуть такої влади - ніхто не має права заборонити їм її мати. Демократія забезпечує право вільного вибору. Пам'ятаєте - "Я не погоджуюсь з Вами, але я помру за Вашу право висловити свою думку!"? Але, запевне, без багатьох з нас. Бо ми не лише не хочемо її - ми просто не зможемо жити під нею!

З Тимошенко багато в чому сила-силенна людей не погоджується. Особисто я, слухаючи її останні заяви на телебаченні, зі здивуванням відзначив для себе величезну кількість речей, проти яких категорично виступав увесь час.

За Тимошенко у будь-який інший час я ніколи і ні за яких умов не проголосував би. Але сьомого проголосую.

Вона теж має неймовірну кількість вад. Але все ж, трошки скидається на нашу.

Я дам себе обдурити. Хоча знаю, що з нею на нас чекатимуть важкі і скрутні п'ять років. З закручуванням гайок, де треба й де не треба. З переділом власності. З постійними політичними кризами або ж "білою стабільністю".

Проте, вона не нищитиме державу. Можливо, це найголовніше. Ми якось самі, потроху й зі скрипом, повернемо країні власну ідентичність. А, де належатиме, і створимо.

Впевнений, голосувати сьомого потрібно. Щоб потім не хитати головами на дурість інших, а по-патриціанськи мати силу сказати: "Я зробив усе, що міг...". Щоб згадувати і цей день в історії, як день, коли, сціпивши зуби, ми знов не дозволили їм пройти і нас зганьбити, або ж як день, коли наші корогви знов похитнулись і впали у брудний і підталий лютневий сніг...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 153
  • Створено
  • Остання відповідь

емігрує? куди? хто нас там чекає? "не смешите мои подковы" (с)

нинішні вибори показали, що народ не зробив за 19 років незалежності ніяких висновків, нічому не навчився і все так же вірить обіцянкам політиків, які берхали, брешуть і будуть брехати, а народ хавав, хаває і буде хавати. прикро, але ми самі у цьому бардаку винні. так шо нікому ми там не потрібні. хіба як дешева робоча сила, а в умовах світової економічної кризи так і взагалі нас там ніхто не чекає <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у неї ж німб  :D  

Та у тебе теж  :D

Ніхто не еміґруватиме, бо ми навчилися виживати при любій владі, особливо західняки. От тільки хочеться не виживати, а жити. А за останні 5 років, я жила, а не виживала. І мене дивують скиглення тих хто живе не гірше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стаття просто супер )))

Якщо, вибирати між двома кандидатами... То однозначно Яник. Проаналізуй правління Юлі і Яника з Кучмою. Останні двоє, як бальзам на душу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юлька коли бреше хоть не заікається,а в яника мені вообще причоска не нравиться :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все это пи****ж и пошли все такие писаки на йуХ!

Грош цена все этим нанайским страданиям. Власть никогда не была и никогда не будет угодна простому народу, в силу того что она ВЛАСТЬ! Работать надо, при любой власти, надо работать. Тем более если позиционируешь себя как патриот - делай что то хорошее для этой страны, а не плач: этот плохой, вот бы если пришел другой - тогда, да, был бы рай...

Другое дело что при власти нужен жестокий вожак, который заставит все крутиться, любыми продуманными методами, лишь бы это приносило пользу государству.

З.Ы. Есть замечательная историческая аналогия. Приказ 227 "Ни шагу назад" (кому интересно он найдет). Так вот, приказ этот написан не из за людоедской натуры Сталина, а из-за того что народец, в силу большого ума, позволял себе по разному интерпретировать приказы - захотели, отступили; захотели - позиции покинули побухать. Так же и в современной Украине - начальство издает указ (не важно какой) и одни области творят одно, другие, не согласные творят совершенно обратное. Замечательно видно из современных будней к чему это жопство привело. Потому срочно нужен приказ 227 по Украине, а хочется демократии - ехайте за границу, уборщики мусора, труповозы, сиделки и прочие чернорабочие там всегда нужны, но помните, что при тамошней демократии даже газы не дадут испустить без разрешения, и ЛЮБОЙ вякающий моментально поедет по этапу...

