Перейти до змісту

Help - сильно гальмує ноут


Yarchik

Рекомендовані повідомлення

Народ, потребую допомоги.

Суть проблеми: страшно гальмує комп (ноут).

Конфігурація – Intel Pentium Core 2 Duo 2,0 GHz | 1 Gb RAM | 100 Gb HDD | Windows XP SP2 Rus licensed.

Так що в принципі конфігурація до гальм не повинна бути схильна. Але кілька днів тому, не встановлюючи ніякого нового софту, появилися наступні симптоми: після увімкнення ноут може працювати нормально 5, 10, 30 хвилин – і раптом програми починають «підвисати», по секунд 10-15 реагують на натиснення клавіші, фактично, система десь секунд 10-15 «висить», потім на 2-5 секунд «оживає», і знову «висить». В списку процесів немає жодного, який би завантажував проц. Крім того, проц не загружений, тому що система охолодження працює на мінімальних обертах (коли йде загрузка проца – вентилятори крутяться значно активніше). Система не шкребе вінт, тобто спихнути проблему на ХДД не виходить. Вимкнути комп програмними засобами не виходить — надто довго йде вся процедура, тому доводиться ресетитись кожен раз.

Що робив:

— скан всіх дисків на наявність помилок;

— повна перевірка ВСІХ файлів антивірусом (Авіра Антівір);

— «вбивав» в таскмені всі процеси, які дозволяли себе вбити.

Нічого не допомогло. Хтось знає, що це може бути?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Імхо таки вірь.

Авіра Антівір - перший раз чую. Спробуй краще знести, і поставити старий добрий NOD.

"Вбивання" процесів - в 99% випадків нічого не дасть - сучасна зараза себе з списку процесів прибирає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Harddriver, если ты первый раз слышишь, это не значит, что эта программа плохая.

как раз наоборот, отличный антивирусник. чего не могу сказать про НОД.

при этом огрызает мало ресурсов при обычной работе мониторинга.

правда, при сканировании (у меня по крайней мере), немного кушает...

Yarchik, на сколько разделов у тебя побит винт?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Авіра Антівір - перший раз чую. Спробуй краще знести, і поставити старий добрий NOD.
почитай останні тести антивірусів і зрозумієш, як ти помилявся :D

В мене вже років 6 стоїть Avira Antivir (www.freeav.com), і всьо гуд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нод ГАМНО єслі нема поновлень :-), ІМХО. Спробуй каспером. Я хильний до того щоб завжди під рукою хоча б 2 антивіруси, ну і поновлення мінімум щотиждня.. Проте маю ліценз. каспер що йде мені з журн Хайтеком. вже 4 роки немаю проблем з вірусами. Вчора був в куми, так каспер після нода найшов більше 4-х десятків вірусів. Прийшлось правда перед тим діскдіректором востанавлювати розділи на вінті. Кароче кума должна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так понимаю, 20 - по систему

76 - под линейку :ninja:

данные по занятому/свободному месту?

размер своп-файла? и его размещение?

ну и нет ли какой традиции у зависаний?

например при обращении туда. или запуске какого-то приложения?

как вариант: сильно засорены темп-папки.

или дефрагментировано сильно.

хотя, если я помню, ты не так давно ноут покупал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

может быть такой прикол - глянь в списке принтеров, не послала ли какая прога на дефолтовый принтер какую-фигню на печать. на своем опыте могу сказать, что при посылке 4-5 документов на неподключенный (недоступный )принет система печати винды загружает проц на 90-100%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

может быть такой прикол - глянь в списке принтеров, не послала ли какая прога на дефолтовый принтер какую-фигню на печать. на своем опыте могу сказать, что при посылке 4-5 документов на неподключенный (недоступный )принет система печати винды загружает проц на 90-100%

еще снять галочку в свойствах папки - автоматический поиск сетевых папок и принтеров

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

глянь на утилітку що я приатачив. там можеш бачити до кожного процесу що видний в таскменеджері, окреме дерево завдань і файлів які він підтягує, з завантаженістю кожного. дуже корисна штука коли невідомо хто що в пам"яті робить, всім рекомендую

ProcExp.rar

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На ноуті в плані темпових папок, недефрагментації повний порядок. Автоматичне відновлення системи і слідкування за дисками відключені. "Загублених" задач на принтери немає, мережеві принтери / папки не шукаються. В списку процесів за допомогою Process Explorer не побачив нічого такого, що заставило б насторожити. Зараз комп працює нормально. Але чи довго?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... і знову довелося ресетитися :D

так не хочеться вінду переставляти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оно на ровном месте такое выделывает? или после чего-то?