З.Ы. Что бы все были в курсе, - я кадровый государственный чиновник нижнего звена. Я всю хрень вижу изнутри, потому могу судить, в отличии, скажем, от многих праздных которые любят порассуждать о благе пчелок для государства.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

багато емоцій, і мало конструктиву. певно тому що емоції і конструктив по різні боки здорового глузду

на рахунок міграції раджу тим хто цікавиться - Карта поляка . як то кажуть "еслі очєнь захотєть можна в космас палєтєть". тут все простіше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Работать надо, при любой власти, надо работать.

на кого? для чого? заради блага чиновників???

на рахунок міграції раджу тим хто цікавиться - Карта поляка . як то кажуть "еслі очєнь захотєть можна в космас палєтєть". тут все простіше

до чого це? по-моєму тут не питання "хотіння", а національної приналежності. і яким би сильним не було моє бажання стати з українця поляком, сумніваюсь, що у мене щось вийде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Работать надо, при любой власти, надо работать.

на кого? для чого? заради блага чиновників???

я теж думаю, що не варто працювати. усе прийде саме в дім

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Работать надо, при любой власти, надо работать.

на кого? для чого? заради блага чиновників???

я теж думаю, що не варто працювати. усе прийде саме в дім

це вже власне трактування моїх слів. працювати треба, але аж ніяк заради блага чиновників

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так і mammoth нічого не казав про роботу на благо чиновників.

тоді будь ласка поясніть, що мав на увазі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

mammoth от ти кажеш, про "ни шагу назад", а де в цей момент будеш ти?? Будеш стояти у мене за спиною із кулеметом і слідкувати , щоб не дай Боже я крок назад не ступив??

Я теж задумувався над таким. А ті, хто не думав, а давно зрозумів, що у цій країні із цією владою нічого не зловиш - уже мають громадянство Італійців, португальців, іспанців, поляків іт.д.. Єдине, мабуть, що мене стримувало повторити їхні кроки, так це якісь рештки совісті і, не побоюся цього слова, патріотизму. Я лишився тут. Я тут працюю. Я тут виховую своїх дітей. І вчу їх, що їжу не "пробують" а "куштують". І не "канєшна да", а "так, звичайно".

І, якщо все ж таки планети стануть таким чином, що Бох всия Донецкой области прийде до влади, то ті, хто мав накивати п'ятами - так і зробить. Карта поляка - один із варіантів, тим паче, що корені маю як польські, чеські і навіть російські.

І не робити нам доведеться - а батрачити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

mammoth от ти кажеш, про "ни шагу назад", а де в цей момент будеш ти?? Будеш стояти у мене за спиною із кулеметом і слідкувати , щоб не дай Боже я крок назад не ступив??

не надо волноваться за меня, меня первого расстреляют

І не робити нам доведеться - а батрачити!

Софизм! Если следовать твоей логике - сейчас ты тоже не работаешь, а батрачишь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таки да. Я батрачу. А ще я розрізняю заробітки і доходи :)

а що лишається. Допоки мені за це платитимуть - так і буде. Я мав на увазі, що ми із батраків, можемо перетворитися на рабів. (і так не мед, а буде цілковитий дьоготь ).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я мав на увазі, що ми із батраків, можемо перетворитися на рабів. (і так не мед, а буде цілковитий дьоготь ).

И на чем основываются такие глубоко идущие изречения? Уж не на том ли что должность займет кто то, с кем ты не согласен? Ерунда. Президент в нашей стране - ничто, пешка. (посмотри на еще действующего) Судьбу государства, мнится мне, решают от силы человек 10. Ты, что, так свято уверен что если придет Юля будет получше чем при Яныке? Не верю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всё именно так .. подписался бы почти под каждым словом .. янык - ето сором... и если бы я не пошел на второй тур, то мне лично было бы невыразимо стыдно, если он победит с моего молчаливого согласия... стыдно за запуганное и запутанное население востока...

только надо добавить что и ющенко был "нашим" только на майдане .. потом оказалось что и етот не "наш" , он ето последовательно доказывал весь срок...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все это пи****ж и пошли все такие писаки на йуХ!
Грош цена все этим нанайским страданиям.
а из-за того что народец, в силу большого ума,
и ЛЮБОЙ вякающий моментально поедет по этапу...
З.Ы. Что бы все были в курсе, - я кадровый государственный чиновник нижнего звена.

Стільки ненависті до "народца", що я просто вимушений перепитати а назви-ка будь-ласка точно свою посаду, бо зазвичай за столь високопарними формуліровками та говнометною пургою скриваються менеджери степлерів, спеціалісти по лізингу поштових марок або ж керівники проекту клінінгу підлог та унітазів.

Так же и в современной Украине - начальство издает указ (не важно какой) и одни области творят одно, другие, не согласные творят совершенно обратное. Замечательно видно из современных будней к чему это жопство привело. Потому срочно нужен приказ 227 по Украине

Ти тільки забув уточнити: начальство издает указ а кадрові государственні чиновники середнього звіна на Заході роблять одне, на Сході інше, а самі одарьонні взагалі нічого не роблять а сидять по форумах та охоче займаються "калоізвірженієм" Саме тому я з тобою в цій тезі згоден, що для кадрових державних чиновників обовязково треба ввести і приказ 227, і смертну кару, і евтаназію, і публічну казнь через тумбу-юмбу.

а хочется демократии - ехайте за границу...

но помните, что при тамошней демократии даже газы не дадут испустить без разрешения

я від себе теж хочу нагадати шо при тамошній демократії здійняли шалений суспільний скандал коли кадрові государственні чиновники допустили перевитрати на звичайні лампочки (по-моєму це Велика Британія), і тамошнім депутатам не зазорно їздити на роботу на велосипеді та метро.

Я всю хрень вижу изнутри, потому могу судить, в отличии, скажем, от многих праздных которые любят порассуждать о благе пчелок для государства.

скажу тобі як не кадровий і не чиновник, мені не потрібно залазити в болото і пробувати його на смак щоб поставити діагноз що це ніщо інше як болото, і наголошу що на такому винаході людства як ФОРУМ люди не рассуждают а висловлюють свої точки зору, проводять дискусії, або просто флудять в своє задоволення. Якщо це тебе якоюсь мірою задіває, то я та моя маладая каманда тебе залюбки вислухаємо, пропишемо процедури і обов’язково в кінцевому етапі вилікуємо. велкам! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

off

Стільки ненависті до "народца", що я просто вимушений перепитати а назви-ка будь-ласка точно свою посаду, бо зазвичай за столь високопарними формуліровками та говнометною пургою скриваються менеджери степлерів, спеціалісти по лізингу поштових марок або ж керівники проекту клінінгу підлог та унітазів.
начальник отдела информационно-компьютерного обеспечения. Все? Или тебе полностью представиться? Телефон непосредственного начальника дать?
Ти тільки забув уточнити: начальство издает указ а кадрові государственні чиновники середнього звіна

прежде чем всем показывать свою некомпетентность в вопросе, точнее утверждаться в кухонные авторитеты по всем вопросам, ознакомься с работой любого органа государственной власти.

Саме тому я з тобою в цій тезі згоден, що для кадрових державних чиновників обовязково треба ввести і приказ 227, і смертну кару, і евтаназію, і публічну казнь через тумбу-юмбу.
Давай, балотируся, ато кандидаты жидковатые, покажи всем "кузькину мать".
я від себе теж хочу нагадати шо при тамошній демократії здійняли шалений суспільний скандал коли кадрові государственні чиновники допустили перевитрати на звичайні лампочки (по-моєму це Велика Британія), і тамошнім депутатам не зазорно їздити на роботу на велосипеді та метро.
при тамошней демократии, если ты решишь заикнуться о том какая власть нехорошая и вообще все тупые мудаки, тебя будет ожидать продолжительная и не приятная беседа.
скажу тобі як не кадровий і не чиновник, мені не потрібно залазити в болото і пробувати його на смак щоб поставити діагноз що це ніщо інше як болото
Ты, прав, тебе не надо, ты как и все в этой стране, в этом болоте живешь.
і наголошу що на такому винаході людства як ФОРУМ люди не рассуждают а висловлюють свої точки зору, проводять дискусії, або просто флудять в своє задоволення.
я что то не совсем понял о чем ты бредишь...
Якщо це тебе якоюсь мірою задіває, то я та моя маладая каманда тебе залюбки вислухаємо, пропишемо процедури і обов'язково в кінцевому етапі вилікуємо. велкам!
Ты и твоя "маладая каманда" можете и дальше ковырять в носах, может вы там обнаружите нефть, она ведь так нужна государству. А если тебя чем то задевает моя позиция, то милости прошу, попробуй полечи.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

начальник отдела информационно-компьютерного обеспечения. Все?