кстати, а с температурным режимом все гут?

у меня когда винт грелся винда заметно тупила...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Harddriver, если ты первый раз слышишь, это не значит, что эта программа плохая.

как раз наоборот, отличный антивирусник. чего не могу сказать про НОД.

при этом огрызает мало ресурсов при обычной работе мониторинга.

правда, при сканировании (у меня по крайней мере), немного кушает...

Хм.

Я назвав НОД, бо в мене він прекрассно лікував мульти-заражені системи, на відміну від Касспера, інсталяційний процес якого деякі вірі тупо "банять"  :)

(реально kill-нути любий процес, якщо ти вже в системі і процессор твій)

Але в принципі  jedem das seine (каждому -свойо).  :D

В топік -Yarchik, скачай ось це: AnVir Task Manager - бесплатный менеджер процессов и программ автозагрузки с функциями анти-трояна и anti-spyware.

Розберешся хоть, що за процесс з'їв ресурс (три самих "жрущих" відображається над піктограмкою проги, при наведенні курсора)

І взагалі, качайте, классна цяця :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Боже збав...

звичайно, переустановка Вінди покаже. Але ну не запланована вона в мене...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Возьми достань винт, подключи в любой USB-карман и проверь его содержимое на компе с другим антивирусником. Или на нескольких компах. Я бы так сделал (собственно говоря, я уже так и делал когда-то).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1.

забув дописати (і так дофіга) :)

Правда, якщо це таки вірус (не троян) - .ЕХЕ-шники можуть бути покоцані, а тоді переустановкі уви, не оминути :_08:

Стукай в лічку - приїду, допоможу (маю час).

Крім того, я самый луччий спеціаліст по збереженню забутих паролів, дров, настройок і проч. з старої вінди, і по переустановкам ХР взагалі (імхо :_37:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крім того, я самый луччий спеціаліст по збереженню забутих паролів, дров, настройок і проч. з старої вінди, і по переустановкам ХР взагалі (імхо :_08: )
магьом поспорити :_37:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та переставляти я теж вмію, вплоть до того, що після кожної встановленої програми чи драйвера роблю тупо скріншот ТаскМенеджера, і аналізую новоз'явлені процеси.

А от настройки з Вінди не вмію зберігати, та й, імхо, краще заново пройтися :_37: - хвилин 15, щоб по всіх вкладках пробігтися. Та й в мене в системі одних блютуз-модемів зараз з десяток встановлені (різні телефони коннектилися), а реально тільки один юзаю, так що настройки краще вже з нуля робити.

Найбільше напрягає встановлення, підбирання ліцензій :_08: і настройка купи софта...

AnVir Task Manager'ом відключив дві автозапущені проги, які мали нормальну назву, але чимось видалися підозрілими. Працюю поки що без збоїв другу годину, але таке бувало :) Буду пасматрєть дальше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

магьом поспорити ;)

Offtopic ON!

Хех, в мене взагалі є ідейка, організувати чемп. адмінів, головною дисципліною якого буде пе

реустановка вінди з замірами швидкодії системи після цього. ;)

Тіко от...до ВСЬОГО (задуманного) руки недоходять... :)  

Куплю время. Дорого :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Була такая ф-ня дома на компі!!! Вирішив просто - переставив вінду і все зникло.

Всі казали, що це якийто вірусняк але хз що за др*** Раджу спробувати ftp://ftp.drweb.com/pub/drweb/cureit/cureit.exe якщо нічого не знайде, залишиться єдиний вихід - Format C:\\ :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реанімую тему. Вже другу годину працюю, збоїв поки що немає. Нюанс: раніше в мене автостартом запускався uTorrent, зараз я його відключив, він не завантажений. Питання: чи може uTorrent спричинити такі трабли (там було десь 3-4 загрузки)? Адже коли я під час "висіння" "вбивав" uTorrent - система й далі висіла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...