Всьо! :D Інформації достатньо вполнє, щоб підтвердити шо я був недальок від існтини, ти відношення до чиновника маєш лише по запису в трудовій книжці що ти дерслужбовець. З таким самим успіхом журналісти газети "Волинь" (які як мені відомо мають статус дерслужбовців) можуть так само як і ти на всі сторони волати що вони чиновники среднього звіна.

Чиновник - государственный служащий имеющий ту или иную распорядительную власть.

Так що ми всі будемо в курсі що ти керівник інформаційно-комп’ютерного відділу дууууже сильно мріючий бути чиновником.

прежде чем всем показывать свою некомпетентность в вопросе, точнее утверждаться в кухонные авторитеты по всем вопросам, ознакомься с работой любого органа государственной власти.

*переглядає рейтинг "Форбс" кухонних авторитетів, свого прізвища не знаходить*

от нащо мені ознайомлюватися з роботою якихось органів щоб переконатися що зараз у владі панує вседозволеність замішана на безнаказаності? Я і без манії великого чиновника можу заявити що саме страх чиновників перед неминучим покаранням за зловживання зможе змусити дотримуватись букви закону і вгамувати свої апетити

Давай, балотируся, ато кандидаты жидковатые, покажи всем "кузькину мать".

балотуватимусь лише якщо даси мені два з половиною мільйони застави та як чиновник забезпечиш адмінресурсом :P

при тамошней демократии, если ты решишь заикнуться о том какая власть нехорошая и вообще все тупые мудаки, тебя будет ожидать продолжительная и не приятная беседа.

може від тебе це приховували... я просто змушений пролити правду... там, не така вже власть нехарошая і всі зовсім не тупі мудаки, так що там нема необхідності про це заікатись :D кожна влада має недоліки, комусь не нравиться, спокійно там люди висловлюють своє невдоволення... У Франції за випадкове вбивство підлітка мало не пів Парижа спалили намєдні... а шо у нас? варто продовжувати?

Ты, прав, тебе не надо, ты как и все в этой стране, в этом болоте живешь.

так і тема про те що за Януковича ніяких змін не буде, лише болото буде успішно цвісти та пахнути... саме від усвідомлення безвиході людина зважиться на кинути все і імігрувати.

я что то не совсем понял о чем ты бредишь...

це нормально, я з таким неодноразово мав справу, коли людина ще нічого не розуміє але вже лайном кидатися на оточуючих навчилася. Дарвін стверджував що первісна людина почала розвиватись коли взяла в руки палку. Тепер я бачу що цим шляхом пішли не всі, деякі до цього часу користаються тим що оказалось ближче, під рукою.... Ти не проти якщо я надалі буду до тебе звертатись: "мій копрофільний друг"?

Ты и твоя "маладая каманда" можете и дальше ковырять в носах

поки такі чиновніки нижнього звіна бдять про мій добробут, я справді можу бути спокійним за майбутнє. Краще як ти, мені там... у самому нижньому "звіні"... нічого не виковиряти. Тут ти виграв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я від себе теж хочу нагадати шо при тамошній демократії здійняли шалений суспільний скандал коли кадрові государственні чиновники допустили перевитрати на звичайні лампочки (по-моєму це Велика Британія), і тамошнім депутатам не зазорно їздити на роботу на велосипеді та метро.
при тамошней демократии, если ты решишь заикнуться о том какая власть нехорошая и вообще все тупые мудаки, тебя будет ожидать продолжительная и не приятная беседа.

если так умничать то пиши конкретно в какой стране, кого конкретно и каким образом лишили его законных прав гавкать на правительство власть и всё такое...

ибо, к примеру, в пендосии прям со сцены много всяких забавных гадостей говорил известний сатирик Джордж Карлин, мир его праху... при том что всем извесно как далека "американская демократия" от демократических идеалов ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если так умничать то пиши конкретно в какой стране,

ану не чіпляйся до мого друга! В нас свобода переконань, от і він переконаний що з України імігрувати можна лише в Росію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ану не чіпляйся до мого друга! В нас свобода переконань, от і він переконаний що з України імігрувати можна лише в Росію

... і там продовжувати будувати свою демократію :0002:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стаття просто супер )))

Якщо, вибирати між двома кандидатами... То однозначно Яник. Проаналізуй правління Юлі і Яника з Кучмою. Останні двоє, як бальзам на душу.

А ти проаналізуй правління Яника без Кучми?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...